Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Procenite koliko vredi ...
Kol`ko novaca da istem?
STRANA 1 OD 1
Heisenberg Kol`ko novaca da istem? 11.08.2020. 04:57 T67692

status: user
broj poruka: 113
Kuciste i napajanje zadrzavam, a komponente su sledece:

MoBo: Gigabyte GA-EP45-DS3L koja je one vesele 2009.-te tako jebozovno izgledala a mogu da joj se sagnu i mnoge dan danas. 6 izlaza za audio jbt, pa ja to mogu da sanjam, zbog nje se pitam da li da prodajem ostatak.

CPU: Intel E7300 koji je iza Cooler Master TX3 cooler-a, sa svojih 2.66 GHz lagano ide na 3 zarez koliko hoces, stabilno sam ga drzao na 3.60 GHz, nije se uopste nesto drasticno mucio ali avaj, vreme ga pojelo kao i mene i sve nas.

Memorija: E to je vec ekskluziva, dva prelepa nikad seksepilnija OCZ modula po 1 GB@800 MHz, sa sve hladnjacima koje vise ne prave jer stede na svemu sto je lepo i korisno. Druga dva modula su nesrecni Transcend-i po 2GB isto na 800 MHz, s tim sto su toliko ruzni da mi je zao sto kuciste ima providnu stranicu kad ih vidim. Dakle, memorije ukupno 6 GB.

Grafika: Cisto da baci sliku. ATi 5450. Ne secam se ni cija ni koja, ali cim ona vrti Windows 10 nije za kontejner. Skromno, sve u svemu.

To bi bilo to, dvd-rw zadrzavam kao i hdd-ove, dakle ako bi isla - isla bi ploca, cpu, hladnjak, (iako imam i intelov stock za njega ali ajde, da ne budem ja.ara), ram moduli i gpu.

Hvala unapred!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever ssad 27.08.2020. 13:14 #664711

status: user
broj poruka: 3821

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!



Ploca 1800, procesor 500 din, memorija 2gb 700 din po modulu 1gb 350 din po modulu. 5450 1300-1500 din
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp da li je oglas tj procena i dalje aktuelna ? 13.03.2021. 03:24 #669068

status: user
broj poruka: 3466

ne vidim nista kao reseno prodato otislo itd, ako moze neka informacija bilo bi bas lepo. Hvala unapred.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 14.03.2021. 11:00 #669090

status: user
broj poruka: 1994
hajzi opet te neka nostalgija vuce, to je negde vreme kada sam i batalio sklapanje konfiguracija i jurenje BBD-a (bigger, better deal), kakav god krs od laptopa da mi dodje pod ruke za svakodnevnu uoptrebu ima da ga isfriziram do besvesti, makar morao da mu stavljam nekog svajcarca tipa SliTaz

pre par meseci mi crce jedan AMD signe core na 1.8 gige iz 2008. koji bi po svemu sudeci radio jos 10god. da ga nisam koristio za ffmpeg transkodovanje video snimaka :)

a sto se para tice, nista ne prodajem, vec poklanjam ili bacam, tako da ako ti taj komp jos mrda, overi mu neki linux i ima da peva jos 10god. (sto ne moze da otvori, prilagodi format njemu, a ne obratno)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs