Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Panasonic fiksni telefon problem i preporuka za kupovinu novog
STRANA 1 OD 1
duqp Panasonic fiksni telefon problem i preporuka za kupovinu novog 01.06.2021. 07:59 T68263

status: user
broj poruka: 3466

Poceo stari fiksni da brljavi, pali se gasi se sam pritiska dugmad i ne vredi to vise drndati i popravljati a ima 20ak godina od kad je kupljen.

Koji kupiti sada, uslov je da ima sekretaricu, ne mora displej u boji, neke svemirske opcije i tako to.

Hvala :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Re: Panasonic fiksni telefon problem i preporuka za kupovinu novog 01.06.2021. 09:41 #671061

status: user
broj poruka: 85
https://www.tehnomanija.rs/telefonija/bezicni-telefoni/panasonic-bezicni-telefon-kx-tgc220fxb.html

Ekstra je, imamo slican par godina, prelep telefon a dzabe kosta nov.



::
:: Poceo stari fiksni da brljavi, pali se gasi se sam pritiska dugmad i ne vredi to vise drndati i popravljati a ima 20ak godina od kad je kupljen
::
:: Koji kupiti sada, uslov je da ima sekretaricu, ne mora displej u boji, neke svemirske opcije i tako to
::
:: Hvala :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ivanstojko Definitivno neki Panasonik 01.06.2021. 14:18 #671067

status: user
broj poruka: 400
Imaš od 25+ € pa šta ti se svidi. Keva ima neki ne znam ni ja koliko dugo. Menjao 2x baterije i to je to. Preporučio bih ti samo da juriš model sa običnim AAA baterijama jer model koji je imala pre ovog sada je koristio neklasičnu/e bateriju.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re 01.06.2021. 15:09 #671069

status: user
broj poruka: 2155



https://www.doro.com/en-gb/products/home-devices/

Doro jedna od najboljih firmi za fiksne telefone
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Re: Definitivno neki Panasonik 01.06.2021. 16:20 #671070

status: user
broj poruka: 85
Panasonic unazad godinama radi telefone sa NiMH punjivim AAA baterijama, mada te njihove imaju tipa 450 mAh po bateriji sto je meni znalo da ide na nerve tako da sam ubacio Varta zelene od po 800 mAh, bilo ih je u Maxiju, drze toliko dugo da zaboravis kad si poslednji put punio telefon...

:: Imaš od 25+ € pa šta ti se svidi. Keva ima neki ne znam ni ja koliko dugo. Menjao 2x baterije i to je to. Preporučio bih ti samo da juriš model sa običnim AAA baterijama jer model koji je imala pre ovog sada je koristio neklasičnu/e bateriju
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Popravio sam tetki ovaj fiksni 01.06.2021. 16:48 #671071

status: user
broj poruka: 3466

A dobio od kolege sa foruma dva dobavljaca za panasonike pa cu da joj uzmem neki samo da skonta da je crvena slusalica i zelena i numerička tastatura na svakom tel isti qrac

Hvala


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Re: Popravio sam tetki ovaj fiksni 01.06.2021. 17:16 #671072

status: user
broj poruka: 85
Uzmi ovaj sto sam ti napisao model, ne moras kod usrane tehnomanije, mnogo je lep telefon.

Skontace tetka, sto ne bi skontala.

Samo nemoj ti da joj snimas poruku na sekretarici hahhaha :P


::
:: A dobio od kolege sa foruma dva dobavljaca za panasonike pa cu da joj uzmem neki samo da skonta da je crvena slusalica i zelena i numerička tastatura na svakom tel isti qra
::
:: Hval
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Re: Popravio sam tetki ovaj fiksni 01.06.2021. 18:18 #671073

status: user
broj poruka: 3466

Šta balazgaš ti?

:: Uzmi ovaj sto sam ti napisao model, ne moras kod usrane tehnomanije, mnogo je lep telefon
::
:: Skontace tetka, sto ne bi skontala
::
:: Samo nemoj ti da joj snimas poruku na sekretarici hahhaha :
::
::
:: ::
:: :: A dobio od kolege sa foruma dva dobavljaca za panasonike pa cu da joj uzmem neki samo da skonta da je crvena slusalica i zelena i numerička tastatura na svakom tel isti qra
:: ::
:: :: Hval
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs