Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Online CV generator
STRANA 1 OD 1
damirkic Online CV generator 28.07.2021. 17:53 T68334

status: user
broj poruka: 342
Da li neko ima preporuku za ako je moguce besplatan resume builder u kome mogu da ubacim sliku, odeljke, infographic barove za skill-set i sve to posle downloadujem u PDF?

Gledao sam neke ali nemam iskustva sa ovim pa pitam one koji imaju :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasa007 ovde 28.07.2021. 19:03 #671872

status: user
broj poruka: 456
https://t.ly/06UZ

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re 29.07.2021. 02:18 #671879

status: user
broj poruka: 2998
Kao neko ko je nedavno morao da sredjuje i prevodi cv zbog prelaska u drugu firmu, savetujem ti da sve uradis rucno kako bi kasnije mogao da editujes. Online alati te obicno ostave sa necim sto je jebavanje za promeniti. Koji sat ili dan vise sada ce te spasti glavobolje down the road.

Osnovne stvari mozes da relativno lako napravis u ilistratoru i posle ces laganica moci da dodajes i menjas sve sto treba.

A i sam novi Word ima super alate.
Svako dobro!

Informaciona pismenost

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
damirkic Hvala 30.07.2021. 09:58 #671891

status: user
broj poruka: 342
Nasao sam neki Zety, mozes da odaberes 10ak zgodnih templatea, importujes svoj postojeci CV, preradis online i posle download moze u docx, pdf, image...i na svom kompu mozes dodatno jos da sredis - znaci ostaje ti u amanet

14 dana licenca za 2.5e. Mislim da tesko moze bolje


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 30.07.2021. 10:12 #671892

status: user
broj poruka: 18940
Ako hoces profesionalan CV, potrazi neki na netu i pogledaj kako treba da izgleda, pa napravi sam, to sa formom, template-om meni je uvek bilo nekako bez veze. To treba da bude tvoja profesionalna biografija i stvarno treba da ulozis trud da lici na nesto, potrudi se sam da odradis.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
AndRey Teško ćeš naći neki generator za to, a da liči na nešto... 04.08.2021. 19:39 #671913

status: user
broj poruka: 324
Najbolje rešenje ćeš napraviti ako odeš na freepik, skines neki profi CV template za photoshop (.psd ekstenzija), pa promeniš tekst, boje, sliku, pa možda i raspored. Za toliko ćeš se snaći u Photoshop, čak i da ga nikad koristio nisi.


The things you own end up owning you.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 08.08.2021. 22:55 #671932

status: user
broj poruka: 12785
LinkedIn ima sasvim ok export u PDF direktno sa sajta. Popuniš samo profil detaljno, što ti i znači i za ubuduće.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs