Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Jel neko probao da skida antivirus definicije sa krekovanim antivirus programima
STRANA 1 OD 1
Gonzales Jel neko probao da skida antivirus definicije sa krekovanim antivirus programima 29.06.2005. 15:51 T678

status: user
broj poruka: 53

Brzi Gonzales krece u akciju
Konkretno,nema koji da ne mogu da krekujem,imam skoro za sve antiviruse krek sa krekerskih sajtova.Zanima me da li skida definicije posle toga(nisam probao jer imam license key za Kaspersky 5.0 do 22.06.2006) Ah da da ne zaboravim-ko reinstalira Windows i ponovo instalira Kaspersky,ima da mu radi jos 1 godinu od reinstaliranja,to znam provereno
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aiwa ... 29.06.2005. 17:45 #1736

status: user
broj poruka: 210



Covece, stvarno se vidi koliko se razumes u kompjutere.
Pa nema razlike izmedju "krekovanog" i originalnog bilo kog programa.

Osim osecaja da koristis nesto za sta nisi platio.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gonzales RE: Na komentar aiwe 30.06.2005. 11:03 #1745

status: user
broj poruka: 53

Brzi Gonzales krece u akciju

Vidi se da si vrlo aktivan na svim poljima.Umesto da kinjis pocetnike mogao bi malo i da pomognes....Ja komjuter imam tek 6 meseci,samouk sam al znam neke stvari koje ni profesionalci ne znaju.Na masini imam pirata za dve Pentium 4 Extreme Edition masine sa Abit-ovom plocom,Zalman kulerima ...Sto se tice antivirusa nisam morao da se koristim krekom,ali nije sramota pitati sto neznas.Sramota je ukrasti nesto.Mene je zagolicao clanak o NOD32 iz "Sveta kompjutera" u kome pise autor da nemoze da se skida antivir.baza jer,navodno,treba autentifikaciona sifra na ESET-ovim serverima,pa sam naseo.Kakav casopis takav i autor! Ipak,hvala ti na svemu!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson RE:Na komentar gonzalesa 01.07.2005. 02:17 #1749

status: user
broj poruka: 736

Gonzales , lupash.Kuzmanovic iz SK je u pravu.Ukoliko se NOD32 krekuje sa klasicnim krekom koji se moze naci na Netu potrebni su ti Username i Password za update koje dobijash kad kupish NOD32.Username i Password se mogu (malo teze ) naci na Netu.Medjutim Kuzma je prevideo da se NOD32 moze normalno koristiti i update-ovati ako pre instalacije pomerish vreme u Windows-u par godina unapred.Posle instalacije vratish vreme i imash trial verziju koja radi sve ali je period nekoliko hiljada dana.by the way NOD32 rules!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaChaS Re: RE: Na komentar aiwe 02.07.2005. 10:36 #1766

status: user
broj poruka: 4
Pa vidi se da znash neke stvari koje ni profesionalci ne znaju bash baratash tematikom
fuck It

::
:: Brzi Gonzales krece u akcij
::
:: Vidi se da si vrlo aktivan na svim poljima.Umesto da kinjis pocetnike mogao bi malo i da pomognes....Ja komjuter imam tek 6 meseci,samouk sam al znam neke stvari koje ni profesionalci ne znaju.Na masini imam pirata za dve Pentium 4 Extreme Edition masine sa Abit-ovom plocom,Zalman kulerima ...Sto se tice antivirusa nisam morao da se koristim krekom,ali nije sramota pitati sto neznas.Sramota je ukrasti nesto.Mene je zagolicao clanak o NOD32 iz "Sveta kompjutera" u kome pise autor da nemoze da se skida antivir.baza jer,navodno,treba autentifikaciona sifra na ESET-ovim serverima,pa sam naseo.Kakav casopis takav i autor! Ipak,hvala ti na svemu!
:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs