Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
redmi 5 plus problem
STRANA 1 OD 1
time82 redmi 5 plus problem 31.10.2020. 11:40 T67821

status: user
broj poruka: 138
problem je sledeci: povremeno mi se ekran zaledi i ne reaguje na dodir i moram da ga zakljucam i otkljucam da bi proradio. problem se manifdestuje na jos jedan nacin, ekran prosto poludi odnosno ona tri `dugmeta` u dnu pocnu naizmenicno da se aktiviraju sami od sebe i to tako traje u nedogled dok ne uradim lock/unlock.
ima li neko slican problem i mozda resenje za njega?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Nagnjecen touch 31.10.2020. 13:14 #665753

status: user
broj poruka: 3466
Zamena svega, ekran komplet
Ne verujem da je odvojeno touch od ekrana

Desava se isto drugaru na p20 lite. Nagnjecio ga u dzepu


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Re: Nagnjecen touch 31.10.2020. 13:54 #665755

status: user
broj poruka: 6643
... u prevodu, ne isplati se. Imam ja razbijen S2, radi sve, ali nervira kako izgleda i ne isplati se zamena. Za cenu ekrana +20€ kupiš polovan ispravan.... verovatno zamena sve sa radom košta minimum toliko.... nisam ni proveravao.
To je sve potrošna roba. Zato, ako imaš budžet od xxx€ za mobilni, daj malo više od pola toga, i, računaj da ćeš za dve godine uzeti novi za slične pare. Pa ako se razbije, jebi ga. Ako slupaš svih XXX para, za dve godine taj model će biti vnogo prema telefonima koji koštaju upola manje, ali su novi..... Vezano je više za drugu temu, al` pošto predlažem kupovinu novog ili ispravnog polovnog. Ovo u delove.


Budale računaju na sreću.

:: Zamena svega, ekran komplet
:: Ne verujem da je odvojeno touch od ekran
::
:: Desava se isto drugaru na p20 lite. Nagnjecio ga u dzep
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
time82 ... 31.10.2020. 14:06 #665756

status: user
broj poruka: 138
pa majku mu izgleda bukvalno kao nov.zastitno staklo na njemu a sve zajedno u futroli na preklop.
sve nesto tripujem da nesto od software-a baguje. moguce i da je nagnjecen nekako ali se to ne vidi. ko ja jebe neka traje dok mi ne dopizdi jer nisam previse zahtevan a beton mu ne gine u nekom trenutku :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Pa vidi 31.10.2020. 14:17 #665757

status: user
broj poruka: 3466

Bekapuj podatke i gruni fabricki reset iz recovery ali teško da ce da pomogne. Meni jedan huawei se zamrzne u chrome, odem na home i vratim se u aplikaciju i opet radi. Dok mi npr edge ne brljavi uopste. Instalirao ga radi testiranja. Eh da chrome isto zapuca kod upload fot9grafija, kaze low on memory (telefon 6gb ram) ali duze od 2 godine radi bez ijednog reseta problema ili bilo cega. 224 aplikacije ujutra i 105gb zauzece od 128gb
Mozda feler sam po sebi desava se.

@pisko pa bas je bzvz ulagati u s2, sta mozes sa njim poziv sms i budilnik i mozda antutu i vremensku prognozu.




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
time82 odeeee... 31.10.2020. 16:39 #665758

status: user
broj poruka: 138
resetovao sam ga na fabricka podesavanja i kad sam trebao uneti podatke na pocetku poceo da me vraca stalno par koraka nazad... onda sam mu rekao sve sto sam mislio i ranije da mu kazem ali mi bilo zao :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp E jbg 31.10.2020. 17:18 #665759

status: user
broj poruka: 3466

Ako nema fizičkih oštećenja a u garanciji je, odnesi ga u servis. Samo se strpi par dana dok ti ne daju novi ili poprave taj. Svakako prvo sačuvaj podatke :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646089.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs