Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Huawei p40
STRANA 1 OD 1
srdjanl Huawei p40 28.10.2020. 22:03 T67818

status: user
broj poruka: 1492

Pozz svima,zanima me da li uzimati uz paket huawei telefone,pitam zbog problema sa googlom,zeni istice ugovor pa je htela p 40 lite.Ima li neko iskustva? Hvala
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 29.10.2020. 07:33 #665686

status: user
broj poruka: 4225
Velika većina sajtova koja su imala automatski da se skinu servisi za google aplikacije su nedostupni od prije par dana. Samo ako imaš sve apk fajlove za google ove servise. Mnogo bolja opcija ti je Xiaomi redmi note 8 pro ili 9 pro. Sad je rn8 pro 21000 uz telenor total 4, dok je rn9 pro skuplji. Ako ti je loš signal gdje se nalaziš preporuka je samo rn8 pro.

Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl ... 29.10.2020. 08:01 #665688

status: user
broj poruka: 1492


U planu je ili p40 lite i taj rd 9...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dantes ja sam dobio 29.10.2020. 08:20 #665690

status: user
broj poruka: 492
P40 Lite kao službeni telefon. Pošto imam Huawei sat i vagu , onda sam morao uzeti taj zbog sigurne kompatibilnosti. Nisam hteo da se cimam oko sata i vage. Nemam jedino youtube premium, tako da sam taj subscription otkazao. Sve ostale apk sam skiuno ili preko AppGalery ili Petal search nađe , najčešće APKPure, il kako se već zove. Najbitnije stvari mi rade, viber(bez backupa pošto ne radi google drive),Instagram,Facebook,Messenger,Erste Banka, aplikacije preko kojih čitam vesti. Fingerprint senzor iako sa strane radi ok. Uzeo sam masku u VIP koja je original Huawei i jako sam zadovoljan njenim kvalitetom i osećajem tokom korišćenja telefona. Redmi Note 9 Pro bi bio moja opcija da nisam imao sat.

AMD Ryzen 3900x
Asrock Taichi X570
Noctua NH D-14
HyperX Predator 16GB
CM H500P Mesh
Seasonic Prime Ultra Gold 750W
MSI GF RTX 2070 Super Gaming Z Trio
Adata XPG SX8200 256GB

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs