Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Aloha mobilni browser
STRANA 1 OD 1
duqp Aloha mobilni browser 08.05.2021. 14:05 T68222

status: user
broj poruka: 3466
Ima integrisan vpn, super optimizovan, fluidan. Razna neka lepa podesavanja i ima sync za vise uredjaja da se upare. Zakljucavanje otiskom, pinom cele aplikacije ili samo private tabova ili downloads foldera itd itd

https://www.alohabrowser.com (predlazem turbo verziju, lite je nekako obicnal

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 10.05.2021. 00:48 #670453

status: user
broj poruka: 4230
Pregledan, brz, ali malo zabada na 4k ili 8k rezoluciji na telefonima, ali ništa strašno. Nema reklama na yt, bar ja nisam imao u roku od 7 sati ni jedne. Probao sam i na c2d E8400, 2 gb ram, nvidia 9600gt 512 mb i perfektno radi, čak mnogo bolje od brave pretraživača, a malo bolje od Opere. Ostavio sam ovaj .apk i instalaciju za slabije mašine.
Lijep način ponašanja, plus download u 4k idealno sinhromnizovan na poko f2 pro i 8k na mi 10 pro.
Bolje od ovog na pretraživačima nisam vidio.

Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 10.05.2021. 09:50 #670457

status: user
broj poruka: 18942
Iskreno, nista posebno. I dalje mi najbolje radi Edge, ima sve sto i ovaj i brzi je.
Ne znam po cemu je turbo, treba mu vremena dok se startuje dok stoji reklama sa logo-om... Edge se startuje u momentu i lepsi je.

Mozda bolje radi na PC-u c2d, preko emulatora, a mozda je nesto i do mene, posto su mi i Brave i Opera krsine od browsera :). Ali komentar je vrhunski `na c2d 8400/9600 radi perfektno`..

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile .... 10.05.2021. 09:58 #670458

status: user
broj poruka: 9460
Aman, sve je to isti djavo u drugom pakovanju.
Odavno sam odustao sa trazenjem kojekakvih browsera.
Chrome i FF mame.
Radi kako radi, kakva je konfiguracija.
Na slabom kompu ni jedan nece da radi brze, a da je funkcionalan, da se ne desi da ne moze ovaj sajt, onaj plugin, i sl.
Na xp IE otvara u momentu, al dzaba kad 99% sajtova ne moze da otvori :D
Chrome savrsen. Ljudi profesionalci, razvijaju ga 100 godina.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: .... 10.05.2021. 10:26 #670459

status: user
broj poruka: 18942
Chrome je odlican definitivno, ali probaj recimo Slimjet i Edge, videces razliku. Ova 2 su brza, bazirana su na Chromium-u.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: Aman, sve je to isti djavo u drugom pakovanju
:: Odavno sam odustao sa trazenjem kojekakvih browsera
:: Chrome i FF mame
:: Radi kako radi, kakva je konfiguracija
:: Na slabom kompu ni jedan nece da radi brze, a da je funkcionalan, da se ne desi da ne moze ovaj sajt, onaj plugin, i sl
:: Na xp IE otvara u momentu, al dzaba kad 99% sajtova ne moze da otvori :
:: Chrome savrsen. Ljudi profesionalci, razvijaju ga 100 godina
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Re: .... 10.05.2021. 11:22 #670462

status: user
broj poruka: 3466

Ja ih sve imam, svaki ima manu i neku prednost, aloha mi je zapala za oko sto placena verzija ima integrisan vpn, moze da se prosiri na system wide i time uproscava neke stvari. A i po default i bez ekstenzija ima lock na private tabs i downloads folder.

U pojedinim situacijama korisno

Kad se sve sabere i oduzme rade svi isto, otvore svaki https www i ebo im pas mater :)


@operator a jel bi radio brze na nekoj i7 10xxx cpu konfiguraciji i sa 16ak gb rama ili je pravljen za 9600gt i te neke old school masinerije

I jel se sprdas i na tome dizes android emulator stvarno?


:: Chrome je odlican definitivno, ali probaj recimo Slimjet i Edge, videces razliku. Ova 2 su brza, bazirana su na Chromium-u
::
:: Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
:: i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja
:: Gordon Allport
::
:: :: Aman, sve je to isti djavo u drugom pakovanju
:: :: Odavno sam odustao sa trazenjem kojekakvih browsera
:: :: Chrome i FF mame
:: :: Radi kako radi, kakva je konfiguracija
:: :: Na slabom kompu ni jedan nece da radi brze, a da je funkcionalan, da se ne desi da ne moze ovaj sajt, onaj plugin, i sl
:: :: Na xp IE otvara u momentu, al dzaba kad 99% sajtova ne moze da otvori :
:: :: Chrome savrsen. Ljudi profesionalci, razvijaju ga 100 godina
:: ::
:: :: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: :: - Hm, mislim da će biti čupavo
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile .... 10.05.2021. 11:33 #670464

status: user
broj poruka: 9460
E jbg, za nas smrtnike jos nema za win.
Aloha.

Samo SSD i 4GB RAM i svaki browser ce da leti, makar neki c2d cpu. Na ryzen otvara momentalno chrome, nema tu sta da se ceka :)
Kakav komp tako ce i da radi.
Na biblijskim konfiguracijama nece ni jedan ok raditi. Svi podjednako sporo otvaraju. Samo gubljenje vremena u pokusavanju instalacije raznih brows...

IM probao sam taj, bas na nekom matorom laptopu, isti djavo kao i chrome. Kada ga otvori, radi i jedan i drugi kako radi, nema zasto jedan da radi bolje. Video koci na svakom, stranice se skroluju sacuvaj boze...
Jedino Opera 12 matora radi ok, al pola sajtova ne mozes da otvoris :D


- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: .... 10.05.2021. 13:02 #670468

status: user
broj poruka: 3466

Da, i ubogi chrome lepo radi. A ja ga imam cisto eto zbog sync sa drugim uredjajima. Vec neko vreme mi je primarna opera GX

Ko ima zivaca i vremena neka isproba. Cak imate twitch integrisan. Gile eto mozda mozes da povezes sa onlyfans i d rokas snimas hahahaha

:: E jbg, za nas smrtnike jos nema za win
:: Aloha
::
:: Samo SSD i 4GB RAM i svaki browser ce da leti, makar neki c2d cpu. Na ryzen otvara momentalno chrome, nema tu sta da se ceka :
:: Kakav komp tako ce i da radi
:: Na biblijskim konfiguracijama nece ni jedan ok raditi. Svi podjednako sporo otvaraju. Samo gubljenje vremena u pokusavanju instalacije raznih brows..
::
:: IM probao sam taj, bas na nekom matorom laptopu, isti djavo kao i chrome. Kada ga otvori, radi i jedan i drugi kako radi, nema zasto jedan da radi bolje. Video koci na svakom, stranice se skroluju sacuvaj boze..
:: Jedino Opera 12 matora radi ok, al pola sajtova ne mozes da otvoris :
::
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 10.05.2021. 20:20 #670481

status: user
broj poruka: 4230
Radi odlično preko emulatora. Stavljen najobičniji ssd Kingston A300 ili A400, nisam siguran koliki kapacitet, jer ga nisam koristio par godina.
Operu koristim primarno na svakom kompu, uz Brave. Edge ne koristim iz više razloga, a na prvom mjestu je sigurnost podataka, audio i video zapisa, kao i .docx, xlsx,xlsb i različitih .pdf fajlova, kojima voli da pristupa bez dozvole korisnika.
Prijavio sam se za beta testiranje za PC, kad ga budu napravili, ali upotrebljiv je i preko emulatora i izuzetno brz. Lisica je od verzije 88 ili 89 manje zahtjevna u smislu kriptiranja sadržaja, jer koristi samo 64-bitnu enkripciju, za razliku od starijih varijanti 256-bitne enkripcije podataka.
Google ne volim jer kao i Edge zadire u privatnost, niti pita niti obavjesti korisnika da mu vršlja po podacima i privatnim snimcima. Posebno sam zabrinut, jer mi je obrisano 4 zapisa sa stadiona Partizana, gdje su se dešavale igrice sina `velikog` vođe.
Od februara, ni na jednu mašinu GC i Edge ne stavljam.
I svaka starija mašina koju donesu u servis ne usporava rad bespotrebno, niti koristi CPU u pozadini bespotrebno.

Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Re: re 11.05.2021. 07:40 #670487

status: user
broj poruka: 7700
Meni Via browser odlicno radi na Android 9 Nokia.Nema ono prevod strane kao Chrome
ali ne zagusuje.


:: Radi odlično preko emulatora. Stavljen najobičniji ssd Kingston A300 ili A400, nisam siguran koliki kapacitet, jer ga nisam koristio par godina
:: Operu koristim primarno na svakom kompu, uz Brave. Edge ne koristim iz više razloga, a na prvom mjestu je sigurnost podataka, audio i video zapisa, kao i .docx, xlsx,xlsb i različitih .pdf fajlova, kojima voli da pristupa bez dozvole korisnika
:: Prijavio sam se za beta testiranje za PC, kad ga budu napravili, ali upotrebljiv je i preko emulatora i izuzetno brz. Lisica je od verzije 88 ili 89 manje zahtjevna u smislu kriptiranja sadržaja, jer koristi samo 64-bitnu enkripciju, za razliku od starijih varijanti 256-bitne enkripcije podataka
:: Google ne volim jer kao i Edge zadire u privatnost, niti pita niti obavjesti korisnika da mu vršlja po podacima i privatnim snimcima. Posebno sam zabrinut, jer mi je obrisano 4 zapisa sa stadiona Partizana, gdje su se dešavale igrice sina `velikog` vođe
:: Od februara, ni na jednu mašinu GC i Edge ne stavljam
:: I svaka starija mašina koju donesu u servis ne usporava rad bespotrebno, niti koristi CPU u pozadini bespotrebno
::
:: Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs