Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Spotify - Srbija
STRANA 1 OD 1
stevee Spotify - Srbija 15.07.2020. 15:51 T67643

status: user
broj poruka: 51
https://newsroom.spotify.com/2020-07-14/spotify-is-now-available-in-russia-croatia-ukraine-and-10-other-european-markets/
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 15.07.2020. 17:28 #664109

status: user
broj poruka: 9460
E super.
Hvala!

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 16.07.2020. 13:43 #664114

status: user
broj poruka: 3974
Najs!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 16.07.2020. 20:35 #664120

status: user
broj poruka: 1991
https://support.spotify.com/us/using_spotify/getting_started/what-is-spotify/

`Can I burn CDs in Spotify?
Spotify is a streaming service only. Our licensing means there`s no way to export our content outside of the app.`

verovatno radi:
https://www.drmare.com/spotify-music/extract-music-from-spotify.html

ali chemu kad je tu:
rutracker(dot)org

inace kuul servis koji nikad u zivotu nisam korisitio, ali jednog dana, mozda,
u medjuvremenu mladje generacije se ubise, pitam se zasto, misterija...

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: ... 16.07.2020. 22:26 #664121

status: user
broj poruka: 12785

:: ali chemu kad je tu
:: rutracker(dot)or

Pristup milionima pesama instant u svakom trenutku...
Nedeljna playlista koja se pravi u odnosu na to šta sve slušaš, otkrivaš nove bendove i muziku tako...
Radio playliste koje možeš da praviš od izvodjača ili neke pesme i tako slične izvodjače ili slične pesme da nadješ...

mnogo praktičnije od skidanja muzike sa neta...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 17.07.2020. 08:34 #664123

status: user
broj poruka: 1991
jasno i kuul prica, e sad pretpostavimo da neko bas i ne postuje tzv. `pravila` kuche, sta cemo onda:

https://tinyurl.com/yyts5kvu
https://tinyurl.com/y7prvepa
https://tinyurl.com/yxe88e5v
https://tinyurl.com/y748mg7b
https://tinyurl.com/yylxfzur
https://tinyurl.com/ycwgdrxf
https://tinyurl.com/y4pg6mbs
https://tinyurl.com/yawspljc
https://tinyurl.com/y7294afs

sto cemo reci, ne svidzas mi se, `you are hater`, podrzavas `hater-a`, i tebe cemo da sklonimo i polako dizemo `standarde` i pravila kuche kako god nam se cefne, ali imas slobodu izrazavanja dokle god vazi `kud ja okom tud ti skokom`

tako da stvarno revolucionarna tehnologija i ispred svog vremena, jedva cekam da je probam .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re 17.07.2020. 10:54 #664127

status: user
broj poruka: 2998



I treba da povuku Alex Jones-a. Manijak jedan.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 17.07.2020. 11:33 #664128

status: user
broj poruka: 1991
ma ovde je vise stvar principa, nego koga su povukli, povucice i tebe jovance moj, ali cepaj ti blago mene po igricama i nemas brige, bar jos neko vreme,
Jones-a ce primiti u svoje redove pre ili kasnije (mislim na stvarne vlasnike sredstava prozivodnje), simpatican im je, tebe ne znam, mozda ako se bas dokazes .)

ja muziku slusam muzike radi, a ne kakve stavove neko ima ili nema, isto vazi i za politicke price, ako imas jednostranu diskusiju onda je to monolog u stvari, tako da takva platforma mi ne treba,
a da budemo realni muzika nije moranje, vec sto bi neki rekli stvar privilegije i luksuza, tako da se moze preziveti i bez nje...

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 17.07.2020. 14:10 #664133

status: user
broj poruka: 2998
Princip je da govor mrznje i prodavanje magicnih preparata treba da bude maksimalno podrzano? Ok, fair enough, svakom svoje.

Ne brigaj ti preterano za mene i moje hobije.
Kakvi redovi? O cemu ti pricas?

Kako je licno napadanje relevantno za ovu temu?

Kako moju konstataciju da je Alex Jones manijak nalazis kao validan razlog da mene zajebavas u primanju u neke redove? Kako je to relevantno za bilo sta? Kako je to diskusija?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 17.07.2020. 17:06 #664137

status: user
broj poruka: 1991
ja napao tebe ( jos i licno ) cime, sto ti tepam od milja, bice da se i to ubraja u tvoju definiciju govora mrznje,
svako ima pravo na svoje misljenje, ti ga vidis kao `manijaka`, ja i ne bas,
dok se neko ne slusa duze vremena i proprate gosti koji posecuju necije emisje, ne znam koliko se relevantno misljenje o nekome i moze doneti,
spotify je meni licno beskoristan servis, kao i vecina cloud prica, tu je ali cim izbije neko s*anje fajlovi ti vise nisu dostupni, da ne pominjem pri nestanku interneta na duze vreme i / ili gde siganl prakticno i ne postoji

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: ... 19.07.2020. 19:38 #664167

status: user
broj poruka: 7761
Ovo je korisno jedino ako si stalno OnLine...

Ako nisi onda je ovaj servis bezvezan...

Evo recimo moj primer odem na neku cuku vozim MTB ili pesacim (primer Tometino Polje u okolini Divcibara) a tamo dobacuje samo edge i tu se prica sa Sptify zavrsava...
Da ne bude zabune nisu samo ruralni krajevi takvi ima takvih lokacija i na terirotiji BGD recimo Bulevar Vagabadzea tj. deo izmedju Banjice i Starog Kosutnjaka koji ne vidi nista sem EDGE-a...
A da misterija bude veca bazna stanica mobilne telefonije se vidi ali signal je truba...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

::
:: :: ali chemu kad je tu
:: :: rutracker(dot)or
::
:: Pristup milionima pesama instant u svakom trenutku..
:: Nedeljna playlista koja se pravi u odnosu na to šta sve slušaš, otkrivaš nove bendove i muziku tako..
:: Radio playliste koje možeš da praviš od izvodjača ili neke pesme i tako slične izvodjače ili slične pesme da nadješ..
::
:: mnogo praktičnije od skidanja muzike sa neta...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misa Re: Re: Re: ... 19.07.2020. 23:26 #664168

status: admin
broj poruka: 876

Negde sam pročitao da može off-line, naravno samo preko njihove aplikacije je moguće pustiti šta si preuzeo od pesama. E, sad da li je to tačno, ne znam, nisam koristio ali vredi proveriti.

:: Ovo je korisno jedino ako si stalno OnLine..
::
:: Ako nisi onda je ovaj servis bezvezan..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: Re: ... 05.08.2020. 00:56 #664403

status: user
broj poruka: 12785

Spotify ima offline mod, skidaju se pesme i puštaju kroz aplikaciju.

:: Ovo je korisno jedino ako si stalno OnLine..
::
:: Ako nisi onda je ovaj servis bezvezan..
::
:: Evo recimo moj primer odem na neku cuku vozim MTB ili pesacim (primer Tometino Polje u okolini Divcibara) a tamo dobacuje samo edge i tu se prica sa Sptify zavrsava..
:: Da ne bude zabune nisu samo ruralni krajevi takvi ima takvih lokacija i na terirotiji BGD recimo Bulevar Vagabadzea tj. deo izmedju Banjice i Starog Kosutnjaka koji ne vidi nista sem EDGE-a..
:: A da misterija bude veca bazna stanica mobilne telefonije se vidi ali signal je truba..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
:: ::
:: :: :: ali chemu kad je tu
:: :: :: rutracker(dot)or
:: ::
:: :: Pristup milionima pesama instant u svakom trenutku..
:: :: Nedeljna playlista koja se pravi u odnosu na to šta sve slušaš, otkrivaš nove bendove i muziku tako..
:: :: Radio playliste koje možeš da praviš od izvodjača ili neke pesme i tako slične izvodjače ili slične pesme da nadješ..
:: ::
:: :: mnogo praktičnije od skidanja muzike sa neta...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mojtezdrma re 13.01.2021. 15:33 #667478

status: user
broj poruka: 288
Da li ga neko koristi? I koliko placa?

Jer cujem da se placa nekih 5 eu, a kod njih na sajtu pise free, no credit card needed. Pa me zanima u cemu je caka?

Ako uopst eima ovde nekoga ko to koristi. Meni treba za android multimediju u autu.

Hvala najlepse

Dell Inspiron 3737
Intel Core i7-4500U 1.8GHz
8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
1TB SATA 5400rpm
AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR5
17.3` LED Backlight HD+ 1600x900 (TrueLife)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sakall Re: Re: Re: ... 13.01.2021. 15:54 #667479

status: user
broj poruka: 101
Kad vozis Toemtinim poljem valjda ces da uzivas u prirodi a ne da drci muzika :)
A Vagabadze slobodno zaboravi,crna rupa Beograda :)


:: Ovo je korisno jedino ako si stalno OnLine..
::
:: Ako nisi onda je ovaj servis bezvezan..
::
:: Evo recimo moj primer odem na neku cuku vozim MTB ili pesacim (primer Tometino Polje u okolini Divcibara) a tamo dobacuje samo edge i tu se prica sa Sptify zavrsava..
:: Da ne bude zabune nisu samo ruralni krajevi takvi ima takvih lokacija i na terirotiji BGD recimo Bulevar Vagabadzea tj. deo izmedju Banjice i Starog Kosutnjaka koji ne vidi nista sem EDGE-a..
:: A da misterija bude veca bazna stanica mobilne telefonije se vidi ali signal je truba..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
:: ::
:: :: :: ali chemu kad je tu
:: :: :: rutracker(dot)or
:: ::
:: :: Pristup milionima pesama instant u svakom trenutku..
:: :: Nedeljna playlista koja se pravi u odnosu na to šta sve slušaš, otkrivaš nove bendove i muziku tako..
:: :: Radio playliste koje možeš da praviš od izvodjača ili neke pesme i tako slične izvodjače ili slične pesme da nadješ..
:: ::
:: :: mnogo praktičnije od skidanja muzike sa neta...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf Ymusic 13.01.2021. 23:54 #667484

status: user
broj poruka: 1470
Koristim ymusic godinama na androidu, koliko vidim ovo mi dođe isto samo što moram da plaćam, sada nisam neki audiofil, tako da ne patim od toga kakav je kvalitet na youtube-u.

Za neke koji ne znaju o čemu pričam, znači Ymusic vam je player za android koji vuče audio sa youtube-a, znači pristum kompletnom youtube-u ali samo audio vuče, tako da za stotonak megabajta možete solidno da se naslušate, takođe možete da se logujete sa svojim google nalogom na njega i tada vam vuče sve vaše recommendation-e, playliste, search history itd. Mislimda ima i opciju skidanja muzike, mada nisam to nikada koristio

Naravno kako je ova aplikacija protiv pravila googla nema ga na play store-u, ja sam ga skidao sa xda developers.

Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: re 14.01.2021. 18:21 #667494

status: user
broj poruka: 12785
Ja ga plaćam 4.5e, da bih imao veći bitrate, uklonjene reklame i da bih mogao da downloadujem playliste za offline puštanje.

:: Da li ga neko koristi? I koliko placa
::
:: Jer cujem da se placa nekih 5 eu, a kod njih na sajtu pise free, no credit card needed. Pa me zanima u cemu je caka?
::
:: Ako uopst eima ovde nekoga ko to koristi. Meni treba za android multimediju u autu
::
:: Hvala najleps
::
:: Dell Inspiron 373
:: Intel Core i7-4500U 1.8GH
:: 8GB (2x4GB) DDR3 1600MH
:: 1TB SATA 5400rp
:: AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR
:: 17.3` LED Backlight HD+ 1600x900 (TrueLife
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs