Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Shaomi POCO X3 128GB 6GB Rama
STRANA 1 OD 1
zerocool55 Shaomi POCO X3 128GB 6GB Rama 26.04.2021. 16:44 T68200

status: user
broj poruka: 1130
Desava mi se sa vremena na vreme da na istim lokacijama odjedamput se mreza izgubi i u toku razgovora prekine se veza to traje par sekundi pa se mreza povrati ali to na odredjenim mestima uvek tim mestima pa predpostavljam da je do mreze mozda...

Desava mi se takodje jedan fenomemn koji me nervira nakon odredjenog vremena Viber pobrljavi izgube se sL-I-K-E kontakata ne mogu da saljem sL-I-K-E ne mogu ni tekst moram da ugasim aplikaciju ali takodje ako to nepomogne moram da restartujem telefon isto je i sa wats up om isto tako neznam kako to da resim.
Takodje mi se nesvidja sto i ako utisam telefon svi oko mene cuju sagovornika..

Zao mi je sto sam uzeo ovaj telefon da sam znao da je ovakv uzeo bi drugi...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Shaomi POCO X3 128GB 6GB Rama 26.04.2021. 20:28 #670195

status: user
broj poruka: 3466

Poco, debil, retard phone

Sve si sam rekao samo na kulturniji nacin.

To sa zvucnikom, verovatno jer je namenjen za nagluve penzose, jbg mozda neki custom rom ili ovako aplikacija za nivelaciju zvuka jos ispod/iznad toga sto nudi ui

A za brljavljenje vajbera i wapp ne bi trebalo da je to do samog uredjaja, nesto tu ima da si popasao neku gamad ili sta god pa ti pravi problem.


Domet, ako je vip/a1 onda razumem, mada i lelekom mts ima isti trip ali vezano za bunkere garaze liftove.

Eto bar imas zanimaciju za proucavanje androida i da mozda patentiras neku peglu za te decije bolesti kompletne poko linije :)

Kad smo kod xiaomi, 11ica je bolesno dobar uredjaj.
Dali domaci zadatak i sljamtzungu i jojfonu jedino ih mozda sahrani huawei sa p50 mate 50 uskoro :)


:: Desava mi se sa vremena na vreme da na istim lokacijama odjedamput se mreza izgubi i u toku razgovora prekine se veza to traje par sekundi pa se mreza povrati ali to na odredjenim mestima uvek tim mestima pa predpostavljam da je do mreze mozda..
::
:: Desava mi se takodje jedan fenomemn koji me nervira nakon odredjenog vremena Viber pobrljavi izgube se sL-I-K-E kontakata ne mogu da saljem sL-I-K-E ne mogu ni tekst moram da ugasim aplikaciju ali takodje ako to nepomogne moram da restartujem telefon isto je i sa wats up om isto tako neznam kako to da resim
:: Takodje mi se nesvidja sto i ako utisam telefon svi oko mene cuju sagovornika.
::
:: Zao mi je sto sam uzeo ovaj telefon da sam znao da je ovakv uzeo bi drugi..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Pokloni ga 26.04.2021. 23:35 #670205

status: user
broj poruka: 6643
Nije to za tebe, napravio si pogrešku.

Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp 9t 27.04.2021. 06:27 #670208

status: user
broj poruka: 3466
Xiaomi je npr super model, odličan poudzdan, bez tih nekih glupih mana a povoljan.

P40 lite isto, pa i lite e huawei

Jedan komsija ima y6 koji njemu obavlja posao super i uhvatio se da kupi p30 lite duos zbog 6gb rama za 150e i jos par meseci u garanciji, kaze ekstra ponuda. Ni ne zna sta je ram memorija

A za 160e ima s9 plus ili 9t za nekih 170 180 i kaze kakav xiaomi kineski necu to.

Samo me iskljuca u mozak i ne slusa nista sto mu kazem kad ga sretnem

P40 mu glup zbog nema gugl ali pita sta je gugl i cemu sluzi uopste i onda mu dam 2 telefona bez gugla, sa aurora store, sa fake play services i sve namesteno lepo i kaze pa nema veze gugl dobar je p40 vidi kamere i elegantan je.

A sta je bitno, kamera, cloud, memorijska, vajber wapp i insta i nema mnogo nauke. Sve moze uz malo peške stelovanja.





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1d10t ... 29.04.2021. 17:49 #670237

status: user
broj poruka: 430
Ono prvo je do mreze verovatno, ja imam isti problem na 3 telefona na istim lokacijama, svi su VIP. Poco f1, Honor 20 i Huawei P Z2019.

Ovo drugo, moguce da si fasovao neki virus il nesto na tu foru, dva drugara imaju x3 i obojica su prezadovoljni istim fonovima.

R5 3600 / Asrock b450 Steel Legend / G.Skill TridentZ RGB 16GB / GTX 1060 6GB
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 re 04.05.2021. 09:21 #670358

status: user
broj poruka: 1130
Sto se tice zvucnika to je to nema dalje ne moze da se popravi, za sada nisam uspeo. Ali sam to resio tako sto sam kupio Shaomi blutut slusalice one za 2990 na popustu koje su mi trajale 3 dana i morao sam da ih vratim da ih posalju na servis jer jedna je prestala da se puni samo i nece..

Sto se tice Vibera i Watsapa nije virus gledao sam nista nisam pronasao, sto se toga tice veoma pazim na to i znam kada i sta da klikcem, to mi se nikada nije deilo ni na jednom telefonu koji sam ranije imao tako da ili mi ga je telefon usadio ili ko zna sta je tu mada ja sumnjam da je lose optimizovan i da mora stalno da se gase aplikacije da nebi jeo memoriju ram sto se nije desavalo kod mog Huawea.

Mreza je MTS i samo se desava na odredjenim mestima sa ovim telefonom sto znaci daje dotelefona mog.

Iskreno da mi neko vrati sada novac koji sam dao a to je 220 e za ovaj uredjaj kupio bi Samsung ili Huawei naravno dodao jos 100 ili 200 e, jer sam pre ovoga imao Huawei P20 pro koji je leteo a razlog sto sam uzeo ovaj je sto ima prosirivu memoriju zbog micro SD kartice da je P20 pro to imao ja bi samo dokupio Memoriju i to bi bilo to.

Kapirao sam da ce ovaj telefon imati biti isto brz odaziv da nece praviti probleme isto kao i sto nije ovaj Huawei P20 pro koji sam imao vise godina i bio prezadovoljan, ovaj telefon je barem 20 do 30% sporiji ali ok to sam progutao ali ovo je smeno.

Jedina pozitivna strana ovog telefona je sto mu skidam kapu baterija koja moze da u mjim rukama izdrzi impresivnih 18 sati s obzirom da sam moj Huawei morao dnevno da punim nekada i po 2 do 3 puta na dan...



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: re 04.05.2021. 11:12 #670359

status: user
broj poruka: 3466

Punjenje 2-3 puta na dan nije bas normalno i tu jedino logicno objasnjenje je da je baterija bila zrela za zamenu.

Gledao si ima li viruse? Kako? Pcr testom ili maybe baby?

Ako smem da pitam sta brložiš toliko da ti je malo 128gb na tel i da si zbog slota za memorijsku karticu uzeo tarabu od telefona tj presao sa konja na magarca

Uradi full wipe, probaj malo kako radi bez memorijske. Posto si pominjao da vajber i wapp brljave sa slikama, kontam da imas 1000 000 000 thumbnails po raznim smetlistima i da telefon ne zna gde ce ni sta ce, ali opet da kazem, huawei se ne bi tako ponasao ni u kom scenariju. Jbg

Uzmi p40 lite i pevaj



:: Sto se tice zvucnika to je to nema dalje ne moze da se popravi, za sada nisam uspeo. Ali sam to resio tako sto sam kupio Shaomi blutut slusalice one za 2990 na popustu koje su mi trajale 3 dana i morao sam da ih vratim da ih posalju na servis jer jedna je prestala da se puni samo i nece..
::
:: Sto se tice Vibera i Watsapa nije virus gledao sam nista nisam pronasao, sto se toga tice veoma pazim na to i znam kada i sta da klikcem, to mi se nikada nije deilo ni na jednom telefonu koji sam ranije imao tako da ili mi ga je telefon usadio ili ko zna sta je tu mada ja sumnjam da je lose optimizovan i da mora stalno da se gase aplikacije da nebi jeo memoriju ram sto se nije desavalo kod mog Huawea
::
:: Mreza je MTS i samo se desava na odredjenim mestima sa ovim telefonom sto znaci daje dotelefona mog
::
:: Iskreno da mi neko vrati sada novac koji sam dao a to je 220 e za ovaj uredjaj kupio bi Samsung ili Huawei naravno dodao jos 100 ili 200 e, jer sam pre ovoga imao Huawei P20 pro koji je leteo a razlog sto sam uzeo ovaj je sto ima prosirivu memoriju zbog micro SD kartice da je P20 pro to imao ja bi samo dokupio Memoriju i to bi bilo to.
::
:: Kapirao sam da ce ovaj telefon imati biti isto brz odaziv da nece praviti probleme isto kao i sto nije ovaj Huawei P20 pro koji sam imao vise godina i bio prezadovoljan, ovaj telefon je barem 20 do 30% sporiji ali ok to sam progutao ali ovo je smeno
::
:: Jedina pozitivna strana ovog telefona je sto mu skidam kapu baterija koja moze da u mjim rukama izdrzi impresivnih 18 sati s obzirom da sam moj Huawei morao dnevno da punim nekada i po 2 do 3 puta na dan..
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646098.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs