Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Heco PCX-1
STRANA 1 OD 1
777 Heco PCX-1 03.06.2021. 09:56 T68267

status: user
broj poruka: 85
Drugar od kog sam uzeo pojacalo mi je preporucio ove kutije.

Imam problem sa prostorom i mnogo volim trenutne podnostojece Magnat zvucnike i ne bih da izgubim dubinu basa a opet bih da dobijem nesto na srednjem spektru. Magnatove kutije imaju dva ogromna niskotonca, malecni srednji kanal i naravno visokotonac.

Ako neko zna kakvi su PCX-1 zvucnici neka javi, bio bih zahvalan. Aj sto kuburim sa prostorom nego ne mogu vise da se lozim i kad mi dodje protresem celu zgradu. Meni da neko to radi mislim da bih mu ... Zato se i raspitujem ponajvise.

Pozdrav.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 03.06.2021. 10:55 #671103

status: user
broj poruka: 18940
Matoro... I u rangu sa Magnatom, nista posebno. Svakako, nije za poredjenje sa podnostojecim, jer podnostojeci obicno imaju `mocniji` bas, a bookshelf su obicno precizniji (uslovno receno).

Otprilik3 prelazak `sa konja na magarca`.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Re: >> 03.06.2021. 11:09 #671106

status: user
broj poruka: 85
Ma precizan je i Magnat nego kazem ti, hocu nesto sto necu da potkacinjem dupetom kad prolazim pored njega, ne mogu vise da se bijem sa njima, evo ih sviraju mi od jutros, za moje audiofilske potrebe je Magnat ok, a PCX-1 je 6000 rsd na oglasu, tako da ne znam da li da im dam sansu, nek su matori, nisam ja nesto ni ljubitelj novih skupih izdr`anih stvari, a ni ja vise nisam bas tako mlad hehe

A da, pa i to sto kazes za bas, meni vise po mozgu da bubnjaju Magnati vala nece, tek sad kontam sta si napisao, hocu nesto sto vise ide na mid-treble nego na dumdumdum fazon, Magnat ume samo tako da mi pomera mozak sa basovima i tera me da smanjujem bas na pojacalu, pogotovo kad zelim da spavam a da ostavim muziku, od bubnjanja se ne moze covek normalno iskulirati.

:: Matoro... I u rangu sa Magnatom, nista posebno. Svakako, nije za poredjenje sa podnostojecim, jer podnostojeci obicno imaju `mocniji` bas, a bookshelf su obicno precizniji (uslovno receno).
::
:: Otprilik3 prelazak `sa konja na magarca`
::
:: “La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 03.06.2021. 11:43 #671108

status: user
broj poruka: 18940
Sa oglasa, ovi izgledaju kao iz kontejera... Jeste 6 soma, ali odvratni su.. I ostecena im je membrana.

Pogledaj sta ima od Tannoy. Mozda @tortica nadje nesto zanimljivo, kao sto ume.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ja imam tannoy eclipse 03.06.2021. 13:15 #671111

status: user
broj poruka: 3466

Na sony pojacalu, maleni lepi stoje na stolu fin prijatan topao zvuk, nema prenaglasenog bass-a i nikada ih nisam ni odvrtao na maks.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Re: >> 07.06.2021. 08:03 #671153

status: user
broj poruka: 85
1. Moze da se ofarba, osmirgla, itd., itd., nemoj kenjati

2. Za 6 soma slusati zvuk koji u Plejeru kosta 45.000,00 - 60.000,00 je umetnost snalazenja u zivotu a to sto su tebi odvratni je licna stvar, odvratan si i ti meni pa nikom nista

3. Jeste, zamazana je membrana, deluje kao masna fleka, w/e, nije bitno...

Sve u svemu meni su lepi a Bogu hvala komsinicin brat moze da mi ih restaurira da izgledaju bolje nego sva ova nova govna u izlogu... Nemoj brate mili potcenjivati Heco, nisam dobio savet od nekoga ko se ne razume u audio opremu vec od nekoga ko i te kako zna sta najbolje lezi pojacalu koje imam a koje je koristio sigurno neko duze vreme.

A kad smo vec kod pojacala nema sta nije uradjeno na njemu, jeste to mozda slabo u Wattima ali tako me boli pajsgudgud za to da ne mogu da ti opisem, trenutno slusam ATB - neXt (2017) na ovim Magnat-ima koje isto tako volis da opljujes kao jedan veliki renomirani poznati strucnjak sa bass reglerom dignutim na +6 na skali od -10 do +10 i jbg bicu prost, dusa mi svrsava kako to lepo gruva.

Ipak ja ostajem na Magnat-ima, a Heco... trenutno eto mogu da ga sebi priustim ali necu jer onda necu znati sta sa Magnat-ima a da ih dajem za dzabe ili po ceni po kojoj sam ih platio ne da necu nego mogu samo za duplo vise da odu... Zasto? Zato sto nemaju gresku i zato sto se tako lepo i precizno cuju da su u stanju da postide ozbiljne studijske monitore.

@tortojed

Mogao si i ti da se ukljucis u ``raspravu`` ako gledas/citas/opazas ovu temu a ne da mi Markovic jede dzigericu sa svojim kontejnerima itd., ispade ja skupljam otpad po KP... Uvredio me covek jbg


:: Sa oglasa, ovi izgledaju kao iz kontejera... Jeste 6 soma, ali odvratni su.. I ostecena im je membrana.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 07.06.2021. 08:36 #671154

status: user
broj poruka: 18940
Da si pazljivije procitao, ne bi uopste shvatio kao uvredu. Ja sam samo konstatovao da izgledaju kao iz kontejnera (a ne da ti kopas po kontejneru), neka su i 2.000din, ja to ne bih mogao da gledam u sobi. A ti ih kupi ako ti je zelja, pa prskaj odmascivacem, farbaj i smirglaj, sto da ne, zanimaj se.

Vidis da niko i ne zeli ni da ti da savet, da nisam i ovo napisao, ostala bi tema bez komentara. Kao da ti uopste i treba, vec si odlucio.

Ne bih da komentarisem vezano za strucni odabir.

Po meni je Tannoy Made in England daleko bolji izbor i neces naici na ovako unakazene kutije, cak i da je `80 godiste.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Re: >> 07.06.2021. 10:08 #671156

status: user
broj poruka: 85
E, u redu je sve matori, relax samo, i bez tih kontejnera u buducoj nekoj prici, ne prilici IT forumu, ovde se bavimo nekim drugim stvarima i tako dalje, a sto se tice tih zvucnika ja zaista nemam nameru da bacam pare na nesto kad vec imam pored sebe abnormalno ozvucenje i to je to brate, mislio sam da spasim komsiluk muka kad popijem koju vise ali jebi ga, nie da mi se.

Uostalom, tu je komunalna policija i ostali organi R. Srbije da regulisu ako ja pravim buku i smetam.

Hvala ti za Tannoy, necu ni njih kupovati kao ni ostale, evo trenutno slusam bas gotivnu muziku na Magnat-ima, i skroz mi je prijatno nego rekoh iako nisam voljan da ti odgovorim cisto da te ne uskracujem ljubavi i paznje.

Uzivaj.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: >> 07.06.2021. 10:30 #671157

status: user
broj poruka: 18940
Kod mene je uvek sve cool i chill, nemam briga, imam i tresnju ispod prozora kao dodatni relax.

Bio sam kulturan i napisao sam kontejner.

Tvoja volja je da radis sta god zelis, samo nemoj da kmecis vise, leba ti. Ja kad hocu nesto da napisem, ja to napisem i ne brisem svoj zadnji post i ne predomisljam se 8x, jer sam siguran, ne moze niko to da mi oduzme i zabrani.

Prvo sebi objasni i dogovori se sta po tebi tacno prilici IT forumu. Bavite se nekim stvarima, e super :).

Idi sad spasi komsiluk, objasni jadnim ljudima da ces da kupis manje zvucnike...

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: E, u redu je sve matori, relax samo, i bez tih kontejnera u buducoj nekoj prici, ne prilici IT forumu, ovde se bavimo nekim drugim stvarima i tako dalje, a sto se tice tih zvucnika ja zaista nemam nameru da bacam pare na nesto kad vec imam pored sebe abnormalno ozvucenje i to je to brate, mislio sam da spasim komsiluk muka kad popijem koju vise ali jebi ga, nie da mi se
::
:: Uostalom, tu je komunalna policija i ostali organi R. Srbije da regulisu ako ja pravim buku i smetam
::
:: Hvala ti za Tannoy, necu ni njih kupovati kao ni ostale, evo trenutno slusam bas gotivnu muziku na Magnat-ima, i skroz mi je prijatno nego rekoh iako nisam voljan da ti odgovorim cisto da te ne uskracujem ljubavi i paznje
::
:: Uzivaj.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Re: >> 07.06.2021. 11:22 #671159

status: user
broj poruka: 3466
Sram te bilo imarkovicu da miniras temu i da ulazis na forum pod dejstvom psihoaktivnih supstanci i da haluciniras pukotine na membrani. Bas nije lepo a i 20k postova je definitivno znak da bdis na pcberzi danonocno, mozda bi stvarno trebalo da se aktiviras na nekim drugim zivotnim poljima.

Zasto ne napravis plejlistu sa mentalikom i odvrces na maks i drndas komsije a onda gledaj sa zgrade kad dodju murijasi i ugasi muziku i svetla i prelepi izolirkom spijunku i pravi se mrtav, a kad odu ti pusti opet i tako u krug. Vrlo kreativan hobi npr. Samo kasnije odmori od izlazaka u spoljni svet pa nemoj da te sretnu komsije da ti neko ne polomi ruke noge ili vilicu.


Edit
Ohoho obrisan post jbg nisam stigao ranije da lupim jedanhump ispod pa da ostane kao dekoracija.

I stvarno imarkovic ubuduće chill i drzi se it forum tema i sludaj sta ti moderator kaze :)

A u vezi containter look speakers oglasa nista to nije strasno, prelepis ih stikerima i posterima golih zena i napravis ugođaj sebi kao da si u nekoj kamionskoj kabini i vozis na neke daleke destinacije.


:: Kod mene je uvek sve cool i chill, nemam briga, imam i tresnju ispod prozora kao dodatni relax.
::
:: Bio sam kulturan i napisao sam kontejner.
::
:: Tvoja volja je da radis sta god zelis, samo nemoj da kmecis vise, leba ti. Ja kad hocu nesto da napisem, ja to napisem i ne brisem svoj zadnji post i ne predomisljam se 8x, jer sam siguran, ne moze niko to da mi oduzme i zabrani.
::
:: Prvo sebi objasni i dogovori se sta po tebi tacno prilici IT forumu. Bavite se nekim stvarima, e super :)
::
:: Idi sad spasi komsiluk, objasni jadnim ljudima da ces da kupis manje zvucnike...
::
:: “La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.
::
:: :: E, u redu je sve matori, relax samo, i bez tih kontejnera u buducoj nekoj prici, ne prilici IT forumu, ovde se bavimo nekim drugim stvarima i tako dalje, a sto se tice tih zvucnika ja zaista nemam nameru da bacam pare na nesto kad vec imam pored sebe abnormalno ozvucenje i to je to brate, mislio sam da spasim komsiluk muka kad popijem koju vise ali jebi ga, nie da mi se
:: ::
:: :: Uostalom, tu je komunalna policija i ostali organi R. Srbije da regulisu ako ja pravim buku i smetam
:: ::
:: :: Hvala ti za Tannoy, necu ni njih kupovati kao ni ostale, evo trenutno slusam bas gotivnu muziku na Magnat-ima, i skroz mi je prijatno nego rekoh iako nisam voljan da ti odgovorim cisto da te ne uskracujem ljubavi i paznje
:: ::
:: :: Uzivaj.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 Re: Re: Re: >> 10.06.2021. 16:46 #671193

status: user
broj poruka: 1992
https://docdro.id/Tfuu3U6

The Drug Book: From Arsenic to Xanax, 250 Milestones in the History of Drugs
(doduse 2013. je u pitanju, sigurno ima azurnijeg stiva)

prosto covek ne moze da se odluci sta ce prvo da proba .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: Sram te bilo imarkovicu da miniras temu i da ulazis na forum pod dejstvom psihoaktivnih supstanci i da haluciniras pukotine na membrani.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Re: Re: Re: >> 11.06.2021. 06:30 #671194

status: user
broj poruka: 3466

Najbolje nista

Jedino kofein u kapsulama 200kapsula 890din u proteini prodavnicama. Kad padne fokus a fali kafa, odlicna zamena. 100mg po kapsuli.

Meni kafa pravi gorusicu pa je izbegavam koliko god mogu.

:: https://docdro.id/Tfuu3U
::
:: The Drug Book: From Arsenic to Xanax, 250 Milestones in the History of Drug
:: (doduse 2013. je u pitanju, sigurno ima azurnijeg stiva
::
:: prosto covek ne moze da se odluci sta ce prvo da proba .
::
:: `The aim of public education is not to spread enlightement at all. It i
:: simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level
:: to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`
::
:: :: Sram te bilo imarkovicu da miniras temu i da ulazis na forum pod dejstvom psihoaktivnih supstanci i da haluciniras pukotine na membrani.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs