Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Pomoc! Kako da migriram android aplikaciju na drugi telefon
STRANA 1 OD 1
Heisenberg Pomoc! Kako da migriram android aplikaciju na drugi telefon 23.10.2020. 18:19 T67803

status: user
broj poruka: 113
Dakle, potrebno je ``prebaciti`` netaknutu aplikaciju sa sve settingsima, data, sta god, sa android telefona na android telefon ako je ikako moguce i sto bezbolnije, odnosno bez root-ovanja, ludovanja i ostalih skarabudzevina.

Hvala unapred svima koji se ukljuce.

EDIT: Probao Samsung Switch i popusio, ne pomaze.

duqp pomazi ako Boga znas!!!!!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Root 23.10.2020. 19:58 #665558

status: user
broj poruka: 3466
Prosto i jednostavno.

Ili prebaci nand cip i programiraj ga ako migriras aplikaciju na isti model telefona

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Heisenberg Re: Root 23.10.2020. 20:23 #665560

status: user
broj poruka: 113
Ufff znaci mora. Digao sam ruke. Ako dopustis napisacu ti na mail o cemu se radi ili zamoliti Igora da ti prenese ako ste u kontaktu.
A banci dzabe psovah i bord direktora i sve zaposlene - to je njima ko da ih gadjas cvecem.


:: Prosto i jednostavno.
::
:: Ili prebaci nand cip i programiraj ga ako migriras aplikaciju na isti model telefon
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Pisi 23.10.2020. 20:58 #665564

status: user
broj poruka: 3466

U temi na forumu. Ne citam mejlove vec godinama.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Heisenberg Uspesno svukoh ojere po OK kursu 23.10.2020. 22:07 #665568

status: user
broj poruka: 113
A nek mi ga popuse i ASSeco i banka.

Trebalo je preseliti m-banking app sa SGS3 Neo na recimo OP7 ili SGS5 Neo.

Kad ih vec pomenuh, sta da trazim polovno ovde uz sitnu doplatu kod lokalnog mafijasa telekomunikativca, smorise me vise.

OP7 svakako nedam, ova dva djubreta bih i poklonio.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Opet si u paranormalnoj dimenziji 24.10.2020. 07:18 #665576

status: user
broj poruka: 3466

Polako, bice sve ok.

Ne znam sta je tvoj problem tacno, e bank app? Ti bi da seljakas sertifikat kako tebi dune i to? Lepa ideja ali odes kod njih i oni ti instaliraju sve lepo i nemoj da ih kljucas u mozak pricas op7 8t antutu i vremenska prognoza radi fluidno. Pusti malo ljude i ti se opusti
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Heisenberg Re: Opet si u paranormalnoj dimenziji 24.10.2020. 14:22 #665583

status: user
broj poruka: 113
Nece da se ucita a za nove kôdove moram u filijalu. Samo da se zaletim i odem caskom do Podgorickog aerodroma, brzo cu ja..

Ma idiotarija brate, nema veze s prognozom, antuturututu i snapdragonom. Ima veze sa neodgovornoscu prema klijentima...


::
:: Polako, bice sve ok.
::
:: Ne znam sta je tvoj problem tacno, e bank app? Ti bi da seljakas sertifikat kako tebi dune i to? Lepa ideja ali odes kod njih i oni ti instaliraju sve lepo i nemoj da ih kljucas u mozak pricas op7 8t antutu i vremenska prognoza radi fluidno. Pusti malo ljude i ti se opusti
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs