Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Nije u-p-d-a-t-e
STRANA 1 OD 1
Pisko Nije u-p-d-a-t-e 03.12.2007. 22:39 T6822

status: user
broj poruka: 6643
`ajd ovo sa update, više meni smeta kad to napišem a ima srpska reč za to, nego što je dashuje neki smešni i bezazleni bugić....
Pravi smor na ovom forumu je, što ne mogu da koristim back dugme - funkciju web browser-a nakon postovanja (ne da mi da se vratim na komentar - postdata, iako bi ja u stvari - dva koraka nazad a ne tu gde mi brani) bez dodatnih klikova. Dakle, nakon što postujem odgovor, i vratim se namenskim dugmetom - prečicom na temu da bi video svoj odgovor, trebalo bi sa back dugmetom - funkciojom browsera, da se stvarno vratim unazad u strukturi foldera foruma, a ne da me vraća na sadržaj komentara.... valjda sam jasan.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Vec ode i ona tema 03.12.2007. 23:02 #34727

status: user
broj poruka: 5696
predvidjam da ce i ova brzo da umine...ako krenem da updateujem. No, nema veze, ionako sam vec odavno mrtav, i dusevno i telesno, pa sto da me Zeljko ne dotuce kada vec bivsa devojka nije...zar ne?


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ..... 04.12.2007. 01:14 #34755

status: user
broj poruka: 4506



Puno je more ribe machine, pusti bivsu...da vredi ne bi bila bivsa zar ne ... :)..ajd na pivo narode ili crysis :)

ajd uzdravlje :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: ..... 04.12.2007. 01:39 #34756

status: user
broj poruka: 5696
Eh, jos kada bih ubedio i mozak, mislim bude OK neko vreme, pa opet bedak. Bivsa je jer je ona tako htela a ne ja. Ma naprosto sam sj*ban odavno...hvala na podrsci...ali ja bih umesto piva pre narucio (m)etanol


- R a v e n L o r d -

::
::
::
:: Puno je more ribe machine, pusti bivsu...da vredi ne bi bila bivsa zar ne ... :)..ajd na pivo narode ili crysis :)
::
:: ajd uzdravlje :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Glavu gore Machino! 04.12.2007. 02:43 #34762

status: user
broj poruka: 2909
Nek smo mi zivi i zdravi a bice jos mnogo riba...Mozda ti sad deluje kao da nema ili nece biti bolje od nje,ali ima i bice ih...Veruj mi.


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mihro Rise up! 04.12.2007. 09:35 #34768

status: user
broj poruka: 143
Uh bre. Pogodi me ova tema, nije da me ne pogodi...
Nemojte mu govoriti kako to nije nista i kako ce cas posla naici neka druga, bolja, lepsa... To je najgore sto mozete da mu kazete.
Moj savet je teretana i steroidi :)
It will wipe all your worries clean off. Nesto kao virus killer za lose raspolozenje/secanja.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Lorena 04.12.2007. 10:49 #34782

status: user
broj poruka: 5696
Tacno, nema druge, provereno i u racunu komplexnih torki....Teretana moze da pomogne. Ali sam usled emocionalnog i svakodnevnog stresa, bola, tuge...razvio tesku i neizlecivu bolest (IBD) iako sam bio kao marinac. Mada, pokusavam da im opovrgnem dijagnozu jer ima nekih rupa i neslaganja, samo se medicinom bavim intenzivno vec godinu dana. Ma napravio sam potpuno pogresne korake i odluke koje su me dovele u ovu nezavidnu poziciju, serotonin i endorfin su mi na 0.


- R a v e n L o r d -

:: Uh bre. Pogodi me ova tema, nije da me ne pogodi..
:: Nemojte mu govoriti kako to nije nista i kako ce cas posla naici neka druga, bolja, lepsa... To je najgore sto mozete da mu kazete
:: Moj savet je teretana i steroidi :
:: It will wipe all your worries clean off. Nesto kao virus killer za lose raspolozenje/secanja.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Re: Lorena 04.12.2007. 11:15 #34787

status: user
broj poruka: 729
:: Tacno, nema druge, provereno i u racunu komplexnih torki....Teretana moze da pomogne. Ali sam usled emocionalnog i svakodnevnog stresa, bola, tuge...razvio tesku i neizlecivu bolest (IBD) iako sam bio kao marinac. Mada, pokusavam da im opovrgnem dijagnozu jer ima nekih rupa i neslaganja, samo se medicinom bavim intenzivno vec godinu dana. Ma napravio sam potpuno pogresne korake i odluke koje su me dovele u ovu nezavidnu poziciju, serotonin i endorfin su mi na 0

Evo ti i jedan glup savet: Strašno se napij. Ušljemaj se toliko da ne znaš za sebe. Sledeća dva dana ćeš imati takav mamurluk da ti ni Anđelina Žoli ne bi bila zanimljiva da se pojavi pred tobom. A posle toga, ako si se dobro usvinjio nećeš se ničega sećati, pitaćeš se šta si radio to veče i tako prođe pet-šest dana da ne pomisliš ni na jednu bivšu!
Još ako kad si pijan zaglaviš sa nekom koja ima picajzle ili trišu...joj, nećeš misliti na bivšu naredna dva meseca. Šala, naravno...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Re: ..... 04.12.2007. 11:25 #34791

status: user
broj poruka: 4506

:: Eh, jos kada bih ubedio i mozak, mislim bude OK neko vreme, pa opet bedak. Bivsa je jer je ona tako htela a ne ja. Ma naprosto sam sj*ban odavno...hvala na podrsci...ali ja bih umesto piva pre narucio (m)etano
::
::
:: - R a v e n L o r d -
::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: Puno je more ribe machine, pusti bivsu...da vredi ne bi bila bivsa zar ne ... :)..ajd na pivo narode ili crysis :)
:: ::
:: :: ajd uzdravlje :)


Razumem te machine..ono su bile samo reci ohrabrenja, razumem te...ali ako je tako onda se bori, nedaj, grizi i ujedaj :)...pokazi da je ona na gubitku,budi uporan ( ne dosadan, bezobrazan ) i pokazi da nije to to bez nje....nijedan trud nije uzaludan a pogotovo za nekog koga volis.Pusti (m)etanol nego da cujem dobre vesti ubrzo a onda castis :)

ajd uzdravlje :)

p.s. neko pomenu teretanu...najbolji sam primer i najkompetentniji da pricam o tome (kao sto se vidi:) ), pa sta mislite sto nijedna ne sme da mi kaze ne ? :) ....sala,mala.....trening ce ti svakako pomoci,bilo koje vrste ..ako nista drugo osecaces se lepse,euforicnije.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Hvala svima na nesebicnoj podrsci 04.12.2007. 12:13 #34803

status: user
broj poruka: 5696
pa to traje dosta dugo (nije to od juce, prekjuce, proslog meseca...), pijanke sam odavno isprobao, efekat jeste dobar ali kratkotrajan...


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud a jesi probao sa drogama 04.12.2007. 16:46 #34844

status: user
broj poruka: 3737
i to onim teskim.
Salim se.
Imao sam istu ako ne i crnju situaciju.Proslo je dve godine od tad i iskreno jedva sam se opasuljio(i sada se ponekad smorim).Za prvih dvaes` dana sam izgubio 5kg.
A nismo bili cak ni zajedno vec `best friends`, a ja odlepio.Imao sam srece da nadjem srodnu dusu(vrlo cesto smo izgovarali istovremeno iste recenice, bilo je dovoljno da se pogedamo i znamo ko sta misli), a nesrecu da je izgubim.Boli i bolece te josss vrllloooo dugo da budem iskren.U svakom slucaju period kakav ne bih pozeleo nikome.
Meni se desilo da kad sam mislio da me je sve proslo i da sam rascistio sa nekim stvarima, sve krene ispocetka, ma show.
a sta ti ja znam...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub Re: a jesi probao sa drogama 04.12.2007. 17:33 #34847

status: user
broj poruka: 1006



:: i to onim teskim
:: Salim se
:: Imao sam istu ako ne i crnju situaciju.Proslo je dve godine od tad i iskreno jedva sam se opasuljio(i sada se ponekad smorim).Za prvih dvaes` dana sam izgubio 5kg
:: A nismo bili cak ni zajedno vec `best friends`, a ja odlepio.Imao sam srece da nadjem srodnu dusu(vrlo cesto smo izgovarali istovremeno iste recenice, bilo je dovoljno da se pogedamo i znamo ko sta misli), a nesrecu da je izgubim.Boli i bolece te josss vrllloooo dugo da budem iskren.U svakom slucaju period kakav ne bih pozeleo nikome
:: Meni se desilo da kad sam mislio da me je sve proslo i da sam rascistio sa nekim stvarima, sve krene ispocetka, ma show
:: a sta ti ja znam..
::
::


& .-//


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: Re: a jesi probao sa drogama 04.12.2007. 17:47 #34851

status: user
broj poruka: 3737

a sta ti ja znam...

::
::
::
:: :: i to onim teskim
:: :: Salim se
:: :: Imao sam istu ako ne i crnju situaciju.Proslo je dve godine od tad i iskreno jedva sam se opasuljio(i sada se ponekad smorim).Za prvih dvaes` dana sam izgubio 5kg
:: :: A nismo bili cak ni zajedno vec `best friends`, a ja odlepio.Imao sam srece da nadjem srodnu dusu(vrlo cesto smo izgovarali istovremeno iste recenice, bilo je dovoljno da se pogedamo i znamo ko sta misli), a nesrecu da je izgubim.Boli i bolece te josss vrllloooo dugo da budem iskren.U svakom slucaju period kakav ne bih pozeleo nikome
:: :: Meni se desilo da kad sam mislio da me je sve proslo i da sam rascistio sa nekim stvarima, sve krene ispocetka, ma show
:: :: a sta ti ja znam..
:: ::
:: ::
::
::
:: & .-/
::
:: Vala bas.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko I ja sam ostavljen 04.12.2007. 18:23 #34858

status: user
broj poruka: 6643
Ostavila me moja poštapalica, maznuo mi je admin, kršeći sva autorska i ljudska prava, privatnu svojinu. Verovatno je prodata u belo roblje.
Ma, stvarno mi dlaka fali da .... ovaj forum.... prođe ko` machine. Da ga ostavim. Duplicate data killer. Dupdate.
A, što da ne? Šta uopšte tražim na privatnom posedu? I, kao nešto mislim o vlasniku i njegovim prijateljima prodavcima... i ne poznajem ih. Ko` me zvao ovde?
Machine, bleji i bleji u komp, do kasno u noć, spavaj malo i ukokavaj se od PC-a, tako ćeš imati veoma malo vremena u kriznim trenucima, oprobana terapija. Sve ostale hemijske terapije imaju mnooogo veće kamate. I, `KLIZNE`. Also.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs