Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Gliga79
STRANA 1 OD 1
gliga79 Gliga79 19.02.2021. 21:23 T68078

status: user
broj poruka: 4641
Dugo nisam oglasavao na berzi. Radio sam na nekim drugim poslovima usko vezanim za racunare. kasnije sam se preselio u inostranstvo.
Vec godinama nisam u Srbiji i pored toga pratim PC berzu.
Zelim samo da pozdravim drage clanove sa PC Berze i pozdravim administratore ovog meni veoma dragog sajta.
Bas danas saznao za Balasevica :(
Sve najbolje i zivite jos dugooo !!!

Masina je jos uvek ista kao u potpisu stim sto mi je mrezna otisla. Mozda je i korona umesala prste :)
Ziveli


Intel i5 2500k, Noctua NH-D14, Asus Maximus IV Gene - Z, MSI Gtx 660 OC , 4x2Gb Hyper X 1600mhz Genesis (gray), HDD WD 640 gb, Samsung F3 1tb, Seasonic S12D 850w, Thermaltake Element G
http://valid.x86.fr/lv7d95
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 20.02.2021. 00:28 #668631

status: user
broj poruka: 9460
Uzvracamo pozdrav za naseg Gligu :)
Lepo je kada se neko seti da se javi posle duzeg vremena odsustva.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Pozdrav i svako dobro. 20.02.2021. 03:41 #668634

status: user
broj poruka: 2998
2020, i nazlost 2021 su godine kada sam se oprostio sam gomilom kako bliskih osoba, tako i sa onima koje znam samo sa ekrana.

Za Balasevica sam saznao iz tvog posta. Stvarno steta. Iako nisam voleo tu vrstu muzike, voleo sam dosta njegovih pesama, kao i njega kao osobu. On je bio jedan od onako, jako upecatljivih ljudi. Legenda sa ovih prostora, voljen od strane i mladih i starih, a njegova muzika je prevazilazila granice i nacionalnosti. Nazalost kako prolazim kroz gubitak jedne od najblizih osoba, na ovu vest, kao i na mnoge druge ne mogu da emocionalno odreagujem.

Cuvaj se prijatelju i iskreno se nadam da ce ti mrezna karta biti najveci gubitak ove godine :)


Informaciona pismenost

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs