Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Moze li mi neko od admina reci
STRANA 1 OD 1
MACHINE Moze li mi neko od admina reci 03.12.2007. 13:12 T6802

status: user
broj poruka: 5696
koliki je broj registrovanih korisnika PCberze u vasoj bazi? Hvala!


- R a v e n L o r d -
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mismi77 Ma evo... 03.12.2007. 14:40 #34639

status: user
broj poruka: 105
`Ja sam ih brojao i nikako da ih prebrojim. Ima ih izmedju 10 i 160...`
No hard feelings.Had to do it .
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Da ... 03.12.2007. 15:18 #34640

status: admin
broj poruka: 712
Nešto preko 25.000, ali tu ima dosta duplikata i neaktivnih.

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Željko Arnautović,
PC Berza d.o.o.

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ..... 03.12.2007. 21:16 #34678

status: user
broj poruka: 4506



auuf....taj podatak je manje vise beznacajan i nerealan....da budem bas optimistican pa da kazem da ima 50 ( al nema toliko ) stalnih `clanova` , starosedelaca( kao sto su machine, daSickSystem, pisko itd) pa da budem jos optimisticniji i kazem da ima x 1000 povremenih clanova, onih koji ponekad dodju....ali 25 000 ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko No way to get answer 04.12.2007. 18:34 #34859

status: user
broj poruka: 6643
Pa nema baš tu načina da ti neko odgovori, potreban je tim forenzičara, duhovni i skeletorka, i neki tim psihologa i astrologa. Može samo da ti iščita broj registrovanja pod novim imenom, a tu pored pravih registrovanih korisnika, ima svega, od bolida koji non-stop zaboravljaju šifre, prevaranata koji se registruju radi spama, uvaljotki kršina i raznih prevara, do, onih koji su izvalili glupost ili nekog uvredili pa ih sada sramota da se nadalje predstavljaju.... a umetno povećavaju broj članova. Pravi podatak je broj posetilaca u danu, prosek, max. i min. To je ono što donosi lovu.
Tu je ta cifra, provaljena, malecka. Ja lično najviše poštujem likove koji non-stop čitaju a jedva nekad nešto kažu (za razliku od mene), ali, onda nešto pametno. Ko mali montenegrić - ćute dok im je sve potaman...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs