Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
HP Go x360 g7 1040 stigla mala igrackica :)
STRANA 1 OD 1
duqp HP Go x360 g7 1040 stigla mala igrackica :) 08.05.2021. 14:18 T68223

status: user
broj poruka: 3466

https://ibb.co/7rpgF0R
https://ibb.co/nrMsQb5
https://ibb.co/bmzWmyk
https://ibb.co/7W5nSFj

Tih hladan miran ne podrhtava na stolu ni na krevetu. Savrsen face id unlock, a najbitnije tastatura za daktilografiju na pcberzi i paste queue program mislim da ce raditi lepo :)

Sad je pitanje da li uzeti neki obican stalak samo radi podloge ili nesto sa ventilatorima za eto ne daj Boze situacije i koji npr?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 08.05.2021. 20:11 #670435

status: user
broj poruka: 18940
Generalno, svi laptopovi, a pogotovo hp u zadnje vreme toliko bagova trpe sa Windows 10, da to nije normalno. Bilo da je model od 500, soma ili 2 soma eura, EliteBook, Omen, samo reci.
Kontrola kvaliteta, Windows testiranje, sve se to radi ofrlje, netemeljito i peglaju se bagovi na nivou satnice i usputno. Sve je to lepo uradjeno, marinija, svetleca tastatura, lep bios, zastite ludacke itd., dzabe.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC X360 09.05.2021. 13:21 #670443

status: user
broj poruka: 9381
Meni jedna od omiljenijih varijanti HP laptopova. Jos kada je Elitebook… :) Tip top, tu se kvalitet ne dovodi u pitanje. Svaka cast na izboru.

Koji je tacan model?

Nek’ te lepo i dugo (sto ce svakako) da te sluzi.

@imarkovic
Slazem se, ali tu Envy i Elitebook ne pripadaju, dok je Omen, recimo, katastrofa za novac koji kosta.
Imao sam priL-I-K-E da radim i na Envy i EliteBook, to je visi nivo kvaliteta. Malo je reci da je svaki leteo, procenat problema sa prodatim laptopovima 0.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina

I9-10900F/32GB/B460M/GTX1050ti/250GB/550W/Dell S2721DGFA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: X360 09.05.2021. 14:32 #670444

status: user
broj poruka: 3466

https://www.grandandtoy.com/en/product/TD2L4018_HP_EliteBook_x360_1040_G7_-_14_-_Core_i7_10610U_-_16_GB_RAM_-_512_GB_SSD_-_US_(Language_English__region_United_States).aspx

Od par modela nekih sto su bili u opticaju asus, lenovo, ovaj ispade najinteresantniji. Nekad davno sam imao neki G model sa ddr3 i radio je kao sat, nikad nijedan problem. Mada i to bude kako se zalomi i sta nam zapadne. Jedino sto bih ja kao psiho voleo malo vise rama ali gurace win10 i radice lepo stvarcice kojima je namenjen.

Eto neskracen link jer mi ide na onu stvar kad skr rs zabrljavi i prijavljuje viruse i trojance i budalastine.

Jedno vreme kolega i ja smo imali lenovo, on jogu a ja x1 carbon i on je stalno kukao i presaltao se skroz na apple, ali ja kao svestrana licnost volim i jedno i drugo i bez problema nabadam semaforcic levo i _ kockicu i X levo na win nije to neka nauka

Gejming me ne zanima niti imam vremena pa sam desktop varijante nekako skoro pa skroz otpisao i ne verujem da cu i filmove i serije gledati ovako na 24-27 ili 55 inch ekranima.

Da slazem se da je omen bio nesto nerealno ali dobro , s razlogom su ga ljudi sa mozgom i preskakali :)

Hvala vmarc :)


:: Meni jedna od omiljenijih varijanti HP laptopova. Jos kada je Elitebook… :) Tip top, tu se kvalitet ne dovodi u pitanje. Svaka cast na izboru
::
:: Koji je tacan model
::
:: Nek’ te lepo i dugo (sto ce svakako) da te sluzi
::
:: @imarkovi
:: Slazem se, ali tu Envy i Elitebook ne pripadaju, dok je Omen, recimo, katastrofa za novac koji kosta
:: Imao sam priL-I-K-E da radim i na Envy i EliteBook, to je visi nivo kvaliteta. Malo je reci da je svaki leteo, procenat problema sa prodatim laptopovima 0
::
:: MBP Retina 13` Late 201
:: macOS Catalin
::
:: I9-10900F/32GB/B460M/GTX1050ti/250GB/550W/Dell S2721DGFA
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jamire Re: >> 10.05.2021. 13:46 #670471

status: user
broj poruka: 1066
Ja sam uzeo sinu
https://www.tehnomanija.rs/it-shop/laptop-racunari/hp-laptop-8ub66ea.html
Pre 9-10 meseci savrseno radi jos je bio na nekoj akciji 79990 sam ga platio. Tih problema sto ti kazes nisam primetio. Sad sve zavisi od modela do modela.

AMD FX-8320, 4300 MHz (21.5 x 200)
Cooler Master 212 EVO
Motherboard MSI 990FXA-GD80
Kingston HyperX Blue 12gb 1600
MSI GeForce GTX 1660 ARMOR 6G OC
SSD OCZ Agility 3 60gb
1.5 WD+500gb WD
Chiftec CX-05B-B
Chiftec 850 Nitr

:: Generalno, svi laptopovi, a pogotovo hp u zadnje vreme toliko bagova trpe sa Windows 10, da to nije normalno. Bilo da je model od 500, soma ili 2 soma eura, EliteBook, Omen, samo reci.
:: Kontrola kvaliteta, Windows testiranje, sve se to radi ofrlje, netemeljito i peglaju se bagovi na nivou satnice i usputno. Sve je to lepo uradjeno, marinija, svetleca tastatura, lep bios, zastite ludacke itd., dzabe.
::
:: Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
:: i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja
:: Gordon Allport
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs