Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Eksterno kuciste za ssd
STRANA 1 OD 1
MvZ Eksterno kuciste za ssd 16.11.2020. 19:36 T67857

status: user
broj poruka: 180
Treba mi externo kuciste za stari SSD, ali sve sto vidim da se nudi je sa kablom od 0.5m. Jel ima neko da preporuci neki sa duzm kablom, od 0.8m bi bilo savrseno, moze i duzi. Ideja je da ga koristim za gledanje fimova/serija na TV-u. TV je inace povezan sa kompom, ali kada je na kompu upaljen VPN, ne vide se. Razlog za duzi kabal je viskovo postavljeni USB konektori na TV-u.
Unapred Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gray Probaj 16.11.2020. 19:55 #666081

status: user
broj poruka: 170
Sa kupovinom duzeg kabla. Zavisno od kucista moze da bude type-c pa ces lakse naci.


Dovie`andi se tovya sagain.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: Eksterno kuciste za ssd 19.11.2020. 06:52 #666169

status: user
broj poruka: 1620
:: TV je inace povezan sa kompom, ali kada je na kompu upaljen VPN, ne vide se.

Nisam siguran, ali mislim da bi rešenje za ovo moglo da bude podešavanje statičkih ruta - ili na nivou OS-a, ili na samom ruteru, zavisno od toga gde je VPN konfigurisan...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MvZ re: 19.11.2020. 13:28 #666171

status: user
broj poruka: 180
Hvala svima. setovanje OS-a nije opcija kao ni rutera posto koristim vise razlicitih VPN-va ( posto ni jedan nema servere u svim zemljama koje su mi potrebne). Resio sam tako sto sam kupio najeftiniji externi, stavio sam nesto ispod njega da ne visi na kablu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs