Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Igrački rekviziti i konzole
sony ps2 slim
STRANA 1 OD 1
gman sony ps2 slim 05.01.2021. 06:27 T67966

status: user
broj poruka: 1111
dobio `malisu` za dug
model SCPH-90004
sljaka sve, cita igre, dvd i ostalo
kozola je potpuno ispravna, i sama je beskprekorna, ja je ocistio iznutra, jel..
gamepad, not so much, bas izrabljen, jedan..
av kabl, dva cinca za stereo i zuti za video
potpuno korektan ps2 slim sa jadnim gamepadom, ali ispravnim, takodje, bez memorijske, nazalost
da li neko zna koliko vredi, posto, rekoh da je dobijen za dug, a ja licno nemam nikakve svrhe od njega, neko sa manjim budzetom, crt tv, vikendica, sta znam, mozda nekom treba, za najnormalniju kintu
igara nema, ali boz moj, net, rezac. i eto igre
ja sad iskreno ne znam ni koliko to vredi, u jednu ruku, apsolutno nista, meni nistaa bas, sam hw takodje, mad aje potpuno ispravan, to je bar nesto, gameopad je ispravan, samo jaaako lose izgleda, ofucan od godina rabljenja, ali ion potpuno ispravan
mislio sam da ga sacuvam, pa nekad zavaljam, jer nisam kolekcionar, ja staro ili cuvam za delobve ili nikad se zna, ili prodam, u vecini slucajeva, ili do kraja bacim..
najpre bih ga prodao, jer vidim na netu da vredi 50e, toliki mu je globalni prosek
i can live with that
imam stvari na stanju, kojih se moram otarasiti, ima tiu svih ps-ova, svi ispravni isa pop dva gammepada, mem karticama, vecim hdd isl, xbox imam kuci negde bar dva, ne znam ni koji su
pa ako je neko zainteresovan, neka pise na mail..
oprostite na poduzem postu, nisam spavao uopste, a krecem na posao za po cuke, dezurni sam za praznike, pa bih sve da objasnim na keca, and be done with that
pakovao sam tv za slanje u servis, zbog garancije, pa snimio ovo, neko mi je bio i gledao..
ako nekom slucajno treba ili zna nesto kok cifre u srb, pisite
unapred hvala..

ulsi
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 05.01.2021. 09:31 #667311

status: user
broj poruka: 4747

Kad si već zbrzo, napiši u kom si mestu i na koji mejl da ti pišu.
Mada ako si toliko upućen u ono sto prodaješ, kuku...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 05.01.2021. 18:52 #667316

status: user
broj poruka: 2998
Au, buraz...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman Ne navode mi se modeli konkretno, pikam igre od 5., puno stvari se nakupilo 06.01.2021. 05:43 #667318

status: user
broj poruka: 1111
Ne radi se o mojoj upoznatosti sa konzolama,laptopovima,jeste mi pc glavni,besides the point, to sam napisao onako,uzgred,jer vec pitam za cenu ps2 slim, bolje da ni ne pitah, jer sam vec saznao ionako, ali rekoh daj da odem na moj domaci forum prvi,na ovaj sam se `nakacio` cim je startovao i visio sam do p
Imam svih redom konzola i ogromno iskustvo sa istim, samo me taj deo mrzi pisati, picim igre od ranog detinjstva,sad 36 imam,ako 30god nije dovoljno iskustva sa svim redom sistemima, naravno pc prvo.
Znaci, konkretno me zanima samo cifra ovog u srb, sto sam lepo pitao (mrzim net), ps2 slim model

ulsi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tonce Re: Ne navode mi se modeli konkretno, pikam igre od 5., puno stvari se nakupilo 06.01.2021. 08:47 #667320

status: user
broj poruka: 408
Ja sam letos podao moju (PS2 slim,crna) sa igrama i mem.karticom i BEZ gamepada za 4 hiljade tako da je to minimum,ako ti imas makar jedan. Eto toliko.

i7 2600 3.4MHz
Gigabyte GA-Z77M-D3H
DDR3 2x4 GB Kingston Xyper 1333Mhz
Asus ROG Strix RX 570
Cooler Master 332 Elite
Logitech X-230
Philips 22`
LC Power 650W Green Power V2.3


:: Znaci, konkretno me zanima samo cifra ovog u srb, sto sam lepo pitao (mrzim net), ps2 slim mode
::
:: ulsi
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman tonce 08.01.2021. 12:02 #667377

status: user
broj poruka: 1111
hvala na odg

ulsi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs