Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Verzija Intel Extreme Tuning Utility
STRANA 1 OD 1
operator Verzija Intel Extreme Tuning Utility 10.06.2020. 00:41 T67593

status: user
broj poruka: 4222
Gdje može da se iskopa verzija koja dozvoljava otključavanje od 2ge do 7 gen i3,i5 i i7 procesora za množilac ?
Crkao mi maloprije SSD na kojem je bio, a ne mogu se sjetiti verzije koja to može. Treba mi večeras da završim jednu mašinu, kako bi radila u punom sjaju.

Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Heisenberg Re: Verzija Intel Extreme Tuning Utility 11.06.2020. 00:12 #663612

status: user
broj poruka: 113
Moze to sve sto si ti zamislio prijatelju moj sa procesorima za desktop koji imaju slovo K kao kondom na kraju. Uostalom ne razumem, intel da baci u promet nesto sto otkljucava non-K procesore? Pa to je kao kad bi 2004. godiste E klasse 320 CDI kostao 1200 eur a registracija za njega kao za Punto 1.1


:: Gdje može da se iskopa verzija koja dozvoljava otključavanje od 2ge do 7 gen i3,i5 i i7 procesora za množilac
:: Crkao mi maloprije SSD na kojem je bio, a ne mogu se sjetiti verzije koja to može. Treba mi večeras da završim jednu mašinu, kako bi radila u punom sjaju
::
:: Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs