Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
offshore/warez hostig prostor i domain
STRANA 1 OD 1
duqp offshore/warez hostig prostor i domain 06.03.2021. 19:32 T68098

status: user
broj poruka: 3466

pojavila se potreba za kupovinom ovako neceg. Posto bih zeleo da ja kao ja budem nedodirljiv svojim pacijentima koji bili izuzetno aktivni i zahtevni.Izbegavali bi kontakt forme preko sajta nego bi sve da se resava sad i odmaj i pozivom na telefon u bilo koje doba dana i noci.

Isto tako oko placanja, pretpostavljam da je crypto wallet platforma sasvim ok za taj neki vid trgovine?

Da se ogradim, sajt bi bio oglasnog karaktera samo sto ja ne bih zeleo da se eksponiram sa svojim podacima tu.

Da li je neko nekad ikad imao iskustva sa ovim ili necim slicnim i da li je uopste dobro baviti se time. Ogradjivanje broj dva me bi se radilo o predmetima koji nanose stetu drugima i ne bi bila ukljucena deca u to. Ali mozda neka fizioterapeutkinja, prijateljica noci da.

svaki savet je dobrodosao :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646096.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs