Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Srednja trgovacka - Ekonomski fakultet - smer Ugradnja u cenu
STRANA 1 OD 1
777 Srednja trgovacka - Ekonomski fakultet - smer Ugradnja u cenu 24.05.2021. 17:36 T68253

status: user
broj poruka: 85
Kako danas stvari stoje sa ovim grafickim kartama i rudarsko topionicarskim poslovima izgleda da je najpametnije promeniti delatnost firme u jelte onu koja treba i jebati ovaj narod nenormalni sa pricom tipa kupim kod Ewe-a grafiku za 1100 eur vise komada i prodajem za 1400-1500eur i ispadam pametan a svi vi (ne mislim na forumase konkretno) ispadate mentoli jer jeftinije iovako nema.

Pisem poucen iskustvom ponanstva sa jednim dripcem koji ovo uspesno radi od kad je pandemija kriptovirusa pocela i evo ga seljak uze i auto relativno skoro.

Sta vi mislte o tome? Ima li ovakav seljakluk perspektive?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re 24.05.2021. 18:25 #670816

status: user
broj poruka: 609

Moje licno i skromno misljenje ..

Mozes i ti to da radis...
Pa ulozi par iljada , pa juri magarce da ti plate , pa izguraj garanciju kad se desi kvar.....

Trziste nikad nije bio otvorenije...mozes i iz kine da narucis...odletis malo tamo..dogovoris posao....onda bi zaradio i jos vise...samo nebo je granica...

On je mozda seljak u tvojoj glavi ....niedan posao nije lak i ima mnogo izazova....

Inace i ja se bavim nekom trgovinom...da ne bude zabune...evo ako ti je lakse , sad imam na dugu oko 4 soma evrica , i ne znam kad cu da ih naplatim...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Re: re 24.05.2021. 18:35 #670817

status: user
broj poruka: 85
Naravno da mi nije drago jer sve ljude odavde pa i one koji me ne vole niti ove koji su nabili 20000 postova smatram i postenim i dobrim ljudima i ljudima koji su spremni da budu tu za svakoga i da svakome pomognu.

Nadam se da ces isplivati a sto se ovog dripca tice - garanciju ce najverovatnije da regulise preko Ewe-a tako da ono, boli ga takoreci pimpek a ovi na kojima zaradjuje jednu prosecnu srpsku platu po grafickoj karti - e njima stvarno svaka cast, pa bre pored tolikih eponuda.com, google-a, i svega zivoga ti dajes 1500eur za RX 6800 a neces ni da pitas ima li gde jeftinije nego slepo verujes manipulatorima i trgovcima koji na nasoj krvi zive ko Bog.

Uzas.

Posle svi kmece i kukaju kako nema grafickih kartica a ima ih ali nema ih po normalnoj ceni jer MORA DA SE PLATI POREZ NA BUDALE. Nisam trgovac, ne trgujem robom ne znam kako se to radi pa eto neko nek mi pojasni jer eto mozda pljujem postenog i dobrog coveka.

Naravno, naplacuje po sistemu PARE NA SUNCE, ni ne vide mu tekuci racun, a firmu ce najverovatnije da ugasi cim negde zaskripi. I otvorice sutra novu. Bem ti Srbiju, legalni kriminal jbt.


::
:: Moje licno i skromno misljenje .
::
:: Mozes i ti to da radis..
:: Pa ulozi par iljada , pa juri magarce da ti plate , pa izguraj garanciju kad se desi kvar....
::
:: Trziste nikad nije bio otvorenije...mozes i iz kine da narucis...odletis malo tamo..dogovoris posao....onda bi zaradio i jos vise...samo nebo je granica..
::
:: On je mozda seljak u tvojoj glavi ....niedan posao nije lak i ima mnogo izazova...
::
:: Inace i ja se bavim nekom trgovinom...da ne bude zabune...evo ako ti je lakse , sad imam na dugu oko 4 soma evrica , i ne znam kad cu da ih naplatim..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic Re 24.05.2021. 18:42 #670818

status: user
broj poruka: 609


Iskoriscava situaciju...kartica nema, dugo se ceka..ljudi hoce da rudare..
To je to u kratkim crtama..kad je frka cena skace..uvek bilo i bice
I pre hiljadu godina a i sada (tada bio mozda biber i caj , sada graficke karte)
:-)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 ... 24.05.2021. 19:06 #670820

status: user
broj poruka: 85
Hvala na objasnjenju


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Konacno berza 24.05.2021. 20:15 #670826

status: user
broj poruka: 3466

Da se prikljuci distance learning system skolovanju i online predavanjima.

Super je sto imamo premotavanje unazad i nismo ograniceni da uzivo pratimo časove.

Odusevljen sam.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Nije bolest sve sto boli 24.05.2021. 22:04 #670833

status: user
broj poruka: 85
A ja se ponadao da ce amitriptilin da resi problem...

Steta


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Samo da uradim `bump` 25.05.2021. 04:03 #670839

status: user
broj poruka: 3466

Da ne moze edit i delete da se radi zbog slikanja i prosledjivanja dalje.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Tenzija glavobolja raste 25.05.2021. 07:31 #670841

status: user
broj poruka: 85
U ime oca i sina i amitriptilina.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 25.05.2021. 10:43 #670843

status: user
broj poruka: 1992
na forumu gde sa jednog naloga sve po spisku, sa drugog na prst u d*pe, a sa III neutralan, ne neces naci odgovore u sistemu zveri zvanom Internet, ali moze biti polazna osnova za dalje istrazivanje, pa ko se bolje snadje:

bioinformatics the machine learning approach
bioinformatics the machine learning approach second edition adaptive computation and machine learning
causation prediction and search second edition adaptive computation and machine learning
cloud computing for machine learning and cognitive applications
computational complexity of machine learning
dataset shift in machine learning
deep learning adaptive computation and machine learning
deep learning adaptive computation and machine learning series
foundations of machine learning
fundamentals of machine learning for predictive data analytics
fundamentals of machine learning for predictive data analytics algorithms worked examples and case studies
gaussian processes for machine learning
gaussian processes for machine learning adaptive computation and machine learning
graphical models for machine learning and digital communication
inductive logic programming from machine learning to software engineering
introduction to machine learning
introduction to machine learning second edition adaptive computation and machine learning
introduction to statistical relational learning adaptive computation and machine learning adaptive computation and machine learning series
learning and soft computing support vector machines neural networks and fuzzy logic models
learning machine translation
learning with kernels support vector machines regularization optimization and beyond
learning with kernels support vector machines regularization optimization and beyond adaptive computation and machine learning
machine learning a probabilistic perspective
machine learning for data streams
machine learning for data streams with practical examples in moa
machine learning in non stationary environments introduction to covariate shift adaptation
machine learning the new ai
optimization for machine learning
optimization for machine learning neural information processing series
principles of data mining adaptive computation and machine learning
probabilistic machine learning an introduction
probabilistic machine learning for civil engineers
reinforcement learning an introduction adaptive computation and machine learning
the deep learning revolution machine intelligence meets human intelligence
the minimum description length principle adaptive computation and machine learning

inace, slicni materijali su relativno lako dostupni i apsolutno se ne mora pohadjati MIT da bi se savladali, kao ide ona izreka, `ako nece breg Muhamedu`...

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: ... 25.05.2021. 12:34 #670844

status: user
broj poruka: 3466
@micika

Bato samo da te pitam jel slucajno meni upuceno ovo ili?

Hvala za tekst ispod


:: na forumu gde sa jednog naloga sve po spisku, sa drugog na prst u d*pe, a sa III neutralan, ne neces naci odgovore u sistemu zveri zvanom Internet, ali moze biti polazna osnova za dalje istrazivanje, pa ko se bolje snadje
::
:: bioinformatics the machine learning approac
:: bioinformatics the machine learning approach second edition adaptive computation and machine learnin
:: causation prediction and search second edition adaptive computation and machine learnin
:: cloud computing for machine learning and cognitive application
:: computational complexity of machine learnin
:: dataset shift in machine learnin
:: deep learning adaptive computation and machine learnin
:: deep learning adaptive computation and machine learning serie
:: foundations of machine learnin
:: fundamentals of machine learning for predictive data analytic
:: fundamentals of machine learning for predictive data analytics algorithms worked examples and case studie
:: gaussian processes for machine learnin
:: gaussian processes for machine learning adaptive computation and machine learnin
:: graphical models for machine learning and digital communicatio
:: inductive logic programming from machine learning to software engineerin
:: introduction to machine learnin
:: introduction to machine learning second edition adaptive computation and machine learnin
:: introduction to statistical relational learning adaptive computation and machine learning adaptive computation and machine learning serie
:: learning and soft computing support vector machines neural networks and fuzzy logic model
:: learning machine translatio
:: learning with kernels support vector machines regularization optimization and beyon
:: learning with kernels support vector machines regularization optimization and beyond adaptive computation and machine learnin
:: machine learning a probabilistic perspectiv
:: machine learning for data stream
:: machine learning for data streams with practical examples in mo
:: machine learning in non stationary environments introduction to covariate shift adaptatio
:: machine learning the new a
:: optimization for machine learnin
:: optimization for machine learning neural information processing serie
:: principles of data mining adaptive computation and machine learnin
:: probabilistic machine learning an introductio
:: probabilistic machine learning for civil engineer
:: reinforcement learning an introduction adaptive computation and machine learnin
:: the deep learning revolution machine intelligence meets human intelligenc
:: the minimum description length principle adaptive computation and machine learnin
::
:: inace, slicni materijali su relativno lako dostupni i apsolutno se ne mora pohadjati MIT da bi se savladali, kao ide ona izreka, `ako nece breg Muhamedu`..
::
:: `The aim of public education is not to spread enlightement at all. It i
:: simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level
:: to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 AmiTRIPtilin 25.05.2021. 12:44 #670846

status: user
broj poruka: 85
Bahahahahahahahahhahahaa, tovari magarca bahahahahahabahabah

Sunce sija ko tepsija u glavi epilepsija lele dunje ranke
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 @duqp 25.05.2021. 13:01 #670847

status: user
broj poruka: 1992
ne, nije upuceno nikom posebno, slicna tematika se provlaci gotovo na svakom vecem forumu na net-u, pravo znanje se stekne tek kad zagrejes stolicu i nikakav profesorcic ti ga nece usaditi u tintaru, mislim hoce, kad zadovoljis negov ego, malo podmazes i odrobijas neku mentalnu fizikaliju od koje ni 10% ne ostane posle 5 god., tako da cemu, opet moras nove stvari uciti, na licnu incijativu se dosta lakse stvari savladaju, bez pritiska i stresa...


`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: @duqp 25.05.2021. 14:17 #670854

status: user
broj poruka: 3466

Aha ok izvini. Mislio sam da me slucajno ne povezujes sa ovom karikaturom.

U pravu si za ucenje i skolu, cista mentalna fizikalija.

Slusam skoro na faksu jednom, profesor upregnuo celubgeneraciju da mu prekucavaju neke papire sa srpskog na engleski i francuski i kucaju u nekoj posebnoj formi a pritom to na srpskom je puno gresaka, gramatika, pravopis i moraju rec po rec da `skeniraju`

A veze nema sa time sto studiraju nego covek nasao sebi besplatnu radnu snagu za taj posao koji ima privatno.

:: ne, nije upuceno nikom posebno, slicna tematika se provlaci gotovo na svakom vecem forumu na net-u, pravo znanje se stekne tek kad zagrejes stolicu i nikakav profesorcic ti ga nece usaditi u tintaru, mislim hoce, kad zadovoljis negov ego, malo podmazes i odrobijas neku mentalnu fizikaliju od koje ni 10% ne ostane posle 5 god., tako da cemu, opet moras nove stvari uciti, na licnu incijativu se dosta lakse stvari savladaju, bez pritiska i stresa..
::
::
:: `The aim of public education is not to spread enlightement at all. It i
:: simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level
:: to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Nije bolest sve sto boli 2 25.05.2021. 14:31 #670857

status: user
broj poruka: 85
AmiTRIPtilin bahahahahahahahahaaa
Epilepsija bahahahhaahahahaah
Izgrizen jezik hbahaahahahahahahahahahah

UZAS


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi Re: @duqp 25.05.2021. 14:38 #670858

status: user
broj poruka: 844
Nisam izdrzao, morao sam da odreagujem.

Znanje se itekako stice na ozbiljnim petogodisnjim fakultetima(u Srbiji mahom drzavnim) i jedan ozbiljan fundament i sirina, koja omogucava u buducem radu savladavanje nestandardnih problema sa kojima se prvi put susrecete, a to je uglavnom mesto gde ostali bagujui zaglavljuju se.

Pored znanja stice se i analiticki pristup resavanju problema, i ono sto je meni bitno intelektualno samopouzdanje, nakon spremljenog dvosemestralnog ispita po skriptama jednog akademika, prilicno sam siguran da ne postoji materija, koju ne mogu da shvatim.
I kad god biramo mladje kolege inzenjere, ja imam samo dva kriterijuma, da je zavrsio dryavni petogodisnji faks, po mogucstvu BU i da je lepo vaspitan.

3700x
Aorus x570 elite
Gigabyte RTX2070 Super
2x16gb HyperX fury
Samsung 970 EVO
WD Gold 8tb
Seasonic 750W Focus Gold


:: ne, nije upuceno nikom posebno, slicna tematika se provlaci gotovo na svakom vecem forumu na net-u, pravo znanje se stekne tek kad zagrejes stolicu i nikakav profesorcic ti ga nece usaditi u tintaru, mislim hoce, kad zadovoljis negov ego, malo podmazes i odrobijas neku mentalnu fizikaliju od koje ni 10% ne ostane posle 5 god., tako da cemu, opet moras nove stvari uciti, na licnu incijativu se dosta lakse stvari savladaju, bez pritiska i stresa...
::
::
:: `The aim of public education is not to spread enlightement at all. It i
:: simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level
:: to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 25.05.2021. 15:41 #670863

status: user
broj poruka: 1992
koliko sam ja primetio, poslodavci (bar u vecim firmama) ti daju prakticne zadatke ili tako reci pro bono rad od 30dana, tada ta analitika dodje do punog izrazaja, ili resis problem ili nastavis da studiras na drugom mestu, tako da ti ne gine dodatno usavrsavanje za oblast za koju konkurises, a analiticki se brzo i efektivno kasape knjige, no problemo .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Re: Samo da uradim `bump` 25.05.2021. 19:33 #670867

status: user
broj poruka: 85
https://imgur.com/RyeybUm

Ahahahahahahahahahahhahaahah


::
:: Da ne moze edit i delete da se radi zbog slikanja i prosledjivanja dalje.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646111.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs