Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
3D driver na rx480
STRANA 1 OD 1
nisavici 3D driver na rx480 09.01.2021. 06:48 T67973

status: user
broj poruka: 908

Da li postoji neka varijanta da se igraju neke starije igre tipa crysis 3,tomb raider itd u 3d varijanti na pomenutoj karti?
Vidim da ne postoji amd hd3d driver u novim drajverima,kada ukljucim u nekoj igri 3d varijantu samo kresuje igra
Znam da je stara tehnologija i da forsiraju VR,ali ima dobrih naslova koje bih odigrao u 3d.
Ako se neko zanimao sa ovim nek javi kako?Na nvidia karti radi sa starijim drajverima,ali je gtx 760 slaba za novije igre i ne bih da imam dve karte u kompu samo zbog toga.
Thanks unapred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 3D? 11.01.2021. 00:48 #667421

status: user
broj poruka: 452
3D u smislu neka stereoskopija, ona plavo crvena varijanta ili tako nešto? Nekad davno sam to probao, ali mozak nikako nije hteo da mi se našteluje, a i drajveri... ne sećam se koji je problem postojao, ali mi se čini da ga je bilo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici Re: 11.01.2021. 04:54 #667422

status: user
broj poruka: 908
Da, klasičan 3d sa aktivnim naočarima na Samsung 3d tv u.
Stereoskopija je bila u starijim nvidia drajverima pa ima dubinu igra, sad vidim da su izbacili kao i iz radeon drajvera


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 11.01.2021. 15:28 #667444

status: user
broj poruka: 4740

Druže, koje naočare, kako se zovu i prezivaju?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici Re: 11.01.2021. 18:28 #667446

status: user
broj poruka: 908
Igrao bih na lg cinema 3d tv-u,imam njihove pasivne naocare,na samsungu su aktivne sgh 1500 tako nesto,znaci oba tv a podrzavaju 3d,ekrani su im 120 hz.na Lg-u manje boli glava posle gledanja 3d videa,tako da bi one isle za igranje tih igara.
E sad nvidia je imala stereoscopic 3d drajver,a Amd HD3D koji su izbaceni iz novih drajvera posto verovatno forsiraju VR kao sto sam naveo u prvom postu.Nasao sam neki program 3ddef 3d ali nije besplatan i nemaju lecene varijante.
Ima dosta starijih igara koje bih obrnuo u ovoj varijanti


::
:: Druže, koje naočare, kako se zovu i prezivaju
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs