Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Šta da se radi kad vas prodavac ignoriše za reklamaciju
STRANA 1 OD 1
Simon72 Šta da se radi kad vas prodavac ignoriše za reklamaciju 14.02.2021. 00:22 T68066

status: user
broj poruka: 2800
Šta da se radi kad vas prodavac ignoriše za reklamaciju?
Roba narucena preko interneta i reklamirana da je oštecena a odgovor je bio da je prošlo 24 sati.
7 poziva i za njih je sve to ocito završeno.Ne jebu me dva psoto.Preko telefona normalno svi ljubazni.
Roba narucena 23 decembra .
Potremno mi je da sakupim ljude za kolektivnu tužbu pošto znam da im je to obrazac ponašanja.
Prodavac winwin emmi tehnomanija.
Javite se na simonovicivan@hotmail.com
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Re: Šta da se radi kad vas prodavac ignoriše za reklamaciju 14.02.2021. 07:40 #668466

status: user
broj poruka: 1327
Jesi li probao sa tržišnom inspekcijom ? Prvi odgovor mora da stigne za 7 dana a za puno rešenje imaju 30 dana, sve preko toga je protiv zakona.


:: Šta da se radi kad vas prodavac ignoriše za reklamaciju
:: Roba narucena preko interneta i reklamirana da je oštecena a odgovor je bio da je prošlo 24 sati
:: 7 poziva i za njih je sve to ocito završeno.Ne jebu me dva psoto.Preko telefona normalno svi ljubazni
:: Roba narucena 23 decembra
:: Potremno mi je da sakupim ljude za kolektivnu tužbu pošto znam da im je to obrazac ponašanja
:: Prodavac winwin emmi tehnomanija
:: Javite se na simonovicivan@hotmail.co
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rammulino samo 24.04.2021. 20:53 #670140

status: user
broj poruka: 384
trzisna inspekcija!

Asus P6TD deluxe
Xeon 5675 @4ghz
3x4gb
Zotac gtx 1050 ti 4gb
neki budjavi wd hdd
kingston ssd240 gb
lc power 720w green power


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs