Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
S3 neo problem sa punjenjem, baterija ne prelazi neki % itd
STRANA 1 OD 1
duqp S3 neo problem sa punjenjem, baterija ne prelazi neki % itd 17.02.2021. 21:04 T68073

status: user
broj poruka: 3466

Bila je tema o ovome gde je covek promenio bateriju dve tri i konektor punjenja ali je problem ostajao.

Ja sam se u temi bio javio sa nije baterija i nisam ulazio ni u kakvu raspravu no dobro
Resen je problem, telefon uredno puni radi, cak i bolje nego pre. Problem je bio softverske prirode, tj do kernela :)

Ja evo 3 dana nisam uspevao da upalim svoj huawei i zaobidjem emui erecovery i izgubim podatke oko 100gb aplikacija, svasta nesto bitno

Red blinking light of death, a odglupeo se jer je izblejao na hladnom ugasenom laptopu i evo pali radi teraj cupaj podatke i ako odapne opet da se ne deprimiram.

Glupost su telefoni, nosicu nokiu 1110 i da me ne boli glava
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp777 Ja cim osposobim Nokia 6310i 17.02.2021. 22:50 #668574

status: user
broj poruka: 6
I zamenim mikrofon koji je spaljen u ultrazvucnoj kadici ostavljam se touch screen-a i vracam u srecna vremena kad je sve drasticno bolje i lepse funkcionisalo.

Ovo danas je jedna sumanuta jurnjava kojoj se ne vidi kraj i ishod, tako da ne znam, a vec duze vreme razmisljam o telefonu Samsung S5611 koji sam imao i na nesrecu je pao u vodu i od tad ne mogu da ga prezalim, prelepi materijal, predobra kamera, elegantan, lep, crne boje, ...

Steta sto se to vise ne proizvodi...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Nokia 6310i Gold 18.02.2021. 00:05 #668581

status: user
broj poruka: 9381
Neprevazidjen telefon. Plavi ekran, BT, GPRS. Savrseno lezanje u ruci. Nepotrebna futrola ili bilo kakav vid zastite. Otporan na udare od ispadanja. Da bi ste ga slomili, stvarno trebate to i da istinski zelite. Bio je deo dodatne opreme u Mescedes S klasi.
Koliko je hiljada sati razgovora imao, koliko je GB podataka preko GPRSa preneo... Verovatno najbolji telefon koji sam ikada posedovao i cisto sumnjam da ce ga i jedan nadmasiti.
I sada nabolji deo. Vreme za punjenje je bilo nedelja na ponedeljak noc. Pri tom, nikada nije ostao ispod jedne crtice kapaciteta baterije. Fantasticno. Imao ga je i moj drug, na pitanje na koliko on puni telefon, odgovorio je: “Nemam pojma, jednom mesecno” :)
Koristio sam ga od neke 2002. do 2005., kada sam ispao veoma glup, prodao ga i kupio neku Motorolu na preklop sa kolor ekranom. Ispraznio mi se u 5 popodne... Pomislih nov je, sledece punjenje bice bolje, ono isto... Bacio sam ga. Uzeo Nokiu 6600, nosio je godinu dana, potom Nokia 6260 flip sa rotirajucim gornjim delom do 2007 i onda je izasao iPhone.
Relativno skoro sam gledao 6310i da uzmem, iz zezanja. 40-60€ na KP, ali su sve sa izguljenom ili promenjenom kineskom maskom. Odustao sam, ipak nema svrhe.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Nista to izmenjive maske 18.02.2021. 01:15 #668582

status: user
broj poruka: 3466

Tj zamenske
Ona krtost u ruci (menjao sebi jednom na 1110) i onda samo ceprkao i kupovao ih nove, mint ocuvane, kakve god samo da rade. A zmijica mi sluzila za bas relaksaciju mozga i odmor od ljudi. Sad mi je ok i ona mala taraba 110

6310 je bas nesto posebno iz tog vremena


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs