Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Aplikacija za VOX klima uređaj
STRANA 1 OD 1
ivanstojko Aplikacija za VOX klima uređaj 08.07.2021. 11:47 T68317

status: user
broj poruka: 400
Na poslu imamo VOX klima uređaj, ne znam koji tačno model je u pitanju. Pre nekog vremena `nestao` je daljinac i klimom mogu da upravljaju dvojica kolega preko fabričke aplikacije na telefonu i IC porta. Kod mene na Xiaomiju u fabričkoj aplikaciji nema VOX-a među `milijardu` brendova dok ga recimi na Huawei i Mate telefonu ima. Zezam se već 2 sata pokušavajući da uparim sa nekim drugim brandom ali ništa. Da li neko zna koji proizvođač je `komptatibilan` sa VOX klimama?

Probao sam par aplikacija sa Google Play-a ali nažalost isto ništa.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Ucenje 08.07.2021. 12:42 #671675

status: user
broj poruka: 1389
Da li ti aplikacija podrzava ucenje? Moj LG G4 moze da uci sa drugog daljica. Ume malo da smara dok dodas dugmice i naucis sta koje da emitujue...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ivanstojko Re: Ucenje 08.07.2021. 12:51 #671677

status: user
broj poruka: 400
Ne, nema toga u opcijama.


:: Da li ti aplikacija podrzava ucenje? Moj LG G4 moze da uci sa drugog daljica. Ume malo da smara dok dodas dugmice i naucis sta koje da emitujue...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re 08.07.2021. 17:03 #671681

status: user
broj poruka: 2155

https://www.elitesecurity.org/t486019-Vox-klima-uredjaj-smartphone-remote

https://c.mi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=2112652&extra=page%3D1



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf Re: Aplikacija za VOX klima uređaj 08.07.2021. 21:59 #671684

status: user
broj poruka: 1470
Jesi probao da nađeš takvu istu aplikaciju kao što oni imaju i da je instaliraš na svoj telefon,ako nema na play store sigurno ima apk negde, sada jedino može da bude da su je napravili da neće da radi ako detektuje drugi brand telefona.


Black Wolf

:: Na poslu imamo VOX klima uređaj, ne znam koji tačno model je u pitanju. Pre nekog vremena `nestao` je daljinac i klimom mogu da upravljaju dvojica kolega preko fabričke aplikacije na telefonu i IC porta. Kod mene na Xiaomiju u fabričkoj aplikaciji nema VOX-a među `milijardu` brendova dok ga recimi na Huawei i Mate telefonu ima. Zezam se već 2 sata pokušavajući da uparim sa nekim drugim brandom ali ništa. Da li neko zna koji proizvođač je `komptatibilan` sa VOX klimama?
::
:: Probao sam par aplikacija sa Google Play-a ali nažalost isto ništa
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ivanstojko Re: re 08.07.2021. 23:17 #671685

status: user
broj poruka: 400
Ništa, neće ni ona da radi.

@blackwolf
Naravno da sam probao. Neće da radi na Xiaomiju.

::
:: https://www.elitesecurity.org/t486019-Vox-klima-uredjaj-smartphone-remot
::
:: https://c.mi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=2112652&extra=page%3D
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot ali 09.07.2021. 17:43 #671697

status: user
broj poruka: 985
jel neko pomislio da se ovaj problem moze resiti na veoma jednostavan nacin i za sitne pare??? na primer na KP,ili drugim oglasima postoje polovni ispravni daljinci od svake moguce klime koja je ikada ugradjena na nasim prostorima :)... a cesto jedan daljinac funkcionise na 10 modela klima,mozda i vise... nadji drugi polovan kompatibilan daljinac,ne verujem da kostaju vise od 500kinti... kod mene na bivsem poslu,jedan isti daljinac je kontrolisao 4 razlicite klime,samo su sve 4 klime bile marke midea...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 RE: 11.07.2021. 10:01 #671720

status: user
broj poruka: 1620
Podržavam kojota, kapiram da veoma lako može da se nađe zamenski daljinac. Kod mene daljinac od matore Galanz klime radi i na TCL, a i na Toyo klimama (jedino na TCL ne radi lepo pozicioniranje krilca, ali samo pritisnem swing da se automatski pomera i onda ga zaustavim na poziciji koja mi odgovara).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: RE: 11.07.2021. 13:21 #671725

status: user
broj poruka: 985
e,upravo o tome pricam,tvoj slucaj je jos bolji od mog,kod tebe jedan daljinac radi sa vise marki klima,kod mene je radio jedan daljinac na cetiri klime ali su sve bile iste marke Midea,ovo tvoje je jos ludji slucaj,ali radi definitivno... i pogotovo kod klima poput VOX,FOX,VIVAX i slicnih ,ma to su potpuno isti daljinci samo sa razlicitim natpisima koji je koja marka...video 1000 puta na raznim mestima,isti daljinac kao moj,ali pise druga marka,svako dugme je na istom mestu,isto oznaceno,isti oblik strelica i sl,samo naziv na daljincu drugaciji... garantujem da bi ta klima sto muci autora teme , radila sa bilo kojim slicnim daljincem...


:: Podržavam kojota, kapiram da veoma lako može da se nađe zamenski daljinac. Kod mene daljinac od matore Galanz klime radi i na TCL, a i na Toyo klimama (jedino na TCL ne radi lepo pozicioniranje krilca, ali samo pritisnem swing da se automatski pomera i onda ga zaustavim na poziciji koja mi odgovara).
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 RE: Re: RE: 14.07.2021. 00:55 #671761

status: user
broj poruka: 1620
Verovatno ne bi sa bilo kojim, ali lako može da se raspita sa kojim bi radilo - ako i ne želi sam da se zeza sa tim, ima par likova na KP koji prodaju univerzalce ili tipske daljince za sve živo. Meni su neke nišlije uradile daljinac koji je bilo skoro nemoguće pronaći bilo gde drugde za razuman novac (tražili neki ludaci i po 50€ za original), a niko drugi osim ovih nije ni umeo da ga programira na adekvatan način (već sam uzimao neka druga 2 komada pre toga, i radili su samo polovično), a uređaj bez daljinca godinama bio potpuno neupotrebljiv (u pitanju je neki matori Samsung RTS-HE10 2.1 all-in-one DVD sistem - ima ozbiljan zvuk, ali ne postoje hard dugmići, tako da ni input ne može bez daljinca da se promeni na npr. AUX).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs