Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Windows server 2016 Standard...
STRANA 1 OD 1
Antimatery Windows server 2016 Standard... 01.08.2020. 00:06 T67678

status: user
broj poruka: 997

Pozdrav,

Zna li ko da li na gore pomenutom win serveru moze vec deljeni folder da se zastiti pinom. Ono kada bilo ko hoce da udje folder zatrazi pin?

Meni nije poznato na taj nacin, mozda dodatnim softverom?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Ne moze 02.08.2020. 21:11 #664378

status: user
broj poruka: 5696
niti softverom jer se radi o shared folderu. Lokalne foldere kojima se pristupa lokalno sa vise korisnickih naloga na jednom kompjuteru mozes raznim toolovima da namestis password protect. Za sve ostalo se koriste ACL i dozvole na nivou shareova i FS-a (NTFS permisije)


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Antimatery Hvala 03.08.2020. 00:06 #664380

status: user
broj poruka: 997

@Machine

Hvala za tako i znam, tip tvrdi da moze i na kraju sam video da i nezna sta hoce.
Hvala ti puno.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs