Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
led tv kupovina/savet
STRANA 1 OD 1
sloboo led tv kupovina/savet 03.05.2021. 10:00 T68212

status: user
broj poruka: 23
Interesuje me dijagonala 43` i 4K rezulucija..

Fox i Volt do 30k ili TCL i Hisense oko 40k?
E sad, jesu li TCL i Hisense vredni 10k vise?
Ili uzeti nesto trece, cetvrto..

https://www.tehnomanija.rs/tv-i-video/televizori/volt-43vu20bs.html

https://www.tehnomanija.rs/tv-i-video/televizori/fox-smart-televizor-43dle798.html?utm_source=fb&utm_medium=cpc&utm_campaign=rodjendan%202021&fbclid=IwAR0RxDX0bPfgCWaRSaehxJtYatCdf0Y2AZ38FM4xm_6snom9wMgTcPVFMGs

https://www.drtechno.rs/hisense-televizor-h43a7100f.html?utm_source=eponuda.com&utm_medium=product_price_click&utm_campaign=bidding

https://www.uspon.rs/proizvod/televizori/smart-led-tv-43-tcl-43ep660-3840x2160-4k-dvb-t2-c-s2-1614715343?utm_source=eponuda.com&utm_medium=product_price_click&utm_campaign=Eponuda.com
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 03.05.2021. 11:11 #670321

status: user
broj poruka: 4225
Gledaj koji ima 60 hz na 4k i koji ima bar 1200 ppi. To je minimum da ne vidiš flickering. Preporučljivo je, ko ima novca da ide 2300 ppi.
Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Morow Re: 03.05.2021. 11:31 #670324

status: user
broj poruka: 1038
Taj Hisense deluje kao najbolja opcija za te pare plus 5 godina garancije.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Clone Re: led tv kupovina/savet 03.05.2021. 13:32 #670329

status: user
broj poruka: 26
I ja sam bio u dilemi da li kupiti Samsung Tu serije, LG UN ili Hisense. Nakon gledanja po radnjama i poredjenja sL-I-K-E odlucio sam se za Hisense 50U7QF i nisam pogresio.
Slikom, uglovima gledanja, odzivom sam zadovoljan, a i 5 godina garancije je ok.
Softver ima preinstaliran Netflix, Rakuten, Prime video Youtube. Njihova prodavnica mozda nema sve sto imaju Samsung ili LG, ali meni je ovo dovoljno. Mislim neces pogresiti ako uzmes taj Hisense.

:: Interesuje me dijagonala 43` i 4K rezulucija.
::
:: Fox i Volt do 30k ili TCL i Hisense oko 40k
:: E sad, jesu li TCL i Hisense vredni 10k vise
:: Ili uzeti nesto trece, cetvrto.
::
:: https://www.tehnomanija.rs/tv-i-video/televizori/volt-43vu20bs.htm
::
:: https://www.tehnomanija.rs/tv-i-video/televizori/fox-smart-televizor-43dle798.html?utm_source=fb&utm_medium=cpc&utm_campaign=rodjendan%202021&fbclid=IwAR0RxDX0bPfgCWaRSaehxJtYatCdf0Y2AZ38FM4xm_6snom9wMgTcPVFMG
::
:: https://www.drtechno.rs/hisense-televizor-h43a7100f.html?utm_source=eponuda.com&utm_medium=product_price_click&utm_campaign=biddin
::
:: https://www.uspon.rs/proizvod/televizori/smart-led-tv-43-tcl-43ep660-3840x2160-4k-dvb-t2-c-s2-1614715343?utm_source=eponuda.com&utm_medium=product_price_click&utm_campaign=Eponuda.com
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Re: led tv kupovina/savet 03.05.2021. 13:56 #670330

status: user
broj poruka: 3466
+1 za hisense u tom cenovnom rangu


:: I ja sam bio u dilemi da li kupiti Samsung Tu serije, LG UN ili Hisense. Nakon gledanja po radnjama i poredjenja sL-I-K-E odlucio sam se za Hisense 50U7QF i nisam pogresio.
:: Slikom, uglovima gledanja, odzivom sam zadovoljan, a i 5 godina garancije je ok
:: Softver ima preinstaliran Netflix, Rakuten, Prime video Youtube. Njihova prodavnica mozda nema sve sto imaju Samsung ili LG, ali meni je ovo dovoljno. Mislim neces pogresiti ako uzmes taj Hisense
::
:: :: Interesuje me dijagonala 43` i 4K rezulucija.
:: ::
:: :: Fox i Volt do 30k ili TCL i Hisense oko 40k
:: :: E sad, jesu li TCL i Hisense vredni 10k vise
:: :: Ili uzeti nesto trece, cetvrto.
:: ::
:: :: https://www.tehnomanija.rs/tv-i-video/televizori/volt-43vu20bs.htm
:: ::
:: :: https://www.tehnomanija.rs/tv-i-video/televizori/fox-smart-televizor-43dle798.html?utm_source=fb&utm_medium=cpc&utm_campaign=rodjendan%202021&fbclid=IwAR0RxDX0bPfgCWaRSaehxJtYatCdf0Y2AZ38FM4xm_6snom9wMgTcPVFMG
:: ::
:: :: https://www.drtechno.rs/hisense-televizor-h43a7100f.html?utm_source=eponuda.com&utm_medium=product_price_click&utm_campaign=biddin
:: ::
:: :: https://www.uspon.rs/proizvod/televizori/smart-led-tv-43-tcl-43ep660-3840x2160-4k-dvb-t2-c-s2-1614715343?utm_source=eponuda.com&utm_medium=product_price_click&utm_campaign=Eponuda.com
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sloboo led tv kupovina/savet 03.05.2021. 13:59 #670331

status: user
broj poruka: 23

Hvala drugari, i ja sam se namerio na taj hisense, problematicano mi je osvetljenje od samo 220cd/m2... nize od svih navedenih modela...Slika na TCLu mi izgleda bolje iako je cena tu negde.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: led tv kupovina/savet 03.05.2021. 14:04 #670333

status: user
broj poruka: 3466

Ako ces spektralnim žiroskopom da poredis osvetljenje i da se hvatas za tih par % razL-I-K-E a i jedno i drugo je televizor koji ima sliku i wifi samo je tcl nekako smećarskiji od ta dva smeća ali je tebi do osvetljenja, onda jbg

Kaze ti covek iznad da je uzeo hisense i da je zadovoljan.

Ja nisam primetio nikog u temi sa televizorima da je odabrao tcl osim za mozda u obor sa svinjama da ga stavi i da priključi na yt i da im pusti mile voli disko da peva diskretno onako dok grokcu u ritmu lepe brene

::
:: Hvala drugari, i ja sam se namerio na taj hisense, problematicano mi je osvetljenje od samo 220cd/m2... nize od svih navedenih modela...Slika na TCLu mi izgleda bolje iako je cena tu negde
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 TCL 03.05.2021. 17:02 #670338

status: user
broj poruka: 1234
Jesi ti uopste ikad video taj TCL televizor uzivo? Ili uobicajeno k.njkas? I Hisense je cista kinestina.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 03.05.2021. 17:21 #670339

status: user
broj poruka: 4225
TLC proizvođač je najprodavaniji asembler i proizvožač televizora.
Samsung kaže da su mu najbolji proizvodi u srednjoj i višoj srednjoj klasi.
Nažalost, mi smo malo tržište za bolje modele, mada je i do 2 i po puta jeftiniji od Samsunga.
Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: TCL 03.05.2021. 17:25 #670340

status: user
broj poruka: 3466
nisam video i lupam ovako jer mi je dosadno

uzmi procitaj opet, vise ljudi odaberu hisense, znam ih masu i niko nigde tlc.

Ja ne gledam tv, ne zanima me tv, ne zanima me slika, svetlo, inch, tacke po incu nista nista niti sam fan nijednog brenda od svih navedenih u temi, ali ako je pitao hisense ili tlc onda dobije odgovor. Prosto i jednostavno.

Ja sam video crno beli neki tv sloboda cacak negde 1973 godine i ostao u tom vremenu, izvinite na smetnji gospodo iz tv industrije tlc


:: Jesi ti uopste ikad video taj TCL televizor uzivo? Ili uobicajeno k.njkas? I Hisense je cista kinestina.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Clone Re: TCL 04.05.2021. 18:38 #670365

status: user
broj poruka: 26
Izvinjavam se na poduzem postu, ali malo vise informacija o Hisense i TCL brendovima.
Hisense

Hisense Group is one of the lesser-known television set producers on this list but they’re still a huge force in the industry. Hisense is a Chinese state-owned company focused on large appliances and electronics.

This company also got its start making radios and debuted in 1969. Their first television model, the CJD18 was produced in 1978 and they earned the right to sell televisions in the United States in 2015.

At that time, they sold televisions in the United States under the brand name of Sharp, which is probably why Hisense is not a household name. people in the U.S. know them as Sharp.

But the Sharp Hisense saga doesn’t end there. Hisense is a Chinese company and Sharp was a Japanese company. Sharp’s American assets were purchased in 2015 and they were given a five-year deal to sell in the United States.

But before that deal was finished, Sharp re-acquired its brand and now, once again controls the sales of Sharp TVs in the United States as of 2019.

Even so, Hisense is still a global leader in television sales and if you’re in the market for a television, you might now see Hisense televisions in your favorite big box stores under their actual brand name, not the Sharp name.

TCL

TCL is a well-known producer of television sets in the United States. They claim to be America’s fastest-growing television brand and the second-largest TV manufacturer in the world. They sold more than 32 million television sets across the globe last year alone.

TCL, a Chinese-owned company, has taken a vertical integration approach. That means that they make every component that goes into their television sets. Most other companies take a different approach, pulling together different components from different outsourcing companies.

There are only two other companies that also take this approach of keeping everything within one company. The reason for it is they can guarantee the quality and it is less expensive to make all of the parts themselves.

This, in turn, lets them create a less expensive television set, which is typically a primary consideration for consumers who are buying a TV.


:: Jesi ti uopste ikad video taj TCL televizor uzivo? Ili uobicajeno k.njkas? I Hisense je cista kinestina.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 05.05.2021. 00:17 #670366

status: user
broj poruka: 4225
Samo u Kini su prodali 86 miliona televizora i to od 4 modela. Toliko govori koliko je priznat brend TLC. TRenutno, kompanija čiji se televizori najmanje kvare, a djelovi su im najjeftiniji na svijetu i to kvalitetni.
Toliko TLC nije poznat.
NJihove kamere su, trenutno, od 2017 godine na ovamo najbolje na svijetu za smiješnu sumu. Uzeo sam 20 kamera za jednog privatnika i ni jedan drugi brend ne pruža ni po kvalitetu, ni po rezoluciji ni po cijeni dodatne opreme što pruža TLC, za sada u ove zadnje 4 godine.
I ne, ne prodajem TLC, ali njihovu tehniku kupujem za moje potrebe.

Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Morow Re: 07.05.2021. 13:35 #670419

status: user
broj poruka: 1038
@sloboo: Pojedine firme nude sad 7 godina garancije na Hisense, baci pogled ako te zanima.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Re: 07.05.2021. 19:35 #670420

status: user
broj poruka: 3466

a jbg sta je 7god bolje da uzme tcl i menja sam panel ili nesto ako crkne, jeftini su delovi :)

:: @sloboo: Pojedine firme nude sad 7 godina garancije na Hisense, baci pogled ako te zanima
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 7 godina 07.05.2021. 21:51 #670421

status: user
broj poruka: 1234
Garancija?
Sto se primas kao saucesce?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: 7 godina 07.05.2021. 21:59 #670423

status: user
broj poruka: 3466

Jer sam tako u mogucnosti.

:: Garancija?
:: Sto se primas kao saucesce?
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs