Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
OnePlus 7 serija dobija Android 11 u decembru
STRANA 1 OD 1
Heisenberg OnePlus 7 serija dobija Android 11 u decembru 15.10.2020. 17:02 T67793

status: user
broj poruka: 113
https://www.androidauthority.com/oneplus-7-android-11-1168650/

Samo sto ispratismo Carla Pei-a evo konacno i lepih vesti za vlasnike ovih masina.

A vi vase samsunge, huaweije i ostala vnu*o apdejtujte na Android 11 tamo negde juce hahahahaha.

Me so happy!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
100tinalog Re: OnePlus 7 serija dobija Android 11 u decembru 15.10.2020. 18:11 #665425

status: user
broj poruka: 1219
Zato je na Oneplusu kamera za plakanje :PPP

:: https://www.androidauthority.com/oneplus-7-android-11-1168650
::
:: Samo sto ispratismo Carla Pei-a evo konacno i lepih vesti za vlasnike ovih masina
::
:: A vi vase samsunge, huaweije i ostala vnu*o apdejtujte na Android 11 tamo negde juce hahahahaha
::
:: Me so happy!!
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Heisenberg Re: Re: OnePlus 7 serija dobija Android 11 u decembru 15.10.2020. 19:16 #665427

status: user
broj poruka: 113
Moguce =)

Vidimo se uskoro sa Androida 11 na UFS 3.0 internoj od 256 GB i 12 GB rama :*


:: Zato je na Oneplusu kamera za plakanje :PP
::
:: :: https://www.androidauthority.com/oneplus-7-android-11-1168650
:: ::
:: :: Samo sto ispratismo Carla Pei-a evo konacno i lepih vesti za vlasnike ovih masina
:: ::
:: :: A vi vase samsunge, huaweije i ostala vnu*o apdejtujte na Android 11 tamo negde juce hahahahaha
:: ::
:: :: Me so happy!!
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 15.10.2020. 22:12 #665430

status: user
broj poruka: 1992
ekstra Hajzi, evo i mjuze da proslavis .)

https://www.youtube.com/watch?v=XaZa7zYRfYA
https://tinyurl.com/y48jotd7

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Heisenberg nocas samo Sabaton grmi 16.10.2020. 06:35 #665432

status: user
broj poruka: 113
a po jutru se dan poznaje =)

btw link ti ne radi, tj. snimka nema...

inace sad gledam 7mica ima od 6 do 8 GB rama, kako je mene usralo da dobijem kineza sa 12 GB to ni Gospod ne zna...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nalog210 Re: OnePlus 7 serija dobija Android 11 u decembru 16.10.2020. 07:51 #665433

status: user
broj poruka: 18
Jedva cekam Andruid 11. Kazu da je odlican za komunikaciju s vanzemaljci. Sa 19 gigavelja imam. A kako? Ko zna. Samo gruva. Beep!


:: https://www.androidauthority.com/oneplus-7-android-11-1168650
::
:: Samo sto ispratismo Carla Pei-a evo konacno i lepih vesti za vlasnike ovih masina
::
:: A vi vase samsunge, huaweije i ostala vnu*o apdejtujte na Android 11 tamo negde juce hahahahaha
::
:: Me so happy!!
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 Re: nocas samo Sabaton grmi 16.10.2020. 08:50 #665434

status: user
broj poruka: 1992
mozda zato jos sto nije primio update 11, probaj sa opera-vpn, a cenim da moze i da se izvugla negde .)

edit:

evo ti i malo Iraca da razbijes monotoniju:

Black Is The Colour - Christy Moore
https://www.youtube.com/watch?v=uYpgsPB-Bkw

ili

https://www.youtube.com/watch?v=uD65sUjJPmk

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`



:: btw link ti ne radi, tj. snimka nema...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Da li je 6 ili, 8 gb 16.10.2020. 10:05 #665435

status: user
broj poruka: 3466

Dovoljno za normalno koriscenje tipa poziv sms budilnik beleske i eventualno youtube ili bi zbog 15ak vrsta vremenske prognoze i nekog antutu testa ipak trebalo prelaziti na telefone od 12gb ram memorije?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque re: 16.10.2020. 10:47 #665437

status: user
broj poruka: 1060
Hajzenberže sine, ne znam koliko godina imas, al nesto mi se čini da baš i ne znaš za postojanje custom rom-ova, tako da mi našim sirotinjskim neOnePlus telefonima mož da teramo nove androide dok nam ne pocrkaju telefoni, ako nam baš zapinje da imamo poslednju verziju :)

PS prvi android koji sam imao je HTC Legend (na kome je btw YouTube pevao u pozadini bez ikakvih problema) sa custom rom-om, eno ga radi i dalje, ne znam kako

I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 16.10.2020. 11:24 #665438

status: user
broj poruka: 18940
Moze da ima 256Gb rama i 2TB prostora, to je sve uzalud ukoliko nije potrebno, a sistem ako nije optimizovan, nece biti optimizovan ni sa duplo vise.

Primer, moja Lumia 930 koja odavno nije aktuelna, sistem na tom telefonu je tako bio dobro optimizovan, da je savrseno sve radilo sa 2Gb rama i 32Gb memorije. Btw, i dalje radi store.

Android isto lepo radi, s tim da je gladan procesorske snage najvise, a rama je dovoljno i 4Gb, uopste nije potrebno 12Gb, nisi popunio ni pola kada si ga maksimalno opteretio.

Sto se tice prostora, meni toga nikad dosta na PC-u, ali na telefonu nisam uspeo da popunim ni 32Gb od 64 koliko imam, za 3god. Ali, vodim racuna, prebacujem na PC jednog godisnje i ne pravim milion kopija slika i snimaka. Plus, gledam da se uskladim sa cloud backup-om koji je dosta manji.

Dok se to izvrti u krug, opet se vracam na nekih 60Gb prostora, tako da preko toga mi je besmisleno.

Cist marketing i privlacenje kupaca, skuplja cena.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
100tinalog Re: Re: Re: OnePlus 7 serija dobija Android 11 u decembru 16.10.2020. 20:08 #665441

status: user
broj poruka: 1219
https://www.dxomark.com/

Gde je Oneplus?

Tamo negde u sredini.


:: Moguce =
::
:: Vidimo se uskoro sa Androida 11 na UFS 3.0 internoj od 256 GB i 12 GB rama :
::
::
:: :: Zato je na Oneplusu kamera za plakanje :PP
:: ::
:: :: :: https://www.androidauthority.com/oneplus-7-android-11-1168650
:: :: ::
:: :: :: Samo sto ispratismo Carla Pei-a evo konacno i lepih vesti za vlasnike ovih masina
:: :: ::
:: :: :: A vi vase samsunge, huaweije i ostala vnu*o apdejtujte na Android 11 tamo negde juce hahahahaha
:: :: ::
:: :: :: Me so happy!!
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Heisenberg >> 16.10.2020. 20:54 #665442

status: user
broj poruka: 113
E duqp duqp, nisu to samo (trenutno dve) vremenske prognoze, to je fb, messenger, instagram, viber, wapp, signal, line, telegram, retrica, badoo, tinder, mail.ru app, aimp, foobar, shazam, firefox focus, office, adobe reader... ma ko mali komp... AnTuTu ne bi stavljao pa da je ne znam sta, sinteticki bencmark koji nista ne govori sustinski. Kapiram da semsung placa istom da mu uredjaji budu najprvi.

Od bloatwarea @imarkovic samo ima glupavi Netflix usta ga jbm, ali rootovacu ja to i mrs, ja mislim ako se ne varam da root moze da se pali i gasi kako ti dune, ROMove rade zivi ljudi a ne semsung, ping pong, kung fu, ima cak i jedan nas covek na spisku ili je pak hrvat, no iskreno kada su dobri ljudi koji razvijaju OxygenOS u pitanju ne gledam naciju, veru i boju koze...

Za ovog 100tinalog imam samo da kazem 12 GB rama sine a o UFS (Universal Flash Storage) 3.0 citaj malo po netu, brz je ko NVMe maltene. Za kameru znas kako me kurac boli prijatelju, ali kolje se na ravne casti sa sestrinin iPhone 11 Pro koji je smesan telefon a kosta ko tri 7mice.

Evo izasao je upravo 8T, raskiva kakav je, ali ja niti sam hteo ekran od 120 Hz niti petnaest kamera pozadi, samo sam hteo neobican telefon nepoznate siroj javnosti marke koji gle cuda - samo oni koji nemaju mrze i pljuju hahahahahahaha.

A kolega koji misli da ne znam za custom ROMove... sta reci nego da ne postoji plodnije tle za njih od OP telefona. Pa i sam OxygenOS je jebeno custom ROM nekog Cyanogena. Samo ``legalan``. Ali sa dusom... Nemam ja nista protiv Huawei i ostalih true kineza ali imam protiv semsung kung fu krsina koji su precenjeni.

Inace meni interne uvek fali, evo na SGS5 Neo do koske puna 64GB SDXC UHS I microSD kartica... Nosim sa sobom sve sto se poneti moze a nije na ext HDDu hahahahaha

Sve u svemu 7mice su sad dzabe maltene, ja bi kupio opet isti telefon. Prelepa masina, malo vuce na Nokia i Redmi telefone ali samo za one koji se ne razumeju.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 17.10.2020. 09:38 #665444

status: user
broj poruka: 18940
600-800eu je OnePlus 7/8, dzabe :)

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Heisenberg Re: >> 17.10.2020. 12:43 #665446

status: user
broj poruka: 113
pa i nije ali ja mislim da je tamo gde je meni uzet sigurno jeftiniji danas bar za 100eur u odnosu na 600 koliko je bio OP7 kinez sa vise rama...
ja sam dobio telefon krajem decembra 2019.

:: 600-800eu je OnePlus 7/8, dzabe :
::
:: Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
:: i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja
:: Gordon Allport
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: OnePlus 7 serija dobija Android 11 u decembru 17.10.2020. 14:06 #665447

status: user
broj poruka: 12785
Možda da odeš na DXO mark i da pogledaš malo bolje koliko Oneplus telefona stoji u prvih 30 na listi .)
To da li ima 110 ili 130 poena ne znači mnogo jer su fotke i dalje na tim telefonima jako dobre.

:: Zato je na Oneplusu kamera za plakanje :PP
::
:: :: https://www.androidauthority.com/oneplus-7-android-11-1168650
:: ::
:: :: Samo sto ispratismo Carla Pei-a evo konacno i lepih vesti za vlasnike ovih masina
:: ::
:: :: A vi vase samsunge, huaweije i ostala vnu*o apdejtujte na Android 11 tamo negde juce hahahahaha
:: ::
:: :: Me so happy!!
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs