Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Sluske kabla bez!
STRANA 1 OD 1
Rammulino Sluske kabla bez! 07.06.2021. 02:08 T68274

status: user
broj poruka: 384

Uzeo bih neke bezicne slusalice (bubice)
Dojadile su mi zicane, neke koje vec godinama vucem JAYS-ove, a i pocele su polako da se raspadaju.
Muzika se slusa na telefonu (p30 lite)
Budzet oko 50ak evra. (kes)
Nasao sam na oglasima kopiju airpodsa (kao neka kopijica 1:1) 50ak jura
Xiaomi redmi airdots 2 one su oko 20ak evra
I meni najzanimljivija ponuda Huawei FreeBuds 4i ima ih za 65-70e medjutim, uzeo bih preko operatera, dao neki kes odmah i ostalo na rate. Tipa na godinu dana po 400 kinte mesecno.

Neki me savetuju daporucim preko alija Mifu sluske kazu da su provereno dobre, ali to mi je malo...pa znate i sami, aliekspres i nasa zemlja vise nisu u `ljubavi` bar sto se transporta i cene istog tice..

Ako imate vi neki savet ili predlog - pucajte.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ... 07.06.2021. 04:32 #671151

status: user
broj poruka: 3466

A kakav bi oblik da im bude?

Kao airpods od epla i da nemaju gumu koja se bode u uvo

Ili kao freebuds 4 da imaju gumu

Pa onda neke koje nemaju patrljak kao nijedne od gore navedenih nego da `štrče` onako iz uveta ili imas neki drugi kriterijum?

Onda, sta ti je prioritet, kvalitet zvuka, fensi opcije kvalitet glasa (pozivi/muzika), trajanje baterije manje vise dodje na isto, sat dva gore dole a kad ih metnes u kutijicu brzo ce biti pripunjene.


Huawei 4 su odlične, kao najpovoljniju varijantu i placanje preko operatera ja bih isao na te

A ovako dennheiser cx 400bt u toj nekoj ceni a da rasturaju po kvalitetu

A kad je vec operater varijanta u opticaju
Samsungovi pasulji su isto dovar dobar izbor :)

https://ibb.co/g6p8k7Z

:)

I jeftinije nesto

Fantech mithril tx-1

A ako bi nesto sto povezuje dve bubice kablom, proguglaj o huawei freelace modelu :)




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Re: Sluske kabla bez! 07.06.2021. 05:34 #671152

status: user
broj poruka: 85
Bato mnogo si ga ti zakomplikovao, ni sam ne znas sta hoces.

Elem, ako hoces pravu stvar uzeces ovo : https://uk.jbl.com/earphones/JBL+TUNE160BT.html

Bass odvaljuje bubne opne, zvuk je ... bolji nego preko zice! Uporedjivano sa high-end zicanim Sony MDR EX50LP i MDR EX76LP a u 76ticu sam se kleo! Pogledaj kakve su to slusalice pa ce ti biti sve jasno... Ona era kad je Sony kidao po tom pitanju. Ali jbg zavrsila se Sony-jeva era... Dosao je JBL!

Nocas sam odslusao Boga oca od muzike na njima (model sa linka), isprobao na 3 razlicita uredjaja razlicitih generacija, to je fenomalno kako rade, nista se gore ne cuju na telefonu iz 2013., 2014. u odnosu na high end telefon iz 2019.

A to jojfonovo eplovo govno od er-kondoma baci ciganima, nije vredno prljanja usnog kanala, jos ono p*dersko punjenje bez kabla, ma idi... Ja ih pre neki dan probao, zgranuo se koje je to smece. Divim se budalama koje to zele/hoce sebi da priuste.

JBL je neprevazidjen sa svim tim zajebancijama od BT zvucnih uredjaja pocev od sluski do Boombox-eva i ostalih ludila za npr. zurke u prirodi.

P. S. Umalo da zaboravim jako bitan detalj kod modela TUNE160BT, naime DOMET JE FRAPANTAN, stan od 50kvm ``opkoljen`` WiFi mrezama i kojekakvim cudima te smart TV-ovima koji takodje emituju BT odnosno svuda oko mene je radio signal u 2.4 GHz spektru (STO BI I DE FAKTO I DE JURE URNISALO DOMET SVAKOG BLUETOOTH UREDJAJA) uz naravno moju WiFi mrezu - ja lagano ostavim telefon tipa u kuhinji koja je lupam 10 metara od mene i odem na terasu i radi kao sat. Nikakvi gubici u kvalitetu zvuka/signala.

Drugi jako bitan detalj koji nije bio prisutan na ranijem modelu TUNE110BT koji je uzgred imao i jako los mikrofon - to je IDLE-ovanje, one u IDLE mogu da rade koliko god hoces, nema potrebe a ni razloga da ih gasis. Samo iskljucis muziku na telefonu kad ti se vise ne slusa.

Eto toliko od mene, ako ti ova svojevrsna recenzija ovih slusalica nije dovoljna ti slobodno baci pare na epl jojfon er-kondome, gotivno je i to, samo nekako mi vise ide uz neozbiljne blago do teze retardirane pozere/klince nego uz ozbiljne audiofile sa osetljivim usima koji zahtevaju da kazem neki odredjeni kvalitet. Nek je sa srecom.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rammulino Re: ... 07.06.2021. 22:18 #671163

status: user
broj poruka: 384
Nije bitan oblik, sem to da su bubice i da nemaju nikakav kabl. Dosta mi je kabla oko telefona.
ovo sa jastucicem je skroz okej kod huawei-a vrv su udobnije i manje buke od okoline
xaomi i samsungove nemaju ove patrljke xD ali opet kazem to mi nije toliko bitno
pa korektan zvuk, mislim za te pare svakako ne moze da se ocekuje ekstra klasa, a i to je samo muzika preko telefona. kad trcim, dok sam u pokretu...
nema se nesto mnogo novca za taj luksuz, pa eto, koliko para toliko muzike.
mozda ipak freebuds 4i odnos sena/kvalitet?


::
:: A kakav bi oblik da im bude?
::
:: Kao airpods od epla i da nemaju gumu koja se bode u uv
::
:: Ili kao freebuds 4 da imaju gumu
::
:: Pa onda neke koje nemaju patrljak kao nijedne od gore navedenih nego da `štrče` onako iz uveta ili imas neki drugi kriterijum?
::
:: Onda, sta ti je prioritet, kvalitet zvuka, fensi opcije kvalitet glasa (pozivi/muzika), trajanje baterije manje vise dodje na isto, sat dva gore dole a kad ih metnes u kutijicu brzo ce biti pripunjene.
::
::
:: Huawei 4 su odlične, kao najpovoljniju varijantu i placanje preko operatera ja bih isao na t
::
:: A ovako dennheiser cx 400bt u toj nekoj ceni a da rasturaju po kvalitetu
::
:: A kad je vec operater varijanta u opticaju
:: Samsungovi pasulji su isto dovar dobar izbor :)
::
:: https://ibb.co/g6p8k7
::
:: :)
::
:: I jeftinije nest
::
:: Fantech mithril tx-
::
:: A ako bi nesto sto povezuje dve bubice kablom, proguglaj o huawei freelace modelu :)
::
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 07.06.2021. 22:42 #671164

status: user
broj poruka: 2998
Mislim da ti budzet bas na granici gde pocinju dobre sluske.
FreeBuds deluju dobro, ali ako ces vec preko operatera, vidi da li imaju samsungove koje ti je duqp ponudio, stvarno su dobre plus kutija koja ih puni plus dobar mikrofon plus ANC.

E sada ako si aktivniji, moja topla preporuka je da uzmes neke bluetooth slusalice koje su povezane kablom, u zavisnosti od toga kakve su ti usi, postoji sansa da ce ti ispadati, a nije bas zanimljivo da ih juris po asfaltu, i da se nadam da neko nece da ti ih zgazi.

Inace, uz treninge i trcanje koristim JBL 110bt, zvuk me iznenadio za cenu, baterija isto dobra, mikrofon tu i tamo, sagovornik me razume, ali nema ANC. Koristim ih vec dve godine svakodnevno, rade bez greske. Kada bude vreme za nove `zicne bezicne` opet cu JBL samo noviji model.

Kopija savetujem da se manes, uparivanje nekih kineskih ume da bude prava jebada.




Informaciona pismenost

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Oblik 07.06.2021. 23:46 #671165

status: user
broj poruka: 452
Mislim da grešiš kad kažeš da oblik nije bitan. Imam Mi True Wireless Earphones 2 (iliti Mi AirDots Pro 2, valjda) i u sobi zvuče više nego pristojno, ali kad si napolju, puštaju previše buke unutra, a i muzike van. Možeš probati da ih pojačaš, ali ne vredi: bas svejedno iscuri, srednji tonovi se tuku sa okolnom bukom, a visoki paraju uši. Za razgovore su super (dobar zvuk, dobar mikrofon, dobra baterija za maratonske sastanke), ali za muziku... ili soba ili eventualno neki fin, tih auto, a ulica ili ne daj bože bus, piši propalo. Sami drajveri su vrlo solidni, ali upravo oblik ih izneverava.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ... 08.06.2021. 01:53 #671166

status: user
broj poruka: 3466

Super su 4i
Taman uparene sa telefonom, bices zadovoljan. Mada opet bilo bi dobrl da mozes da isprobas I da vidis da li ti prija taj zvuk kakav one izbacuju.

Samsung su vrhunske, ako ih ima kod operatera mozes njih pre huawei uzeti. Neces pogresiti ni sa jednim od ta 2 modela.

Viseci patrljci sa strane uopste nisu iritantni, cak su i super da se za njih hvatas, jer dok se ne adaptiras na to da ne smes nikako drugacije da pipkas

1 dodir prekida poziv zaustavlja muziku, dva dodira na levu smanjuju jacinu zvuka, na desnu pojacavaju, a tri dodira prebacuju na prethodnu ili sledecu numeru.

Poznanik ima neke sa kablom i onim kacenjem oko usiju, i prezadovoljan je

A pogledaj i cene sony bubica wf 1000xm3, odlične ali skoro kao dva lara huaweija koštaju.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ivanstojko Re: re I za to su Kinezi smislili rešenje... 08.06.2021. 06:35 #671167

status: user
broj poruka: 400
Za 60-ak dindži imaš par

https://a.aliexpress.com/_mMDBW9b
::
:: E sada ako si aktivniji, moja topla preporuka je da uzmes neke bluetooth slusalice koje su povezane kablom, u zavisnosti od toga kakve su ti usi, postoji sansa da ce ti ispadati, a nije bas zanimljivo da ih juris po asfaltu, i da se nadam da neko nece da ti ih zgazi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Re: re I za to su Kinezi smislili rešenje... 08.06.2021. 07:50 #671168

status: user
broj poruka: 3466

Prodace mu bilo ko u srb plasticnu cegrtaljku i viljusku iz fast food i da tandrce na uvetu za 20ak din

Ovo verovatno ima zvuk bolji nego jabra elite active 75t

:: Za 60-ak dindži imaš par
::
:: https://a.aliexpress.com/_mMDBW9
:: ::
:: :: E sada ako si aktivniji, moja topla preporuka je da uzmes neke bluetooth slusalice koje su povezane kablom, u zavisnosti od toga kakve su ti usi, postoji sansa da ce ti ispadati, a nije bas zanimljivo da ih juris po asfaltu, i da se nadam da neko nece da ti ih zgazi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Re: Re: re I za to su Kinezi smislili rešenje... 08.06.2021. 11:30 #671172

status: user
broj poruka: 452
:: Za 60-ak dindži imaš par
::
:: https://a.aliexpress.com/_mMDBW9

Jedan drugar je uzeo sa Alija BT sluške za 1 USD. Nemaju problema sa spajanjem sa bilo kojim uređajem (ukoliko su ti uređaji Android telefon i Windows PC :)), a baterija im traje oko sat ili malo jače. Po meni su skroz ok kao handsfree (pogotovo za svoju cenu), a za muziku su malo Low-Fi, ali ih on čak i za to povremeno koristi. Za nekog ko ih kupi sa realističnim očekivanjima su više nego ok, pogotovo za cenu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: Sluske kabla bez! 08.06.2021. 20:54 #671177

status: user
broj poruka: 12785
Imam ovde Sony WF-1000XM3 i WH-1000XM3 koje se ne slažu sa tobom


:: JBL je neprevazidjen sa svim tim zajebancijama od BT zvucnih uredjaja pocev od sluski do Boombox-eva i ostalih ludila za npr. zurke u prirodi
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Re: Re: Sluske kabla bez! 08.06.2021. 22:27 #671181

status: user
broj poruka: 3466

:)

Ma ne zezaj brate haha prekrstice te kao vmarc-a u v-govn-aum :D

:: Imam ovde Sony WF-1000XM3 i WH-1000XM3 koje se ne slažu sa tobom
::
::
:: :: JBL je neprevazidjen sa svim tim zajebancijama od BT zvucnih uredjaja pocev od sluski do Boombox-eva i ostalih ludila za npr. zurke u prirodi
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
777 Re: Re: Re: Sluske kabla bez! 09.06.2021. 00:31 #671185

status: user
broj poruka: 85
Oprosti pape sto ti kintu kradem al` ne mi dobro ak` se ne uradem...

Ne diraj mi JBL, ti se vozis Renault-om a ja gradskim prevozom, tako da ono, svako poredjenje je suvisno


:: Imam ovde Sony WF-1000XM3 i WH-1000XM3 koje se ne slažu sa tobom
::
::
:: :: JBL je neprevazidjen sa svim tim zajebancijama od BT zvucnih uredjaja pocev od sluski do Boombox-eva i ostalih ludila za npr. zurke u prirodi
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp .. 09.06.2021. 09:56 #671186

status: user
broj poruka: 3466

https://comingsoon.linsoul.com/?fbclid=PAAaaVqP4pCCKvcW0tSw_i8AwYs77IUFLz-40nj57hraZybzr65MjQo82D77w

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Sluske kabla bez! 09.06.2021. 10:04 #671187

status: user
broj poruka: 18940
https://www.skullcandy.com/shop/

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

::
:: Uzeo bih neke bezicne slusalice (bubice)
:: Dojadile su mi zicane, neke koje vec godinama vucem JAYS-ove, a i pocele su polako da se raspadaju
:: Muzika se slusa na telefonu (p30 lite
:: Budzet oko 50ak evra. (kes
:: Nasao sam na oglasima kopiju airpodsa (kao neka kopijica 1:1) 50ak jur
:: Xiaomi redmi airdots 2 one su oko 20ak evr
:: I meni najzanimljivija ponuda Huawei FreeBuds 4i ima ih za 65-70e medjutim, uzeo bih preko operatera, dao neki kes odmah i ostalo na rate. Tipa na godinu dana po 400 kinte mesecno
::
:: Neki me savetuju daporucim preko alija Mifu sluske kazu da su provereno dobre, ali to mi je malo...pa znate i sami, aliekspres i nasa zemlja vise nisu u `ljubavi` bar sto se transporta i cene istog tice.
::
:: Ako imate vi neki savet ili predlog - pucajte
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: Re: Sluske kabla bez! 09.06.2021. 12:00 #671188

status: user
broj poruka: 3466

Još uvek postoje. Secam ih se od pre brdo godina

:: https://www.skullcandy.com/shop
::
:: “La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.
::
:: ::
:: :: Uzeo bih neke bezicne slusalice (bubice)
:: :: Dojadile su mi zicane, neke koje vec godinama vucem JAYS-ove, a i pocele su polako da se raspadaju
:: :: Muzika se slusa na telefonu (p30 lite
:: :: Budzet oko 50ak evra. (kes
:: :: Nasao sam na oglasima kopiju airpodsa (kao neka kopijica 1:1) 50ak jur
:: :: Xiaomi redmi airdots 2 one su oko 20ak evr
:: :: I meni najzanimljivija ponuda Huawei FreeBuds 4i ima ih za 65-70e medjutim, uzeo bih preko operatera, dao neki kes odmah i ostalo na rate. Tipa na godinu dana po 400 kinte mesecno
:: ::
:: :: Neki me savetuju daporucim preko alija Mifu sluske kazu da su provereno dobre, ali to mi je malo...pa znate i sami, aliekspres i nasa zemlja vise nisu u `ljubavi` bar sto se transporta i cene istog tice.
:: ::
:: :: Ako imate vi neki savet ili predlog - pucajte
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Imas sad na akciji 09.06.2021. 13:27 #671189

status: user
broj poruka: 3466

Sa 19300 na 13900 dinara

Bang & Olufsen Beoplay E8 Charcoal Sand

Deluju fino. Nisam imao kontakta sa njima.

Evo amazon link
https://www.amazon.com/Bang-Olufsen-Wireless-Bluetooth-Earphones/dp/B074WTL19N

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rammulino freebuds 4i 10.06.2021. 01:17 #671190

status: user
broj poruka: 384
Uzeo danas!
Prvi utisci, stvari koje mi se ne svidjaju (uzimajuci u obzir da su to sluske od oko 80ak evra) a da pritom smetaju, bar za mene nema. Mozda ovaj jajasti oblik kucista koji je identicnog oblika poput jajeta koje je sad po marketima 10 dinara, S klase. E da, mozda mogu da navedem kao manu poklopac kucista koji ima blagi luft na poklopcu kada je spusten, pa kada pomerate levo-desno.

Zvuk je super, baterija u slusalicama se bas brzo puni (za oko 10ak min), kuciste se napuni za par sati.
Domet bez ikakvog prekida do 10 metara. Opasno mi se svidela opcija Noise canceling i Awareness mod
Kada je ukljucen NC mozes da ides u streljanu na ispucavanje, nista se ne cuje oko tebe, sto i nije tako dobra stvar kada funkcionises po gradu u saobracaju i medju ljude, naprotiv!
Plastika nije ona jeftina, deluje kvalitetnije.
Jos jedna stvar na koju nisam mnogo racunao, a moze ipak da znaci, je garancija 2 god. Zlu ne trebalo. 350 kinte 24 meseci - paklica ipo cigareta (sori pusaci xD) i 1200 kinte odmah.

Mislim da je za ove pare ovo dobra kupovina, nisam se ni malo pokajao, da sam bio vise pri lovi razmatrao bih neke skuplje modele koje ste mi predlagali. Zadovoljice moje kriterijume sto se muzike u hodu tice. Za sve ostalo, tu je moj voljeni gramofon, muz. stub i kucna uzivancija.

Ps. koji program/ format za reprodukciju pesama na telefonu vi koristite? Vecina pesama na telefonu mi je u 128 kbps, medjutim kad naleti neka od 320kbps-a to je kao dupe i oko.

Na ovim sluskama sam primetio neke delice u pesmama koje na predhodnim yajs koje sam koristio nisam mogao da provalim. Posebno kod RATM pesama :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Re: freebuds 4i 10.06.2021. 02:49 #671191

status: user
broj poruka: 3466

Uvek i svuda na svemu AIMP

Super kupovina. Neka te lepo služe i kad legnes da spavas i sa nc modom da te izoluju od svega
i da imas čvrst san :)

A vidi sve sto je lite, nije zanimljivo u zivotu

Baci oko na honor 9x dal je play ili bez play ne znam u ovo soba 8gb rama za 100 i neki eur
Ili taj plus 20 30eur i imas munju od telefona
:: Uzeo danas
:: Prvi utisci, stvari koje mi se ne svidjaju (uzimajuci u obzir da su to sluske od oko 80ak evra) a da pritom smetaju, bar za mene nema. Mozda ovaj jajasti oblik kucista koji je identicnog oblika poput jajeta koje je sad po marketima 10 dinara, S klase. E da, mozda mogu da navedem kao manu poklopac kucista koji ima blagi luft na poklopcu kada je spusten, pa kada pomerate levo-desno
::
:: Zvuk je super, baterija u slusalicama se bas brzo puni (za oko 10ak min), kuciste se napuni za par sati
:: Domet bez ikakvog prekida do 10 metara. Opasno mi se svidela opcija Noise canceling i Awareness mo
:: Kada je ukljucen NC mozes da ides u streljanu na ispucavanje, nista se ne cuje oko tebe, sto i nije tako dobra stvar kada funkcionises po gradu u saobracaju i medju ljude, naprotiv
:: Plastika nije ona jeftina, deluje kvalitetnije.
:: Jos jedna stvar na koju nisam mnogo racunao, a moze ipak da znaci, je garancija 2 god. Zlu ne trebalo. 350 kinte 24 meseci - paklica ipo cigareta (sori pusaci xD) i 1200 kinte odmah
::
:: Mislim da je za ove pare ovo dobra kupovina, nisam se ni malo pokajao, da sam bio vise pri lovi razmatrao bih neke skuplje modele koje ste mi predlagali. Zadovoljice moje kriterijume sto se muzike u hodu tice. Za sve ostalo, tu je moj voljeni gramofon, muz. stub i kucna uzivancija
::
:: Ps. koji program/ format za reprodukciju pesama na telefonu vi koristite? Vecina pesama na telefonu mi je u 128 kbps, medjutim kad naleti neka od 320kbps-a to je kao dupe i oko.
::
:: Na ovim sluskama sam primetio neke delice u pesmama koje na predhodnim yajs koje sam koristio nisam mogao da provalim. Posebno kod RATM pesama :
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
uroshnet re 14.06.2021. 21:28 #671259

status: user
broj poruka: 1033
Prelistaj poslužiće ti:
https://www.scarbir.com/

edit
sad vidim da si već pazario...
Svejedno poslužiće možda nekome ko će kupovati ubuduće.

ASUS STRIX B450-F
Ryzen 2600
CM Nepton 140XL
Kingston HyperX 2x8GB PREDATOR @3400
Kingston A2000 1TB
Seasonic Focus Plus 750 Gold SSR-750FX
MSI RTX 2060 VENTUS



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs