Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Niceg nema sve unutra :)
STRANA 1 OD 1
XXXL Niceg nema sve unutra :) 03.12.2007. 22:16 T6820

status: user
broj poruka: 537
Stvorio se uzasan problem .) sve sto sam skidao preko utorrenta se skladisti na D particiji na kompu u folderu download. Nesto mi se zaglupeo komp sinoc i danas gle nesrece-u tom folderu nema NISTA!!!!!! Znaci OMG :) folder se otvara malo teze i kad se otvori prazan je, kaze da ima 0KB u njemu itd. E sad, ja fino otvorim utorrent i pustim bilo koji fajl koji sam skinuo i on krene opusteno i moze da se gleda. Kad odem na File properties pise da se file nalazi u D:Download :) koji je inace prazan :) Da li je moguce nekako povratiti ili prekopirati date podatke iz tog foldera u neki drugi ? Jel imao neko neki slican problem ? Jel ima neko ideju sta da radim ? :) Svaki predlog ili ideja je dobrodosao posto se prvi put srecem sa ovim :) a skinuo sam ceo serijal TOP GEAR-a, ukljucujuci i sve moguce filmove Jeremy Clarcksona :) i ne bi bas da mi to propadne :)

Hvala unapred :) ! :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Ma idi.... 03.12.2007. 22:33 #34700

status: user
broj poruka: 6643
Preskeniraj taj disk namenskim alatima, antivirusom, anti spyware-om...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf ... 03.12.2007. 22:36 #34701

status: user
broj poruka: 1471
Ovo retko koristim ali probaj system restore.
Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL eh 03.12.2007. 22:50 #34716

status: user
broj poruka: 537
Nema virus nema sidu :) nema spyware :) system restore nisam probao, dobra ideja al...pogubicu dosta stvari :) to je krajnja opcija :) jel ima jos neko neku ideju ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 03.12.2007. 23:02 #34728

status: user
broj poruka: 726


Pokusaj programom NTFSRatio otvoriti folder i kopirati sadrzinu na drugo,vidljivo mjesto :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL strava i uzas ! 03.12.2007. 23:24 #34735

status: user
broj poruka: 537
NTFSRatio ga iscitava kao prazan folder :(
System restore-bez rezultata :(

Pokusavam sa Hirens-om i GetDataBack pa cu da vidim sta ce se desiti.

Jel ima jos neko neki predlog ?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL e da 03.12.2007. 23:28 #34736

status: user
broj poruka: 537
Nisam naveo koji su diskovi u pitanju :

Sistemski je WD 80GB JB serija i na njemu su samo instalacije programa

Kao bazu podataka koristim WD 500GB AAKS Seriju i on ima 2 particije od kojih je jedna D na kojoj cuvam skunute stvari sa neta. Svi ostali folderi su funkcionalni i sve radi bez problema sem foldera Download koji je po windowsu i svim ostalim programima prazan ali kad pustim skinuti fajl iz utorrenta file info u GomePlayeru i WinAmpu mi kazu da se fajl nalazi u d:Download...

Bilo kakva ideja je pozeljna, ne skida mi se ponovo 100 GB Top Geara i propratnih filmova :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL Nema pomoci ! 04.12.2007. 00:05 #34742

status: user
broj poruka: 537
SpinRite sa Hirens-a na nekih 20% stane i kaze Division Overflow error i kaze da zapisem neke nule i da im posaljem da bi ispravili problem. Aman :) Nista ne pali .((((((((
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 04.12.2007. 00:29 #34748

status: user
broj poruka: 726

/doomed

Ne koristim torente,da li si siguran da ne postoji mogucnost da fajlove koji se nalaze na `u` nekako vratis (Add,Create...) i opet smjestis u poseban folder.

e - magarence je zakon.Bliv mi.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 04.12.2007. 01:10 #34752

status: user
broj poruka: 4506
System restore je najvesi sh*t koji moze da ti unisti pola kompa(softverski deo naravno ), to nikad ali nikad nemoj raditi..vise stete a nikad koristi.....otvoris utorent - kliknes na file...i open containing folder ? da ti nije folder stavljen na hidden slucajno ?Pokusas da u search kucas ime tih stvari pa ako ih nadje da ih iskopiras...?ili instaliras neki od system explorera ( itune up ima tu 2007 opciju ) i kliknes da ti pretrazi ceo disk i razvrsta ga ( i onda ako nadje te fajlove , prekopiras ih ) ....

ajd uzdravlje :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL a-a 04.12.2007. 01:57 #34759

status: user
broj poruka: 537
Search ne pomaze, fajlovi nisu hidden iako gledam i preko total commandera sa ukljuchenim `show hidden files`, iTune UP i system explorer sam probao u prvim pokusajima, kao i 5-6 razlicitih recover alata i nista . totalan gubitak, nikada mi se ovo nije desilo... tnx Ognjeni za savete, been there done that :(


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Ni slucajno nemoj da koristis Tune UP... 04.12.2007. 09:44 #34770

status: user
broj poruka: 7761
Tune UP skenja sistem za cas, a posle trljaj glavu sta se desilo.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL Znaci.. 04.12.2007. 10:03 #34777

status: user
broj poruka: 537
Kad skeniram disk sa windowsovim scan discom samo mi pljune CRC Error i kaze OK :) a nije OK :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL BrutForce :) 04.12.2007. 10:24 #34778

status: user
broj poruka: 537
RESIO PROBLEM !!! JEEEEEEEEEEEEEEEEEE! :))))

WD umalo nije postao frizbi. Posle 10tak pokusaja skeniranja i blokiranja koompa, najgrbaviji windows scan disc, iako me o tome pismeno nije obavestio posto je bio u nekoj cudnoj blokadi, odradio je posao i sad je folder vidljiv :) lol :)) samo stane na 2% i ne mrda dalje :) extra :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Re: Ni slucajno nemoj da koristis Tune UP... 04.12.2007. 10:30 #34779

status: user
broj poruka: 2909

:: Tune UP skenja sistem za cas, a posle trljaj glavu sta se desilo
Sta je to sto ti je zajeboTune Up???
Ja ga koristim vec dve godine i od kad ga koristim ne moram vise da reinstaliram Win na dva meseca...Znam jos nekoliko ljudi koji ga koriste i niko nije imao nikakvih problema,ili meni niko nije prijavio bilo kakav problem.

Od programa za zastitu i odrzavanje racunara koristim:
Kaspersky 6,
Ad-Aware,
CCleaner i
Tune Up.


DaSickSystem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL Meni nista nije zeznuo tuneup 04.12.2007. 11:04 #34784

status: user
broj poruka: 537
Ne znam cemu paranoja :)

A koristim NOD32, SB CounterSpy,WebRoot SPySweeper i nekada sam koristio starije verzije System Mechanic-a al ovaj novi nesto brljavi pa sam ga batalio :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Re: Ni slucajno nemoj da koristis Tune UP... 04.12.2007. 11:34 #34793

status: user
broj poruka: 4506



::
:: :: Tune UP skenja sistem za cas, a posle trljaj glavu sta se desilo
:: Sta je to sto ti je zajeboTune Up??
:: Ja ga koristim vec dve godine i od kad ga koristim ne moram vise da reinstaliram Win na dva meseca...Znam jos nekoliko ljudi koji ga koriste i niko nije imao nikakvih problema,ili meni niko nije prijavio bilo kakav problem
::
:: Od programa za zastitu i odrzavanje racunara koristim
:: Kaspersky 6
:: Ad-Aware
:: CCleaner i
:: Tune Up
::
::
:: DaSickSyste

Upravo tako , tune up je odlicna alatka za redovno odrzavanje kompa i njegovo (koliko toliko normalno ) ponasanje i brzinu `reagovanja`,perfomanse...stim sto je kod mene malo drugacija prva postava :) , zone alarm + nod32 _+ ad aware + tune up 2007 su zamenili Comodo firewall i eset smart security (novi unapredjeni nod32 sa firewallom) koji su odlicni i brzi i za sada sve je ok.Zone i nod32 su bili killer kombinacija ali sam imao upravo zbog zone alarma milion puta BSOD ..dok nisam preko windows debugera otkrio ko je mali priljavi krivac za to....prelaskom na comodo je bio pravi korak...

p.s. bas mi drago sto si uspeo da povratis ( vratis :) , podatke , sa windowsom samo treba strpljenja i zivaca ( ako ih je nekom jos i ostalo posle win 98 i 95 i ME :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL lol 04.12.2007. 14:47 #34830

status: user
broj poruka: 537
:) I meni je drago :) zamisli ceo top gear da izgubim, pa ne bi spavao tri dana :)) sve sam narezao na diskove sad :)

Posle ove traume resio sam da prodam komp :)

Oce neko da kupi extra komp ? :p
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs