Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Pomoc. Gde da nadjem elektroniku za HD
STRANA 1 OD 1
mihajlo81 Pomoc. Gde da nadjem elektroniku za HD 28.06.2005. 14:05 T676

status: user
broj poruka: 1
Da li neko zna gde mogu da nabavim elektroniku za HD Quantum od 20.5 GB ili neki polovan HD od 10-ak GB.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SoneX Pakom 28.06.2005. 16:57 #1729

status: user
broj poruka: 55
Probaj u Pakomovom servisu u tvom gradu,ja sam imao slican problem pre 2-3 godine i pakom mi je nasao plocicu i za 10 maraka u to vreme narezao podatke na CD,a da ti prodaju plocicu to je malo verovatno jer sam obisao sve servise i nisam tada nasao.
Obilazi servise nema ti druge.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aiwa ... 29.06.2005. 15:32 #1733

status: user
broj poruka: 210



Zao mi je sto ne mogu da preporucim nikog drugog do ovu dvojicu derikoza, ali ybg oni imaju SVE.
Na Benchmark forum dolaze pod imenima gsimon i duksa88, a mislim da se obojica i ovde u mail oglasima reklamiraju.

najteze ces proci ako ti trebaju podaci, a otisla ti je mehanika, to zna da kosta i preko 1000 evra.

najjednostavnije ako znas da li je elektronika ili mehanika, pa im to trazis da ti prodaju.

Mislim da pregled ne naplacuju.

radi se o dva nezavinsna coveka, da ne bude zabune.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ranikola alo 01.07.2005. 20:11 #1758

status: user
broj poruka: 8



Posto sam direktno prozvan , voleo bih da bitam coveka koga ne poznajem, kako on zna da sam ja derikoza.
Prva stvar nikada nikome nisam prodao elektroniku jel to ne radim, a druga stvar najevece pare sam uzeo firmi DATA SOLUTION 150e kada sam im zamenio glavu na nekom MAxtoru od 20Gb.
Cena je najniza u svetu a usluga nimalo ne zaostaje .Posedujem dosta opreme koja nekosta malo i radim svoj posao posteno, e sad kome podaci ne vrede 30-50e kad je elektronika ili 100e kad je mehanika to znaci samo da oni ne mogu da se ugrade onoliko koliko im je dovoljno.
Bas hvala za reklamu.
Ocekumej izvinjenje bar.
Pozdrav Nikola
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Opopena za korisnika "aiwa" 02.07.2005. 13:32 #1772

status: admin
broj poruka: 712
Mislim da je Nikola sasvim u pravu. Niko nema pravo da vređa druge korisnike, po gotovo ako nema argumente za to.

Ako su nekome nečije usluge skupe, ne mora ih koristiti, neka pronađe alternativu, ali nema pravo da vređa.

Ovo je poslednja opomena za korisnika "aiwa" pred suspenziju sa foruma.

-----------------------------------
Željko Arnautovic,
PC Berza
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aiwa ... 03.07.2005. 13:51 #1784

status: user
broj poruka: 210



Ja nikog nisam vredjao, samo sam iskazao svoje mishljenje.
Mislim da si skup.
Pratim rad obojice na Benchmark forumu i nisam nista rekao slucajno.
Ako ljudima odgovara tvoj cenovnik, nema nikakvih problema, meni ne odgovara.

Zeljko ako ovo nekog vredja, banuj me bez problema.

BTW, najaktivniji sam clan na ovom forumu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ranikola hdd 03.07.2005. 16:56 #1787

status: user
broj poruka: 8



nije stvar u tome da ce tebe neko da banuje, boli me uvo za to ali meni nanosis zlo jer dok ja objasnim ljudima da ti nikada nisi bio kod mene i da ne znas cime se bavim i sta sve radim i da nisam bio u SCG zadnjih skoro pola godine kako ti pratis moj rad.
Servis diskova od 10-15e za 20g je mnogo?I to sa 30 dana garancije!
pa pricas naamet i svojim misljenjem vredjas druge i budi covek pa kazi izvini.
Mozda bih ja reko da si ti lazov, i to bi bilo samo moje misljenje al ne bi bilo u redu.
Nikola
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SoneX Grrrrrrrr 03.07.2005. 19:52 #1789

status: user
broj poruka: 55
Cime se VI bavite,nego da repliciram...

Za Nikolu: "neko te proziva i ti dolazis i pises prvu poruku na forumu i trazis da ti se neko izvini sto te je prozvao "derikozom" i zalis se kako ces sada morati da objasnjavas ljudima razne stvari,kako to nije istina itd itd itd " PRIJATELJU AKO RADIS POSTENO UVEK CES RADITI I IMATI PROMET DO BOLA !!!
P.S. To da si skup,i ja potvrdjujem,kad se uzme u obzir ono sto si napisao o cenama,a verujem i da se ovime bavis na crno i da lovis ovce u mutnom ti daje jos jedan minus. Sve ide tebi na cast.

Za Zeljka: "prijatelju trebao bi da se bavis drugim stvarima i organizacijom sajta i osvrnes se na obecanje da ce sajt dobiti novi izgled i da upload-ujes dobar forum a ne da opominjes posle jedne prozivke,forum gubi log,strane se ucitavaju po pola sata itd da ne nabrajam,snimi sta se radi po ostalim forumima,nadimanje derikoza je danas kao dobar dan u ovoj drzavi,jel se secas onih reklama na TV-u, MALO TOLERANCIJE"!!

Za Aiwa: "brate to sto si najaktivniji clan na forumu ti ne daje za pravo da zezas ljude,nevezano za ovaj slucaj,znao si da je_avas ljude na osnovu svog znanja,apelujem ovog puta na to da bez obzira koliko neko nezna ipak mozda nije to njegov fah i treba mu pomoci,ko zna kad ce on tebi zatrebati,kapiras,nisi jedini na svetu."





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ranikola re 03.07.2005. 22:16 #1790

status: user
broj poruka: 8



Izvini a ko je tebe postavio za etalon, koji ti je to autoritet da samaras po forumu, ko je tebe ovlastio i dao ti za pravo da tako pricas, ja sam skup ok, ko ce drugi da ti zameni chip na hdd-u ko, ajde reci, ako neko dodje niko ga nebije po usima a ja se trudim da niko ne izadje nezadovoljan .Uvek sam radio posteno pa makar i na moju stetu i svako ko me poznaje to zna a za jebivetre me mnogo zabole.
Pljuvanje na sve strane al gde ste kad ja kupim 100 diskova po 2,5e nece niko da gomola djubre ,zasto sam ja duzan da sklupljam krs za nekoga .
Ako kazem cenu tolika je kolika oces neces , a posla hvala bogu ima.
Nikola
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aiwa ... 03.07.2005. 23:41 #1791

status: user
broj poruka: 210

tacka.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Fencer ... 04.07.2005. 01:58 #1796

status: user
broj poruka: 217

@SoneX Pazi kad si izvukao deblji kraj. Strasno!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs