Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
iskustvo sa sudijom za prekrsaje
STRANA 1 OD 2  
time82 iskustvo sa sudijom za prekrsaje 25.10.2020. 15:28 T67809

status: user
broj poruka: 138
prica kaze sledece.... potukao sam se sa kolegom na poslu (ja sam zapoceo). on je otisao u hitnu po listu povreda i prijavio slucaj u policiji. ja sam isto otisao u hitnu po listu povreda ali nisam prijavio slucaj nego sam samo prilozio na tu njegovu prijavu. tuzilac je odbacio slucaj kao krivicno delo i sad idemo kod sudije za prekrsaje.
moja ideja je da kazem da je on mene napao i da sam se ja branio jer svedoka nema.

kakva je procedura, kakve su kazne,sta mogu da ocekujem i ako moze neki koristan savet :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gray ... 25.10.2020. 15:51 #665602

status: user
broj poruka: 170
Budi musko i prihvati posledice za svoja dela.


Dovie`andi se tovya sagain.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
time82 i o tome sam razmisljao 25.10.2020. 16:00 #665603

status: user
broj poruka: 138
ali to trenutno nije opcija jer lik nije zasluzio to...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Kaznice vas obojicu 25.10.2020. 16:16 #665605

status: user
broj poruka: 9384
Po vrlo krakom postupku.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina

i9 7920X/MasterLiquid Pro 120/GA-X299 UD4 Pro/32GB/2x250GB 970EVO-RAID0/240GB RAIDR/STRIX GTX1080TI O11G GAMING/CM 750W/LG 27MB85Z-B

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
time82 najvise me interesuje 25.10.2020. 17:12 #665607

status: user
broj poruka: 138
da li se vredi cimati oko dokazivanja ko je prvi poceo i zasto ili mu sve na isto dodje?
ako neko moze opsirnije nesto da kaze.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Otprilike 25.10.2020. 17:14 #665609

status: user
broj poruka: 3466

Javni red i mir, obojica.

Ovako tvoja rec protiv njegove, ako nisi u tome kao sto pretpostavljam da nisi, primetiće sudija drhtavice u glasu i gledanje gore levo.

Kakav god taj bio, to je sto je idi gledaj da se to skrati maksimalno i plati to što kažu jbg


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: najvise me interesuje 25.10.2020. 17:28 #665610

status: user
broj poruka: 9384
Dobicete obojica poziv od sudije za prekrsaj, u odvojenim predmetima. Necete dokazivati nista, cim je javni tuzilac prosledio prekrsajnom sudu, podrazumeva se da i jedan i drugi imate povrede, crno na belo, znaci tukli ste se i to je to. Slabo ce ih zanimati ko je poceo a ko se branio. Obojica ste u prekrsaju za remecenje javnog reda i mira. Duze ce se baviti nekim za nevezan pojas, nego vama dvojicom. Udji, daj izjavu u smislu da ti je pao mrak na oci, ne znas sta ti je bilo, neces vise nikad, kajes se, zamoli da te kazne najblaze moguce, plati kada stigne i to je to. Vazi za obojicu.
Ako bas hoces da se cimas, moraces da angazujes advokata., on verovatno moze da te izvuce.
Edit: Naravno, sve vreme tvrdi da te je on prvi udario i da je on zapoceo tucu. To nije bitno za ishod, svakako cete obojica biti krivi, ali moze biti bitno za visinu kazne.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina

i9 7920X/MasterLiquid Pro 120/GA-X299 UD4 Pro/32GB/2x250GB 970EVO-RAID0/240GB RAIDR/STRIX GTX1080TI O11G GAMING/CM 750W/LG 27MB85Z-B

:: da li se vredi cimati oko dokazivanja ko je prvi poceo i zasto ili mu sve na isto dodje
:: ako neko moze opsirnije nesto da kaze
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
time82 a kakva je 25.10.2020. 17:51 #665611

status: user
broj poruka: 138
procedura u smislu jel ulazimo jedan po jedan ili obojica zajedno, jel ima neko suocavanje itd?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: a kakva je 25.10.2020. 17:59 #665612

status: user
broj poruka: 9384
Odvojeni predmeti, znaci tebi sude u jednom procesu, njemu u drugom. Necete se ni videti, osim ako neko od vas dvojice ne bude trazio suceljavanje.
Znaci ti ides jednog dana on nekog drugog ili istog dana ali u razlicito vreme.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina

i9 7920X/MasterLiquid Pro 120/GA-X299 UD4 Pro/32GB/2x250GB 970EVO-RAID0/240GB RAIDR/STRIX GTX1080TI O11G GAMING/CM 750W/LG 27MB85Z-B

:: procedura u smislu jel ulazimo jedan po jedan ili obojica zajedno, jel ima neko suocavanje itd
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ispicutura Evo ti brale 25.10.2020. 18:12 #665613

status: user
broj poruka: 268
moje iskustvo:

Kad sam se useljavao u novi stan saznadoh da predsednik skupstine gura plan za postavljanje antena mobilne telefonije iznad moje spavace sobe.
Ja prikupim dokumentaciju i argumente protiv, kad olos mene udari u grkljan i odletoh ja par metara unazad. Mogao je da me ubije.
Pozovem ja policiju, kad sljamovi podnesu prekrsajnu prijavu protiv obojice. Svi sljamovi iz zgrade lazno svedoce protiv mene i ja dobijem poklon od drzave - 22.000 dinara za jadne Vuciceve neradnike u drzavnoj sluzbi.
Tako da sinko, posto si ti napadac, ne nadaj se nicemu osim olaksanju sopstvenog novcanika.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
time82 pa sta si ocekivao 25.10.2020. 18:22 #665614

status: user
broj poruka: 138
kad su svi svedocili protiv tebe... u mom slucaju nema svedoka.

znaci suocavamo se samo ako neko od nas dvojice to zatrazi? pitam jer cuo sam nesto da ako nam se ne slazu izvave sudija trazi suocavanje. jel to istina?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Retkost je da 25.10.2020. 18:26 #665615

status: user
broj poruka: 3466

Sudija trazi to. To je po jedan izlazak i koliko ti odrape kaznu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
time82 jel presuda 25.10.2020. 18:29 #665616

status: user
broj poruka: 138
bude istog dana ili se ceka neko vreme?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Bude kad bude 25.10.2020. 19:51 #665621

status: user
broj poruka: 6643
Osim kad zakažu suočavanje, trebalo bi da se ne srećete. U praksi, možda se susretnete u odlasku/dolasku, zakazivanje može biti isti dan u drugo vreme. Ako su povrede recipročne, i ako su vam PRIMANJA RECIPROČNA, tako ćete biti i kažnjeni. Prethodno kažnjavanje, tj. recidiv, automatski je crveni karton za bilo koga od vas. U suprotnom, kako se sudiji čini da je pravedno. Čim i ti imaš povrede, kršili ste JRM u udruženom poduhvatu.
Posle jebanja nema kajanja
Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub Kolega, na poslu? Pa jbt 25.10.2020. 20:32 #665623

status: user
broj poruka: 1006
Uvek bilo: nasilje rađa nasilje. Voleo bih znati kako je moguće da niste uspeli da sredite nesporazum. Šta se uopšte dogodilo? Sad je problem rešen, je l` tako? Trt-milojka!

Da poslodavac zna za događaj, šta misliš, kako bi reagovao?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 25.10.2020. 23:35 #665627

status: user
broj poruka: 3797
Pogotovo u ovoj trenutnoj situaciji, kada se nasilno na sve moguce nacine puni budzet...

Nece niko ni da ulazi u vecu dubijozu, platicete oko 200e i to je to. Meni su pre desetak dana pisali za upravljanje motorom bez dozvole u Mladenovcu... Bio kod babe i dede na slavi, znaci prosao pola balkana, bio cak i na moru... Niko me nije dirao, a zaustavljali su me... Pojma nemam sta ce biti sa tim, ja se ne pojavljujem nigde, mogu samo da me uhapse i dovedu kod sudije. Nikada nisam ni ziveo na toj adresi gde sam prijavljen, pojma nemam kako mogu da dodju do mene i da li sve to zastareva posle dve godine... Znam samo da septickoj jami od drzave i raznim kurvetinama sto su na platnom spisku iste, a nikada nisu dosle na posao, necu platiti ni dinara. Zatvor-zatvor.


Finalna masina konacno sastavljena:
Ryzen 3600 OC
G.Skill Trident Z Neo 3800
MSI B450 Tomahawk Max
RX 5700 xt
Acer KG251QDbmiipx 240hz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 26.10.2020. 07:24 #665633

status: user
broj poruka: 1958
Reci cu ti odma kako ide jer sam bio x puta u tvojoj kozi i poslusaj savet ako hoces

Dobicete sasusanje obojica odvojeno naravno, posto sudija recimo cuje dve razlicite price trazice tvoje priznanje, u slucaju da ga ne dobije trazice svedoke sa njegove strane i tu se desava sledece, on ce pokrenuti javnog tuzioca protiv tebe, u slucaju da nema svedoka tesko da moze dokazati ista

Napr ako je neko govno od coveka budi pametan i lazi na sudu nisu male kazne nemoj se zezati
moj drugar se skoro pobio i dobio 50 000 za dve pesnice i uslov, ljudi sjebano je totalno

Mog rodjaka je jedan degenerik izbo i sjebo mu ruku sad ce dobiti da ga isplacuje do kraja zivota i to ne malo nego tipa 20k mesecno do kraja zivota + zatvor za pokusaj ubistva

Upamti nije bitno kako jeste nego akko se dokaze na sudu, ti cak mozes da pozoves lazne svedoke da svedoce za tebe on ako nema svedoka tj ako ga tako preduhitris javni cuzioc ce da odbaci optuzbu

Nista ne priznaj slozi pricu da te on napao i da si se branio, reci da ti pretio i da ti uvredio cast, nemoj dozvoloti da ispastas zbog ne promisljenosti kazem ti iz iskustva



a sto se tog lika tice razmisli da mu sapnes nesto na uvo da mu ne padne na pamet da prica sta se stvarno desilo tako se to radi :)

Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ali mu ne sapuci ovde sa @ i da ga pominjes 26.10.2020. 11:00 #665636

status: user
broj poruka: 3466

Ili telefonom. Ni slucajno :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 Re: Evo ti brale 26.10.2020. 13:55 #665640

status: user
broj poruka: 1992
dobro da je samo grkljan, moglo je biti dosta gore:

https://www59.zippyshare.com/v/sGmEo4w7/file.html
https://en.wikipedia.org/wiki/Timothy_Evans

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: moje iskustvo
::
:: Kad sam se useljavao u novi stan saznadoh da predsednik skupstine gura plan za postavljanje antena mobilne telefonije iznad moje spavace sobe
:: Ja prikupim dokumentaciju i argumente protiv, kad olos mene udari u grkljan i odletoh ja par metara unazad. Mogao je da me ubije
:: Pozovem ja policiju, kad sljamovi podnesu prekrsajnu prijavu protiv obojice. Svi sljamovi iz zgrade lazno svedoce protiv mene i ja dobijem poklon od drzave - 22.000 dinara za jadne Vuciceve neradnike u drzavnoj sluzbi
:: Tako da sinko, posto si ti napadac, ne nadaj se nicemu osim olaksanju sopstvenog novcanika.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Brate, kakva tema. 28.10.2020. 02:50 #665662

status: user
broj poruka: 2998
O posledicama se razmislja pre delanja.

Za ovakve stvari se ide kod advokata, a ne da na forumu priznajes krivicu.

I kako ovo spada u Grafičke i video karte, monitori, ...?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Jovane... 28.10.2020. 08:27 #665665

status: user
broj poruka: 9460
Pa kad ga je munuo u vugla, verovatno mu kockice i artefakti na oci izlazili :)
Moguc hladan lem na GPU ili VRAM :D

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 29.10.2020. 12:54 #665703

status: user
broj poruka: 1958
hahhaha u graficke karte je tema niusam video

pa mozda graficki prikaz sudije kad se pojavi na sud

Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
time82 Hvala svima na korisnim odgovorima i savetima 29.10.2020. 12:58 #665704

status: user
broj poruka: 138
mislim da dugujem da ispricam i epilog cele situacije ljudima koji su se javili da pomognu. sudija bukvalno nije ulazio u tok cele `akcije`, ni kako je doslo do incidenta, ni ko je prvi zapoceo ni zbog cega. prozvao je prvo mene i procitao mi tekst `optuznice` u kojem bukvalno pise da smo se na tom i tom mestu u to i to vreme fizicki obracunali, bez naznake ko je potencijalno kriv i pitao me da li je to istina i da li se kajem. ja sam rekao d aje istina i da mi je zao sto se to dogodilo ali da sam morao u samoodbrani. tako je verovatno pitao i ovog drugog jer je i on izasao brze nego sto je usao. pozvao nas je obojicu unutra i rekao da je minimalna zakonska kazna 50k ali da zato sto smo obojica priznali i prvi nam je puta dao nam je po 15k. sve je bilo gotovo bukvalno za 10 minuta.
Hvala jos jednom ljudima koji su pokusali da pomognu savetima.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 30.10.2020. 01:12 #665724

status: user
broj poruka: 3797
ahhaahahahha, klasika. To je nasa septicka jama od drzave. Bitno je samo kes da se slije u kasicu prasicu. Niti ga zanima prica, niti ga zanima da istera pravdu, zato sto ima naredjenje samo da puni budzet i sto brze da zavrsava predmete.


Finalna masina konacno sastavljena:
Ryzen 3600 OC
G.Skill Trident Z Neo 3800
MSI B450 Tomahawk Max
RX 5700 xt
Acer KG251QDbmiipx 240hz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 30.10.2020. 13:48 #665737

status: user
broj poruka: 9460
Kakve koristi ima taj lik od svega toga i sto te je tuzio?
I njemu jadnom izbise 15k iz dzepa + dobio batine i vukao se po sudu...:)
Kakva nebuloza od slucaja.
Show

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot ja 30.10.2020. 13:59 #665738

status: user
broj poruka: 985

sam skapirao da se nisu medjusobno tuzili,nego je islo gonjenje po sluzbenoj duznosti,jer je prijavljen incident na poslu... ako gresim,ispravite me... uglavnom,prosli ste fenomenalno... i pamet u glavu,ako ti se pegla sa nekim,dogovorite vreme i mesto pa jedan na jedan casno i posteno,radno mesto nije za takve egzibicije :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs