Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
yt download mp3 ali 5h i duze fajlove
STRANA 1 OD 1
duqp yt download mp3 ali 5h i duze fajlove 15.04.2021. 08:58 T68165

status: user
broj poruka: 3466

na mac sam resio sa itube studio programom, radi lepo, milina, 320kbps 11h fajl 650mb :)

ali ponekad ce mi zatrebati nesto sto radi posao na windows-u pa da ne eksperimentisem sa raznim nekim softverima za to, ako se neko zanimao ovom tematikom, dajte info :)

Meni se potreba za ovim pojavila nakon otkrica ovog simpaticnog `snimka` :)

https://www.youtube.com/watch?v=ZC1ACl7Vm04

sva muzika i glasovi i bilo koja potreba da nesto svirucka je nestala, a vremenom cu otkriti jos po neku slicnu pesmicu pa ajde da pokrijem i windows

Hvala :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 15.04.2021. 09:18 #669753

status: user
broj poruka: 18940
Za Slimjet (ili chrome/chromium) samo za youtube koristim ekstenziju `Web video downloader`, skida Video+audio sjedinjeno i kao poseban fajl automatski skine i mp3.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp znam, probao sa ekstenzijama 15.04.2021. 10:06 #669755

status: user
broj poruka: 3466

ali ne skida mi se ovo npr u 1080p 19gb size :)

Lakse nekako ako i za windows (sigurno ima ali ajde da kazem ako) ima da vuce direkt .mp3




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: znam, probao sa ekstenzijama 15.04.2021. 10:37 #669757

status: user
broj poruka: 18940
Nije uopste veliko, to je sve maleno.. Uostalom, kada selektujes size na Youtube-u, tako ga i skine, ali mrzi te da probas :)

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


::
:: ali ne skida mi se ovo npr u 1080p 19gb size :
::
:: Lakse nekako ako i za windows (sigurno ima ali ajde da kazem ako) ima da vuce direkt .mp3
::
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp :D 15.04.2021. 10:52 #669758

status: user
broj poruka: 3466

ti si bre lud haha
Pa ajde neka bude nije veliko 19gb ok ali stvarno i bukvalno mi treba .mp3 fajl da turim u aimp i da ide na repeat 25/8 :D

Znam ja da mozda neki program prvo dovuce fajl audio+video pa uradi convert u mp3 , ali krajnji ishod je isti sta meni samo treba :)

Ovako za skidanje kad mi treba .1080p imam ekstenzije i tu je sve na jedan klik :)

btw jel si probao opera gx? I za mac se pojavila od skoro, predobar brauzer :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: :D 15.04.2021. 11:34 #669762

status: user
broj poruka: 18940
Pa nece valjda stvarno 19Gb da bude, koji je to snimak, od 48 sati svadbe? Cak i da bude, izbrisi video i ostavi .mp3 fajl.
Najveci snimak koji sam video je ~1Gb od 120min u 1080p.

Probao sam OperuGX, lepo izgleda, bazirana je na Chromiumu, ne znam, nikad nisam bio ljubitelj Opere, stalno mi je nesto smetalo. Evo npr. sad vidim da ne postoji `home` dugme, nisu implementirali. Za to ti treba ekstenzija, da bi stajalo sa desne strane:
https://addons.opera.com/en/extensions/details/homepage-in-new-tab/?display=en

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


::
:: ti si bre lud hah
:: Pa ajde neka bude nije veliko 19gb ok ali stvarno i bukvalno mi treba .mp3 fajl da turim u aimp i da ide na repeat 25/8 :
::
:: Znam ja da mozda neki program prvo dovuce fajl audio+video pa uradi convert u mp3 , ali krajnji ishod je isti sta meni samo treba :
::
:: Ovako za skidanje kad mi treba .1080p imam ekstenzije i tu je sve na jedan klik :
::
:: btw jel si probao opera gx? I za mac se pojavila od skoro, predobar brauzer :
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Re: :D 15.04.2021. 11:38 #669763

status: user
broj poruka: 3466
https://www.youtube.com/watch?v=ZC1ACl7Vm04
11h
1080p mp4 19gb

Necu da dovlacim 19gb fajl nepotrebno, mp3 mi je bio potreban (online konverteri puknu na 10%) jbg a i ko normalan pusta fajlove od 11h na repeat :)

Mogu ja da zivim bez home-ta :)
gx je bas bas top odradjena, ugasi se ono g*vance twitch sto po default ima i super je :)

EDIT
nece ni na mac da provuce 11h :)
mora virtual sound card, pa da snimi pa da sacuva
peripetija

Eto kad budes imao zivaca, daj mi nekako ovaj .mp3 od 11h posalji negde ja sam lenj :)

:: Pa nece valjda stvarno 19Gb da bude, koji je to snimak, od 48 sati svadbe? Cak i da bude, izbrisi video i ostavi .mp3 fajl.
:: Najveci snimak koji sam video je ~1Gb od 120min u 1080p
::
:: Probao sam OperuGX, lepo izgleda, bazirana je na Chromiumu, ne znam, nikad nisam bio ljubitelj Opere, stalno mi je nesto smetalo. Evo npr. sad vidim da ne postoji `home` dugme, nisu implementirali. Za to ti treba ekstenzija, da bi stajalo sa desne strane
:: https://addons.opera.com/en/extensions/details/homepage-in-new-tab/?display=e
::
:: Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
:: i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja
:: Gordon Allport
::
:: ::
:: :: ti si bre lud hah
:: :: Pa ajde neka bude nije veliko 19gb ok ali stvarno i bukvalno mi treba .mp3 fajl da turim u aimp i da ide na repeat 25/8 :
:: ::
:: :: Znam ja da mozda neki program prvo dovuce fajl audio+video pa uradi convert u mp3 , ali krajnji ishod je isti sta meni samo treba :
:: ::
:: :: Ovako za skidanje kad mi treba .1080p imam ekstenzije i tu je sve na jedan klik :
:: ::
:: :: btw jel si probao opera gx? I za mac se pojavila od skoro, predobar brauzer :
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 15.04.2021. 12:04 #669766

status: user
broj poruka: 18940
Druga mana, zadnji tab se ne zatvara sa CTRL-W... Kako god, moze i bez toga, ali zasto...

Naterao si me da skinem snimak, selektovao sam 144p, trebalo je ~5min. dok je skinuo.
.webm fajl ima 754M, .mp3 fajl ima 654M, naravno audio je isti na 144p i 4k, to je bila moja poenta.
Mogu ti poslati gde oces.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ... 15.04.2021. 12:17 #669767

status: user
broj poruka: 3466

:)
jbg ctrl w da, smara malo :)

Posalji na sta god i pusti mejl ovde kroz berzu ili ime @ prezime tacka rs :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 15.04.2021. 12:25 #669768

status: user
broj poruka: 18940
Vazi `ne0`.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


::
:: :
:: jbg ctrl w da, smara malo :
::
:: Posalji na sta god i pusti mejl ovde kroz berzu ili ime @ prezime tacka rs :
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp @imarkovic 15.04.2021. 12:26 #669769

status: user
broj poruka: 3466

:) Hvala

Ti to majstorski kao i uvek :)
Ja dundjer jbg :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Omladinac Probaj sa ovim 15.04.2021. 14:40 #669775

status: user
broj poruka: 106


https://www.y2mate.com
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Probaj sa ovim 15.04.2021. 16:45 #669779

status: user
broj poruka: 3466

Probacu, ako bude radilo super onda vise ne mora imarkovic da se cima i uploaduje :)

Hvala

::
::
:: https://www.y2mate.co
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gatekeeper re 15.04.2021. 19:23 #669783

status: user
broj poruka: 503

U youtube linku dodas pp iza youtube i dobijes ovako

https://www.youtubepp.com/watch?v=ZC1ACl7Vm04

Vazi za sve linkove

poz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: re 15.04.2021. 20:08 #669784

status: user
broj poruka: 3466

Svasta se nauci :)
Kako bese ono brise se `ube` i linke bude yout.com/sdfghjkl


::
:: U youtube linku dodas pp iza youtube i dobijes ovak
::
:: https://www.youtubepp.com/watch?v=ZC1ACl7Vm0
::
:: Vazi za sve linkov
::
:: po
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SOLE23207 KM Player 15.04.2021. 20:11 #669785

status: user
broj poruka: 88

Imaš mogućnost da biraš video i audio samo audio,,,,,samo uneseš url

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
AaAa Re:kako bese ono... 15.04.2021. 20:46 #669787

status: user
broj poruka: 657
Bas sam to hteo da ti predlozim, imas varijantu da iz linka izbrises `ube` bas kao sto si i ti napisao i baci te na sajt gde mozes da skines mp3 format na 128kbs (ako nemas pro verziju) i problem je sto ti ne pise koliki ce fajl biti nego samo krene da skida i kao kalkulise ..Ali sve u svemu nije lose


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Re:kako bese ono... 17.04.2021. 06:55 #669837

status: user
broj poruka: 3466

Bezbroj programa i sajtova ima, nije neka kvantna fizika skinuti .mp3 fajl sa youtube-ta :)
Samo ja sam dosao u specificnu situaciju gde je u pitanju 11h zvuka koji mi svira pa svira, ali zasto da mi stoji tab otvoren i yt ili clicker for youtube zbog toga stalno iznova i iznova.

Malo na starinski nacin, stavljeno u aimp/vox/groove music i tandrce u pozadini i odrzava mozak u niskoj voltazi i frekvenciji :)

Hvala svima na angazmanu, a posebno gospodinu imarkovic-u sto je skinuo video, uploadovao, poslao na mejl :)

Jedna vrlo fina osoba koja ce biti pohvaljena kod bitnih ljudi :)



:: Bas sam to hteo da ti predlozim, imas varijantu da iz linka izbrises `ube` bas kao sto si i ti napisao i baci te na sajt gde mozes da skines mp3 format na 128kbs (ako nemas pro verziju) i problem je sto ti ne pise koliki ce fajl biti nego samo krene da skida i kao kalkulise ..Ali sve u svemu nije lose
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs