Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Niagara launcher apk zanimljiv, minimalisticki. Mozda se nekome dopadne
STRANA 1 OD 1
duqp Niagara launcher apk zanimljiv, minimalisticki. Mozda se nekome dopadne 07.12.2020. 05:30 T67904

status: user
broj poruka: 3466

Uhvatila me neka nesanica i tako malo cackam i naletim na ovo, minimum opcija, meni se dopada sam koncept.

Da ne linkujem, vidite na playstore niagara launcher

Godinama koristim novu ali ovo mi doslo kao neko osveženje :) javite utiske
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re 07.12.2020. 06:04 #666619

status: user
broj poruka: 2155

Probaj ovaj> https://www.smartlauncher.net/
Verzija 3 se na zalost placa i bila je extra dok je bila free, nisam probo verziju 5 ali mi deluje ok.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Imam 5.5 07.12.2020. 10:52 #666620

status: user
broj poruka: 3466

Full paid super je. Raznih opcija ima, sam. Grupise aplikacije po kategorijama, svasta moze da se dodeli ikonama da swipe umesto tap npr zakljucava ekran i svasta nesto.

Verovatno cu se zadrzati na njemu neko vreme.

Samo ona niagarica mi bas lepa onako minimalisticna :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Minimalizam je kul 08.12.2020. 02:06 #666632

status: user
broj poruka: 2998
Ali minimalizam naustrb funkcionalnosti ini minimalizam radi minimalizma je po meni promasaj.

Recimo da imam smartwatch, ovako nesto bi bilo ok, mozda. Za telefon - tracenje prostora.

Od kada sam probao Novu, nema nazad.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 08.12.2020. 10:40 #666633

status: user
broj poruka: 18940
A cemu tih 3rd party launcer-a, sta oni toliko imaju u odnosu na fabricke?

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 08.12.2020. 13:43 #666638

status: user
broj poruka: 4742

Kako šta, veoma uspešno usporavaju rad uređaja i smanjuju memorijski kapacitet i potpuno su beskorisni.
Ako to nije dovoljno, ja ne znam.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re 09.12.2020. 04:28 #666688

status: user
broj poruka: 2998
Evo novu koristim godinama jer je gotovo isti kao stock google launcher, ali ima par stvari oko precica/homescreena/app drawera koje mi se dopadaju i koje koristim gotovo svakodnevno i koje nema na stock launcheru, i kada kazem stock mislim na google launcher, ono sto gomila ostalih proizvodjaca pravi mi je mahom jeza, i mogu da ga namestim bas onako kako mi odgovara. Koristim telefone razlicitih brendova i volim da mi korisnicki interfejs bude isti od uredjaja do uredjaja. Isto tako volim da uklonim stvari koje mi smetaju i koje ne koristim

Inace velik je par mb i niti usporava telefon niti zauzima znacajno mesta na njemu.

I recimo za novu, mozes da podesis svaki detalj launchera, napravis backup i da podesis sve za minut kada prelazis sa telefona na telefon. Toliko je dobar da sam ga kupio. Takodje na slabijim telefonima cak radi i bolje od fabrickih launchera.

E sada to sto se neko zaljubi u samsungov interfejs ili nesto slicno, je stvar ukusa, ali stvarno mislim, posle promene toliko launchera tokom godina da je nova jedan od najfunkcionalnijih i `najlaksih` kada su resursi u pitanju.

Evo to je neko moje misljenje. Dakle, funkcionalnost, uniformnost i nesto brzi rad od stock launcher-a.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs