Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Instagram 5xx server error???
STRANA 1 OD 1
duqp Instagram 5xx server error??? 19.03.2021. 18:54 T68121

status: user
broj poruka: 3466
Zbog cega kako i zasto se ovo dogodilo? Prvi put za 10 godina koriscenja sto u poslovne sto u privatne svrhe.

Uglavnom telefon, neprakticno mi je na desktopu i laptopu da skrolam i verglam ali desi se da nekad i odatle otvorim i nikad se nije dogodilo.

Da li je iko od vas imao slicnu situaciju, da li imate objasnjenje zasto se ovo dogodilo i kako resiti problem?

Sustinski, ucinjena mi je usluga, kao jedan shamar i da mi neko sa strane govori batali to, corava posla, ali opet kontakt sa nekim osobama mi je iskljucivo preko insta i ne bih da batalim i pustim niz vodu tek tako sve.

Edit
https://twitter.com/hashtag/instagramdown

Instagram i Whatsapp su officially down. Sta li radi Mark bez v na pocetku imena i c umesto k kao ovaj nas partimanijak :)

Javljajte se eksperti strucnjaci inzenjeri i da ne nabrajam dalje struke sa tastaturom i pristupom internetu :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 19.03.2021. 19:05 #669208

status: user
broj poruka: 18940
Mozda Marija IT stucnjak za instagram moze da ti pomogne:
https://www.instagram.com/marijait/

Ups, evo je ova greska

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 19.03.2021. 19:10 #669209

status: user
broj poruka: 4740

Što si dosadan posto jebote. Sačekaj malo, guglaj, evo i najprofesionalnija televizija ima odgovor na tvoje pitanje.

https://www.rts.rs/page/magazine/ci/story/1880/tehnologija/4301442/zastoj-u-radu-fejsbuka-votsapa-i-instagrama.html

Postaješ trol, ko da si preuzeo Veljkov identitet ili on tvoj nalog.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ... 19.03.2021. 19:40 #669210

status: user
broj poruka: 3466

@imarkovic :) bas bih pre nju pitao nego bilo koga ovde a i kako da je dozovem ako je insta pao jbg

@alrad
ne gledam ja bato tv i ne citam novine, pitao sam ovde i na dva mesta jos i dobio link ka twitter-u i video da je sve malo shtucnulo :)

Kakvi nalozi i rotacije i evo par minuta mi je trebalo i da se setim sta to bese Veljko :D
znam ono `valja nevalja` Partizan i aktuelnosti od pre par nedelja ali koliko sam mogao da primetim onaj berzin Veljko se fantomizirao ili ima drugi nalog ili cita logged out ili ko zna sta ali stvarno je to daleko daleko iznad mog nivoa jbg to bese jedan gospodin covek sta bese ono audi blinker ksenon crna boja rola po gradu i razni Bgd fazoni :)

Bila komicna i smesna vremena haha


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 19.03.2021. 20:37 #669212

status: user
broj poruka: 9460
Ponovo radi bioskop.

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3648347/proradili-fejsbuk-instagram-i-vocap-platforme-koje-su-bile-nedostupne-hiljadama-korisnika-sirom-sveta-i-u-srbiji-ponovo-rade
Idemooo


- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp @gile 19.03.2021. 20:42 #669213

status: user
broj poruka: 3466

Kad okacis story sad na insta nemoj slucajno da ne @ mention vmarc i neka se lepo vidi a ne da bude sakriven u peni ili iza neke nauljene igracice :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 19.03.2021. 20:54 #669215

status: user
broj poruka: 9460
Moram prvo nalog na insta da napravim :D :D
Inace, sad procitah, razbijena kovid zurka u organizaciji VMARC-a.
Kazu da ga je gospon Kon za usi izveo iz stana i ide odmah na cepljenje Trazio ga mesecima :)
Da mu nisam u kozi.


- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Nisu smeli tacno da navedu 20.03.2021. 04:11 #669222

status: user
broj poruka: 3466

Sta ce da mu cepaju :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Icepašeme 20.03.2021. 04:19 #669223

status: user
broj poruka: 9380

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina

I9-10900F/4X16GB/B460M/GTX980/500GB/550W/HP27hq

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp sreca 20.03.2021. 09:35 #669227

status: user
broj poruka: 3466

u nesreci, neizvodljivo je DP da ti urade. Bitno je samo da si ok. Cekamo sledeci party da se organizuje :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs