Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Nokia 105
STRANA 1 OD 1
777 Nokia 105 09.06.2021. 00:37 T68275

status: user
broj poruka: 85
Ukratko, bomba od telefona.

Fenomenalan zvuk, fenomenalan signal, fenomenalno sve, Shmug-Shmug moze da ga pu*i Nokijinim telefonima u ovoj klasi...

Uglavnom, izgled - varijacija na temu stare dobre i NEPREVAZIDJENE Nokije 3310! Dakle, telefon koji ce vas kupiti za sve pare i necete zaliti novac!

Meni su se iskreno smucili androidi i touchscreen gluposti i danas sam je slucajno kupio i ne mogu da je ostavim na miru od kad mi je pala shaka...

Zamerke koje imam su sto nema recimo brdo melodija kao nekad u starim 33** telefonima itd., ali zato ZMIJA...

Pa cekajte, ZMIJA... GDE TO IMA OSIM NA NOKIJI 105??? I to tako lepo uradjena zmija da sam se raspametio.

Naravno, tu je i radio, mp3 vam i ne treba, hvata vise stanica neko profi tjuneri i sta reci vise osim da... VIBRIRA KAD SE ZVUK TOKOM RAZGOVORA POJACA NA MAKSIMUM... Toliko o zvucniku

A ekran se jako tesko grebe.

Sve u svemu imace zagarantovan uspeh ako ga vec i nema i osvojice srca mnogih koji zale za onim lepim starim dobrim vremenima kada nismo bili ovisnici o viber-ima, whatsapp-ovima, telegram-ima i ostalim noliferskim govnima...

Tastatura - jedna od boljih.

Preporucujem svima a za kolegu duqp jedna eksluzivna informacija - pored crne i ruzne plave postoji i pink boja. I da, ja bih isto uzeo tu pink 105ticu da je bilo na raspolaganju.

Svako dobro svima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646096.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs