Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
samsung/mts servis?
STRANA 1 OD 1
nisque samsung/mts servis? 02.09.2020. 18:17 T67728

status: user
broj poruka: 1060
uzeh s9+ preko mts - a pre skoro 2 godine pa garancija ističe, ali mi je baterija popustila pa sam hteo da iskoristim garanciju... e sad moje pitanje je, pošto na samsungovom sajtu stoji da je baterija pokrivena garancijom, što mi je i rekla teta iz korisničke podrške, da li je bolje da idem direktno u servis, ili preko operatera, jer daleko bilo, ako je još nešto pri kraju/riknjava, možda se ogrebem za nešto novo, mada znam mrka kapa.
i koji bi mi ovlaščeni servis preporučili? ona mi pomenu Begram i Promobi? neka iskustva?
hvala!

I AM the God of war.. Nothing defies me!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milos847 .... 02.09.2020. 18:39 #664796

status: user
broj poruka: 402



…ja sam za Huawei išao u ProMobi (direktno, na Banovom Brdu) jer je baterija slabo držala, hteo sam da zamenim bateriju (o svom trošku)…
Kad sam predavao telefon rekli su mi da će prvo da provere da nešto drugo ne troši bateriju. Ipak se na kraju ispostavilo da je baterija loša, zamenili mi i kad sam hteo da platim rekoše da ne treba jer je i baterija u garanciji 2 godine kao i telefon.
Tako da su OK bili što se zamene baterije tiče.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Ja imam slican problem... 03.09.2020. 11:45 #664800

status: user
broj poruka: 5696
...samo sto imam Samsung S9. Uzet u Novembru 2018 i primetio sam da mi baterija poslednjih meseci duplo krace traje. E sad, ja nisam uzeo preko provajdera ali imam Samsung garanciju sa pecatom pa ne znam da li vazi i mogu li da ga odnesem u oficijelni servis da se pogleda? Obzirom da ga moraju otvoriti, ne znam koliko dobro oni posle postave lepak i diht gumu da ne pusta vodu, iako se to nece desiti, voleo bih da ga vrate u originalno stanje.

Hvala

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp U suštini nema dihtovanja vise 03.09.2020. 12:18 #664802

status: user
broj poruka: 3466

Nikad kao pre otvaranja. Zalepice oni to lepo, stegnuti da uhvati itd ali iskreno, zaboravi ronjenje i kupanje sa njim nakon toga.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sakall uzeo sam 03.09.2020. 13:48 #664806

status: user
broj poruka: 101
samsung s10 proslog aprila u mts-u i pre nekih mesec-dva pocne da se restartuje i greje kao lud.
Odnesem telefon prosli petak ili sad ponedeljak bese i juce me zovu sredili ga.
Otisla ploca na telefonu,zamenili je i sada sljaka super


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp I ne sljakao 03.09.2020. 17:15 #664811

status: user
broj poruka: 3466

Posle zamene ploce :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jamire Promobi 04.09.2020. 09:44 #664814

status: user
broj poruka: 1066
Uzas su, nek ti je bog upomoc.
Jedino posto je mts da ne bude bolja situacija.
Meni su izgoreli plocu na telefonu kad su menjali displej samo sam mogao da bacim telefon, nisti hteli da uzvaze reklamaciju.

AMD FX-8320, 4300 MHz (21.5 x 200)
Cooler Master 212 EVO
Motherboard MSI 990FXA-GD80
Kingston HyperX Blue 12gb 1600
MSI GeForce GTX 1660 ARMOR 6G OC
SSD OCZ Agility 3 60gb
1.5 WD+500gb WD
Chiftec CX-05B-B
Chiftec 850 Nitr

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque re: Promobi 04.09.2020. 10:18 #664815

status: user
broj poruka: 1060
koje godine to bilo? mozda su se poboljsali od tad.. a i kako mogu da ti ne priznaju garanciju za plocu, ko god da je sjebao??

I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 04.09.2020. 10:30 #664816

status: user
broj poruka: 18940
Prvi put cujem tako nesto za Promobi, oni su mozda jedini pravi ovlasceni profesionalni servis koji ne pravi pitanje kada je garancija u pitanju, barem od strane Samsung-a.

Primer je `burn in` na Samsung modelima, poznat problem, menjaju displej u garanciji bez pitanja.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jamire Re: re: Promobi 07.09.2020. 09:21 #664861

status: user
broj poruka: 1066
Sve mogu cak su prilikom menjanja displeja ostetili kuciste priliko menjanja kao sekirom da su otvrali telefon. Na kraju su rekli da je fiyicko sotecenje sto se telefon resetuje svakih 5 minuta. oni otvrali oni sklapali. Cak imam i slike negde na mailu i celu prepisku. Uzas su. Nadaj se sto je telfon uzet preko mts pa neverujem da smeju teko se zajebavat.

AMD FX-8320, 4300 MHz (21.5 x 200)
Cooler Master 212 EVO
Motherboard MSI 990FXA-GD80
Kingston HyperX Blue 12gb 1600
MSI GeForce GTX 1660 ARMOR 6G OC
SSD OCZ Agility 3 60gb
1.5 WD+500gb WD
Chiftec CX-05B-B
Chiftec 850 Nitr

:: koje godine to bilo? mozda su se poboljsali od tad.. a i kako mogu da ti ne priznaju garanciju za plocu, ko god da je sjebao?
::
:: I AM the God of war.. Nothing defies me!!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs