Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Koji internet provajder
STRANA 1 OD 1
Mojtezdrma Koji internet provajder 24.08.2021. 23:04 T68354

status: user
broj poruka: 288
Postovani,
Pod kirijom zivim u samom centru Beograda (Resavska kod crkve sv. Markonija) i verovatno cu tu ostati godinama. Nemam fiksni telefon.

Koji internet mi je najbolje uzeti (najisplativije)? Nisam prezahtevan korisnik (dakle skidanje filmova, neki lol, cs i tome slicno dolazi u obzir uz naravno neki tv streaming (citaj eon aplikacija) i tome slicno) , ali ne zelim da me ogranicavaju sa onim 100gb mesecno i ostalo. Mislio sam neki sbb da uzmem, ali koliko vidim (mozda lose vidim) kod njih u ponudi mora da se uzme internet sa telefonom i sa tvom. A ja bih najradije samo internet, eventualno sa tvom ako bas mora, ali nikako sa fiksnim telefonom.

Posavetujte me sta gde kako i za koliko cega itd.
Hvala unapred.


Dell Inspiron 3737
Intel Core i7-4500U 1.8GHz
8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
1TB SATA 5400rpm
AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR5
17.3` LED Backlight HD+ 1600x900 (TrueLife)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1AGRESSOR ... 25.08.2021. 07:12 #672082

status: user
broj poruka: 819
https://mojasupernova.mts.rs/Privatni/Paketi/Super-par


KONTAKT NA https://twitter.com/1agressor
NISTA BEZ KABLA
https://pastebin.com/SpqMpJkY
^ MY PC SW-HW SPECIFICATION ^


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Orion Telekom 25.08.2021. 08:26 #672083

status: user
broj poruka: 939
Imas samo internet za 1550 din mesecno. Optika 200/40.

Mislim da nema bolje za te pare, a ni za malo vece


Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko @Mojtezdrma 25.08.2021. 09:30 #672084

status: user
broj poruka: 4228
Loše vidiš. U prvi plan su izbacili pakete sa telefonijom, ali imaju i duo pakete koji su nešto jeftiniji. 3 x 1 + 21 x 3.099 RSD

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Tesko da ce moci jedno bez drugoga... 25.08.2021. 15:22 #672089

status: user
broj poruka: 7761
MTS prodaje internet samo uz fiksnu telefoniju...
SBB prodaje internet samo uz kablovsku televiziju...

Bilo kako bilo MTS koji ima bolji net nece moci bez fiksne a SBB nece moci bez kablovske...

To ti je kao kad Sojic iz tesne koze hoce da zavalja cincilatore uz kafu... i od toga pobeci ne mozes...

Mozda ti odgovara mobilni net koji nude gotovo svi koji operisu mobilnim trzistem ALI je pitanje da li ti ogranicenja mogilnog neta odgovaraju...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee ja da pitam 03.09.2021. 09:46 #672190

status: user
broj poruka: 570
Drugari, treba da prebacim jednu firmicu sa NBG u centar, gde ima supernova optika, pa je moj predlog da se uzme neki paket na biznis lice posto vidim da nude 1gb/100mb optiku, samo net plus staticka adresa plus moze samo modem da se uzme pa ja da razvlacim dalje opremu koju hocu..samo me zanimaju iskustva posto jutros kad sam zvao korisnicku podrsku da se malo raspitam ko da sam pricao sa nekom pevaljkom samo zamuckuje ne razume me itd... nadam se da im je bar infrastruktura ok i da ce to da radi, da nema CG NAT ili koje vec kerefeke..
pozdrav,

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: ja da pitam 03.09.2021. 14:06 #672192

status: user
broj poruka: 1620
Kakav je prvi utisak koji si stekao po pitanju podrške, to isto očekuj i na dalje pošto im je podrška uvek bila jako loša (nekadašnji Radijus Vektor, za one koji ih znaju pod tim nazivom).
E sad, SBB je takođe postao toliko katastrofalan poslednjih par godina, da se povlači pitanje da li su ovi i dalje stvarno gori od njih ili se situacija izokrenula.

Lično imam mogućnost uvođenja Supernova optike, ali se držim na 10x slabijem paketu jer se ne usuđujem da rizikujem stabilnost koju imam sa trenutnom vezom.

Kad uzimaš statiku, nikad nema CGNAT-a. Poenta statike i jeste da imaš direktan pristup spolja, a CGNAT to ne omogućava (bar ne na lak način), tako da o tom delu slobodno ne razmišljaj.

:: Drugari, treba da prebacim jednu firmicu sa NBG u centar, gde ima supernova optika, pa je moj predlog da se uzme neki paket na biznis lice posto vidim da nude 1gb/100mb optiku, samo net plus staticka adresa plus moze samo modem da se uzme pa ja da razvlacim dalje opremu koju hocu..samo me zanimaju iskustva posto jutros kad sam zvao korisnicku podrsku da se malo raspitam ko da sam pricao sa nekom pevaljkom samo zamuckuje ne razume me itd... nadam se da im je bar infrastruktura ok i da ce to da radi, da nema CG NAT ili koje vec kerefeke..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646096.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs