Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
S21 plus 5g misljenja, iskustva, predlozi?
STRANA 1 OD 1
duqp S21 plus 5g misljenja, iskustva, predlozi? 07.02.2021. 11:13 T68048

status: user
broj poruka: 3466

Cao ljudi
Igrom slučaja dosao sam u situaciju da radim upgrade i ovo sa plus (bez ultre mi ispada bas povoljno, skoro pa neosetno) boja je purple ali me to ne zanima.

Godinama izbegavam da dodirnem samsung i rukama nakon svih tramuma od nagorelog ekrana koji sam imao od s3 do s7e i rekao bye bye

Bez uvrede, neka se oglasi neki samsung fan boy i kaze mi par reci ili mozda ici na note 20 ultra

NAPOMENA iphone me ne zanima ni u jednoj varijanti osim starog malog SE zgodnog za telefoniranje i ne osecanje da je tu uopste.


Hvala unapred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re: 07.02.2021. 13:30 #668248

status: user
broj poruka: 2998
Nisam samsung fan, ali telefon je sasvim ok. Super procesor, dosta rama, mislim da ce da te sluzi dosta vremena. E sada koliki ce skok u performansama i uzitku biti, zavisi sa cega prelazis i za sta koristis telefon.
Ono sto ces svakako videti je visi refresh rate.

E sada, ja ne bih dao toL-I-K-E pare za telefon, jer kameru sa fona koristim samo za fotkanje dokumenata i oglasne table, i surf/yt tako da mi je ovaj par godina star telefon sasvim dovoljan i bice dovoljan dok mu ne popusti baterija i nikako ne bih dao vise od 300, mozda 400 za novi. Ali ako neces osetiti kupovinu - go for it!


Informaciona pismenost

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Pa 07.02.2021. 13:42 #668249

status: user
broj poruka: 3466

Prelazak, nadogradnja je sa p40 pro i p20 pro i jos par telefona nego je eto kao zanimljiva ponuda. Koristim telefon za sve bukvalno, da sto manje sedim za laptopom i desktopom mada zbog epilepsije bih trebao da vise ne pogledam ni u jedan ekran ali ne moze zivot ici tako.

Fotkao bih fotoaparatom samo malo da se doučim kako i šta iso exposure i ostalo a da ne budem doveka random mod na onom tockixu i point and shoot :)

Hvala na odgovoru :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 07.02.2021. 14:44 #668252

status: user
broj poruka: 12785
Chekirao sam sve verzije baš juče u Samsung shopu i poprilično lepo leže svi u ruci, ali me najviše privukao Fold2 5G :D


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Metni 07.02.2021. 15:08 #668254

status: user
broj poruka: 3466


Njega kao zastitu na kadjar-a :)

Dobar je bas bas ali meni nepraktican haha @daum
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Metni 07.02.2021. 16:29 #668256

status: user
broj poruka: 12785

2000e teško da bih odvojio za telefon...

::
::
:: Njega kao zastitu na kadjar-a :)
::
:: Dobar je bas bas ali meni nepraktican haha @dau
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp To pre svega 07.02.2021. 16:43 #668257

status: user
broj poruka: 3466

Van pameti je

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 08.02.2021. 13:38 #668279

status: user
broj poruka: 1992
https:--www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s21+_5g-10625.php
Li-Ion 4800 mAh, non-removable

odlican za poklon, gotovo niko se ne bi uvredio, meni licno, ako je uklanjanje baterije zesca komplikacija, a za vecinu ".premijum". telefona jeste, cao, i jos dodas ovo 5g, dobija trajni ".epitet". za izbegavanje

p.s.
inace, pebacio sam se na opremu za prezivljavnje, jeftinija je za poklone, do 20k po komadu, a sve premijum shvica alati (oseti se pod rukom, znatno tezi/izdrzljiviji od klasicnih kineskih replika)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Micika 08.02.2021. 14:32 #668280

status: user
broj poruka: 3466

Godinama unazad promena baterije u kucnoj radinosti je komplikacija.
Bez rutine i potrebnog alata hemije pa cak i aparature neizvodljivo je skinuti ledja da ostanu kao netaknuta nakon vracanja, ili pripremis zamenska (krs boja, ne pise tvoj imei) pa kako skineš skinuo si

Ali tu ima fletova ispod, mozes da pokrljas svasta nesto zbog ustrde od 20 30 40 e jbg, stvar izbora.

A veruj mi, vreme je takvo da ces 90% pre promeniti telefon ili morati nesto drugo da popravljas nego tu bateriju da menjas ili je cackas.

Eno bila je tema, clan se zalio za punjenje, menjao konektor punjenja, ideja o zameni power ic, zamena cele ploce svasta nesto na tel starom mozda 10god

Ja sam samo odgovorio nije baterija, a on je ipak kupio nekoliko komada i ipak nije

Sve je isprobavao sa felericnim micro usb kablom. Genijalno zar ne :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Veljazin Re: Micika 08.02.2021. 15:26 #668283

status: user
broj poruka: 46
I slobodno cu reci - najverovatnije sam bacio pare... Baterija se ni pod razno ne puni uvek do 100%, na 20% telefon je neupotrebljiv, osim baterije izmenjen je i microUSB, ulozeno je tipa 3000 RSD u telefon koji ne vredi ni 50 eur, jako je spor, itd., ne znam, osim dimenzija nista me drugo ne sprecava da koristim drugi ali Boze moj, ... Imam jos 2 stare baterije za njega, eto mozda je interesantno ako se ide na duze putovanje da se dopune obe uz trecu u njemu do vrha, ali opet cemu ta zajebancija,...

S21 plus je pre svega lep telefon, ja mu nisam nasao manu osim sto sam alav na RAM i internu, mogli su vala za taj novac da ponude 256 GB, 128 GB interne mi je malo a opet na svom telefonu nisam zauzeo ni 20 GB tako da kenjam, sto se rama tice verovatno je brzi ram u S21 nego u mom 1+ 7 ali...

Nisam ja merodavan za telefone, vise mi je ekrana prepun pimpek, al eto aj da i ja nesto napisem preciznije da nalupetam i ostanem ziv...

A da, ako je ta tvoja bolest fotosenzitivna, navodno ce veca frekvencija osvezavanja ekrana da ti vise prija, ja se nadam da hoce, bice ti fluidnija slika, uzivaces u gledanju klipova itd., sve u svemu cenim da ce ti se svideti i manje te zamarati rad na njemu nego na prethodnim telefonima.


::
:: Godinama unazad promena baterije u kucnoj radinosti je komplikacija.
:: Bez rutine i potrebnog alata hemije pa cak i aparature neizvodljivo je skinuti ledja da ostanu kao netaknuta nakon vracanja, ili pripremis zamenska (krs boja, ne pise tvoj imei) pa kako skineš skinuo s
::
:: Ali tu ima fletova ispod, mozes da pokrljas svasta nesto zbog ustrde od 20 30 40 e jbg, stvar izbora.
::
:: A veruj mi, vreme je takvo da ces 90% pre promeniti telefon ili morati nesto drugo da popravljas nego tu bateriju da menjas ili je cackas.
::
:: Eno bila je tema, clan se zalio za punjenje, menjao konektor punjenja, ideja o zameni power ic, zamena cele ploce svasta nesto na tel starom mozda 10go
::
:: Ja sam samo odgovorio nije baterija, a on je ipak kupio nekoliko komada i ipak nij
::
:: Sve je isprobavao sa felericnim micro usb kablom. Genijalno zar ne :)
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ... 08.02.2021. 16:25 #668284

status: user
broj poruka: 3466


https : / / ibb.co/kDCb69F
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Re: S21 plus 5g misljenja, iskustva, predlozi? 08.02.2021. 19:30 #668285

status: user
broj poruka: 1118
Grejalica i dosta losiji od ostalih.

https:--www.youtube.com/watch?v=rsLJLk3nx8k

::
:: Cao ljud
:: Igrom slučaja dosao sam u situaciju da radim upgrade i ovo sa plus (bez ultre mi ispada bas povoljno, skoro pa neosetno) boja je purple ali me to ne zanima.
::
:: Godinama izbegavam da dodirnem samsung i rukama nakon svih tramuma od nagorelog ekrana koji sam imao od s3 do s7e i rekao bye by
::
:: Bez uvrede, neka se oglasi neki samsung fan boy i kaze mi par reci ili mozda ici na note 20 ultra
::
:: NAPOMENA iphone me ne zanima ni u jednoj varijanti osim starog malog SE zgodnog za telefoniranje i ne osecanje da je tu uopste.
::
::
:: Hvala unapred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs