Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
VPN aplikacije ?
STRANA 1 OD 1
kobe VPN aplikacije ? 29.05.2021. 17:29 T68261

status: user
broj poruka: 427

Pozz svima , da li neko zna neki dobar VPN za android i windows , i po mogucstvu da nije premium nego free?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sakall sve 29.05.2021. 17:31 #671004

status: user
broj poruka: 101
sto valja mora da se plati i nije skupo


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Free 29.05.2021. 18:30 #671009

status: user
broj poruka: 3466

Ti daje tipa 1gb protoka

Ima tema o vpn idi gore na forum pa u polje za pretragu ukucaj vpn i vidi sta su pisali ljudi tamo


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ivanstojko Cyber Ghost 29.05.2021. 18:53 #671013

status: user
broj poruka: 400
Za oko 200 dindži mesečno imaš Cyber Ghost. Koristio 6 meseci u inostranstvu i radi posao za `sve pare`. Na besplatni VPN zaboravi jer nijedan ne radi to što treba.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kobe aha 29.05.2021. 20:29 #671016

status: user
broj poruka: 427



Ne vidim neku sveziju temu o tome , ali dobro . A za Cyber ghost videcu mislim da je 10 dolara mesecno
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ivanstojko Re: aha 29.05.2021. 20:53 #671019

status: user
broj poruka: 400
Kolega je koristio Surfshark. I on je imao cenu od oko 2$, takođe radi posao odlično. Kakva je situacija sa drugim VPN-ovima ne znam.


::
::
::
:: Ne vidim neku sveziju temu o tome , ali dobro . A za Cyber ghost videcu mislim da je 10 dolara mesecno
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Nord je dobar 29.05.2021. 20:55 #671020

status: user
broj poruka: 3466

Avg je ok

Zavisi za sta ti sluzi.

Za neke ozbiljnije stvari treba ti mnogo toga pored vpn-a

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kobe aha 29.05.2021. 23:20 #671022

status: user
broj poruka: 427



Pa sluzice za zaobilazenje restrikcija unutar mreze u jednoj firmi itd...Zato sto je za korist odredjenih korisnika usporen i blokiran sadrzaj mnogim drugima pa i meni . Pa sam skontao da sa VPNom mi zaista brze radi i otvara mi sve sajtove koje inace ne mogu bas. Zato sam i pitao za neko resenje
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf Re: aha 29.05.2021. 23:48 #671024

status: user
broj poruka: 1470
Ja sam koristio neki free chrome vpn addon u firmi i zaobilazio je baš dobro. Vrtio mi je youtube po čitav dan, tako da mislim da nije ni imao neko ograničenje što se tiče protoka.
Nisam 100% siguran ali mislim da je bio ovaj.

https://chrome.google.com/webstore/detail/hotspot-shield-free-vpn-p/nlbejmccbhkncgokjcmghpfloaajcffj?hl=en

Black Wolf

::
::
::
:: Pa sluzice za zaobilazenje restrikcija unutar mreze u jednoj firmi itd...Zato sto je za korist odredjenih korisnika usporen i blokiran sadrzaj mnogim drugima pa i meni . Pa sam skontao da sa VPNom mi zaista brze radi i otvara mi sve sajtove koje inace ne mogu bas. Zato sam i pitao za neko resenje
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Re: Re: aha 30.05.2021. 00:44 #671025

status: user
broj poruka: 1389
Admina ti je malo bolelo uvo da te isprati :)

:: Ja sam koristio neki free chrome vpn addon u firmi i zaobilazio je baš dobro. Vrtio mi je youtube po čitav dan, tako da mislim da nije ni imao neko ograničenje što se tiče protoka
:: Nisam 100% siguran ali mislim da je bio ovaj
::
:: https://chrome.google.com/webstore/detail/hotspot-shield-free-vpn-p/nlbejmccbhkncgokjcmghpfloaajcffj?hl=e
::
:: Black Wolf
::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: Pa sluzice za zaobilazenje restrikcija unutar mreze u jednoj firmi itd...Zato sto je za korist odredjenih korisnika usporen i blokiran sadrzaj mnogim drugima pa i meni . Pa sam skontao da sa VPNom mi zaista brze radi i otvara mi sve sajtove koje inace ne mogu bas. Zato sam i pitao za neko resenje
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE NordVPN 30.05.2021. 18:19 #671028

status: user
broj poruka: 5696
Odlican,

ima promocija da bude tipa 70e za 2 godine

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1AGRESSOR ... 30.05.2021. 18:29 #671029

status: user
broj poruka: 819
samo Windscribe 15gb mesecno besplatno uzimao sam i dva meseca premium 16eur

sad imaju i novi servis koji funkcionise i kao besplatan adblock i mnogo drugih korisni stvari zove se ControlD


KONTAKT NA https://twitter.com/1agressor
NISTA BEZ KABLA
https://pastebin.com/SpqMpJkY
^ MY PC SW-HW SPECIFICATION ^


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi Re: NordVPN 10.12.2021. 08:18 #673771

status: user
broj poruka: 842
Hvala na preporuci, radi za sve pare, uzeo na promociji, moze na 6 uredjaja.....
Konacno sam resio gledanje SBB na MTS mrezi


3700x
Aorus x570 elite
Gigabyte RTX2070 Super
2x16gb HyperX fury
Samsung 970 EVO
WD Gold 8tb
Seasonic 750W Focus Gold


:: Odlican
::
:: ima promocija da bude tipa 70e za 2 godin
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646079.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs