Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Viber/whatsapp neko blokiran ali opet paranormalna aktivnost
STRANA 1 OD 1
duqp Viber/whatsapp neko blokiran ali opet paranormalna aktivnost 05.10.2020. 10:22 T67774

status: user
broj poruka: 3466

Zdravo ljudi
Imam jednu cudnu situaciju koja me pojede zivog da saznam da li sam ja lud ili moja dva prijatelja

Stvar je sledeca, kunu se u sve na svetu da godinama drze blokiranog istog coveka na viber/wapp aplikaciji i da se on povremeno sam odblokira i javi na obe strane.

Ja sam ubedjen da je to nemoguce i da ga eventualno slucajno odblokiraju pa da on uhvati momenat i javi se ali tu ispadnem ja grbav i dobijem brdo uvreda i izjavu tipa nema sanse da bih ikad odblokirao takvu osobu nikad u zivotu.

Ne menjaju telefone, nema fizicki dodir sa njihovim telefonima. Nije im ubacio aplikaciju nikakvu itd.

Meni se nikada to nije desilo u raznim situacijama nekim i uz menjanje uredjaja i broja telefona i vracanja na staro, mada nisam imao problema sa psihopatom te vrste. Mozda aplikacije imaju neki problem ali mi nerealno to.

Hvala unapred na odgovorima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Heisenberg Re: Viber/whatsapp neko blokiran ali opet paranormalna aktivnost 06.10.2020. 13:35 #665278

status: user
broj poruka: 113
Bem li ga, neko ti hakuje net/telefon xD
Glupa sala, no ako je taj ko je blokiran a mora da je blokiran sa sve prefiksom tipa +381 6x xxx xxxx nema sile da ti se javi!
Jedino u slucaju da si/su deaktivirao wa/vajber pa se blok lista izgubila, inace drugacije jne moze.
Ja sam recimo skoro nesto gledao za whatsapp i nakon reinstalacije i ponovne registracije ostaje sve sto je bilo u block listi tako da stvarno ne znam do cega je.
Jedino moze biti da su ortaci deaktivirali naloge na wa/viberu nakon cega se stvarno brisu podesavanja block liste jer nekako i nema svrhe da se to cuva ako obrises nalog pa se onda desi da taj ludak izgasira da ponovo smara.

Ukratko, nikad NE DEAKTIVIRAJ(TE)/NE BRISITE wa/vajber naloge jer cete u protivnom ponovo ``iskociti`` doticnom poremecenom mozgu prilikom nove registracije i opet ce vas smarati.

Deinstalacija/reinstalacija pa i re-registracija NALOGA KOJI NIJE BRISAN nije problem i ostaje block lista, tako da ne znam vise sta bi mi palo na pamet. I obavezno upisujte brojeve sa internacionalnim prefiksom, to neka postane navika ako vec nije.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 06.10.2020. 19:52 #665285

status: user
broj poruka: 9460
Heisenberg, svaka cast druze.
Kako uspes da se odblokiras?
I mene jedan blokirao pa bih da se odblokiram i zajebavam ga i dalje.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ma ovo je 06.10.2020. 22:29 #665288

status: user
broj poruka: 3466

Neka glupa muljavina. Glupost

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Heisenberg Re: ... 07.10.2020. 00:41 #665289

status: user
broj poruka: 113
Hahaha, pa uzmi novi broj, stavi sliku neke ribe i lozi ga da hoces da ga vodis na kafu xD

Ovo konkretno vazi za vajber i upereno je protiv VAS/NAS. Znaci deaktiviranjem naloga/broja se brise blok lista.

Ponovnom aktivacijom ``iskacete`` nezeljenim odnosno nekada blokiranim korisnicima te vas mogu smarati.

E sad, ne znam nikoga ko me je blokirao pa da proverim jel vazi i za ``suprotnu`` stranu odnosno da li brisanjem naloga nestajes iz necije blok liste. Veliki propust ako je tako zato cepajte TG, Signal i LINE. Vajber je firma za reklame.


:: Heisenberg, svaka cast druze
:: Kako uspes da se odblokiras
:: I mene jedan blokirao pa bih da se odblokiram i zajebavam ga i dalje
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Istestiracu ja 07.10.2020. 22:34 #665315

status: user
broj poruka: 3466

Sa par uredjaja pa cu objaviti ali nerealno je da se idioti odblokiravaju reinstalacijom aplikacije. Glupost bas

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Heisenberg Re: Istestiracu ja 08.10.2020. 12:16 #665334

status: user
broj poruka: 113
Au bato nisi me shvatio. Npr. registrovao sam broj +381 63 350 0000 na vajber. Ti si me u medjuvremenu blokirao. Ja sam nakon toga DEAKTIVIRAO nalog, sacekao par dana, nedelja, meseci. Ponovo se registrujem i ... eto me opet iako si me blokirao pre nekog (duzeg) vremena.

Tako to ide. Makar kad je MOJA blok lista u pitanju jer sto bi je sektaski Vajber cuvao ako sam ja koknuo nalog. A verovatno i vazi za TEBE koji si me ko sto rekoh blokirao.

Mene mrzi da prckam ali garant je to matori, nema paranormalne aktivnosti. Al kur moj ces uspeti da se odblokiras na recimo Telegramu, malo je vise advanced aplikacija i mreza od Vajbereklamnog govanceta.


::
:: Sa par uredjaja pa cu objaviti ali nerealno je da se idioti odblokiravaju reinstalacijom aplikacije. Glupost ba
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ok kapiram 09.10.2020. 00:00 #665365

status: user
broj poruka: 3466

Ima logike. Ali isprobacu, blokiracu sam sebe na vajberu wapp za posao i deaktivirati nalog i instalirati opet i proveriti.

Posto sam na tu ludacku izjavu mame mamine mamu ispozdravljao nekome a nesto mislim da sam preterao

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Heisenberg 09.10.2020. 03:33 #665368

status: user
broj poruka: 113
Pazi, za vajber sam gotovo 100% siguran, cesto deaktiviram nalog(e) sporednih/sporednog broja i zaista aj sto nestane moja blok lista jer npr. nakon ponovne aktivacije naloga pocnu mene da smaraju jer sam eksperimentalno spamovao jedan poznati IRC svojim brojem predstavljajuci se kao neka full zenska i kad god im iskocim da kazu cuveno ``Hi!`` moram da ih opet izblokiram.

A pouzdano znam da sam jednu devojku, jako zgodnu i lepu ali na zalost neuspelu vezu jer su proradile moje bube no to nije bitno - isto tako uspeo sa sporednog broja da kontaktiram nakon sto sam ponovo oziveo nalog preko pomenutog broja koji je ona blokirala, stigla je poruka, itd., nije htela da me opet (re-)blokira tako da eto, imaj ovo sve na umu kad se upustis u testiranje.

Ogradjujen se na vajber, za whatsapp ne znam, mada i tu su mi iskakali pacijenti sa IRC-a koje sam cini mi se vec jednom blokirao.

A sto se tog tvog pacijenta tice - ako bas bude uporan, ja bih recimo izskrinsotovao pre svega inkriminisuce stvari tipa pretnje i sta ti ja znam i lepo na visokotehnoloski pa nek se cese posle.

A mozes jos bolju ``pakost`` da mu uzvratis ali to cini mi se vazi samo za pozive/sms-ove ali treba proveriti da li ``pomaze`` kod wapp/vajbera.

Odneses telefon u poslovnicu operatera kome pripada njegov broj, sta vise to uradite i ti i ortaci na gomili zajedno i lepo ga na taj bezbolan nacin oducite od tog psihopatluka i uznemiravanja. Pokazete poruke, oni tamo utvrde da je sve autenticno i cao, valjda ce nesto preduzeti.

Srecno i nadam se da ces/cete resiti taj problem, a problematicnom liku zelim da se okrene pametnijim stvarima od igranja igre S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat uzivo i da se izleci od sopstvene ludosti.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs