Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
WOT
STRANA 1 OD 1
markoin WOT 03.08.2021. 21:15 T68336

status: user
broj poruka: 272
Postovani forumasi,
Igram vec 6 godina igru na laptopu marke
Lenovo g50
CPU Intel
4 gb rama
ssd 120
integrisana grafika + geforce 810 1gb rama
Win 7 64 bita
Igra je radila sve ok fps 80-100 na najmanje ali ide radi lepo. Kako je bio sad update 1.13 kad kliknem igraj on pocne da startuje igru i onda posle 1-2 minuta ucitavanja izbaci da je aplikacija prestala da radi i vrati me u wargejmingov game centar. Kada kliknem igraj sa strane i odaberem vsafe mod onda mi radi ali ide 20-40 fps i koci . Ne znam da li mi pokrece grafiku 810 u safe modu kada igram ili ne ali je sve na minimumu i rezolucija je hd najmanja koju nudi.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Slican porblem resen reinstalacijom Win 7 i najnovijim drajverima 03.08.2021. 21:27 #671904

status: user
broj poruka: 9381
Bila mi masina pre neki dan. Posle apdejta 1.13. nije htela da udje u Garazu i Prodavnicu, (ili tako nekako, ne igram pa ne znam, ali ti verovatno znas o cemu pricam), i nisan je seckao, nije mogao da se koristi precizno.
Reinstalirao sam coveku Windows 7 64 bit, instalirao najnovije drajvere za graficku (AMD HD7650) i sve je proradilo kako treba.
U pitanju je desktop, Celeron G1830, 4GB RAM.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina

I9-10900F/32GB/B460M/GTX1050ti/250GB/550W/Dell S2721DGFA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markoin WOT 03.08.2021. 22:06 #671905

status: user
broj poruka: 272
Probacu sa update drajverima graficke kartice.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Probati 03.08.2021. 22:19 #671906

status: user
broj poruka: 6643
... i izgubiti vreme. WOT ima problema sa windowsom, tek deseti deo sa grafičkim drajverima. Kroz tih 6 godina, morao si da budeš svedok povremeno.




Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: WOT 03.08.2021. 23:14 #671907

status: user
broj poruka: 9381
Probaj, naravno.
Ja probao i nije uspelo.

Ovaj Windows 7 je bio sa apdejtima iz 2014. Nisam probao da ga apdejtujem, jer je korisniku odgovaralo da reinstaliram sistem, pa nisam hteo time da se bavim. Posle moje instalacije, apdejtovan je na poslednje apdejte.
Ako su ti apdejti stari, pokusaj i sa tim, mozda resis tako.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina

I9-10900F/32GB/B460M/GTX1050ti/250GB/550W/Dell S2721DGFA

:: Probacu sa update drajverima graficke kartice
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Re: Probati 09.08.2021. 20:26 #671943

status: user
broj poruka: 1261
Igram ga već 11 godina i nikada ni jedan jedini problem vezan za sam win nisam imao, tako da ne kontam baš tu tvoju tvrdnju. Možda samo imam sreće mada mi je to malo verovatno. Igrao sam ga na nekoliko računara i nisam imao probleme te vrste ni na jednom. Jedini problemi koji su se javljali bili su striktno vezani za modove i to se otklanjalo deinstalacijom istih. Uvek mi je bilo čudno kad čujem za ovakve probleme jer se nikad nisam sretao sa njima a baš imam staža što bi se reklo...

:: ... i izgubiti vreme. WOT ima problema sa windowsom, tek deseti deo sa grafičkim drajverima. Kroz tih 6 godina, morao si da budeš svedok povremeno
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Znak čuđenja 14.08.2021. 07:26 #671969

status: user
broj poruka: 6643
Ja se recimo nikad nisam napio, pijan seo u kola i pobio neku porodicu pa se i sam čudim kako se to dešava.
Dešava se, ali ne većini. Daleko od većine, i daleko od pojedinačnih slučajeva. Hardver je stvarno raznolik kao i softver u okruženju igre.
Dovoljno je da kucaš reč problem i wot, drivers i wot, cpu usage i wot, nvidia i wot, radeon i wot itd.... ili pročešljaš wot forum. Jedino stvarno loše je tu što se neke stvari ponavljaju od patch-a do nekog tamo narednog (ne sledećeg posle rešenja, nego kad se već zaboravi na to), ostalo se rešava. A nekad je rešenje, jedino, reinstalacija sistema. Mada ljudi češće zamene platformu, ili bar grafičku.

Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs