Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Servis monitora
STRANA 1 OD 1
IvanNo1 Servis monitora 25.08.2021. 13:45 T68355

status: user
broj poruka: 449
Pozdrav! :)
Imam monitor koji od jutros signalizira da je na samrti (treperenje pozadinskog svetla i uznemiravajući zvuk koji je između zujanja i šuštanja). Postoji li neka ustanova, tj servis kome bi se vredelo obratiti? S jedne strane, monitor je starudija (nisam trenutno kod kuće, ali je neki stari BenQ sa CCFL pozadinskim osvetljenjem), sa druge, ne daju mi se baš pare za nov ako ne mora, a deluje mi da bi moglo biti nešto trivijalno,
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Servis monitora 25.08.2021. 14:28 #672087

status: user
broj poruka: 18930
Slicno iskustvo je imao burazer bas sa Benq-om, uputio sam ga na servis: https://kselectronics.rs/
Platio je oko 20eu popravku (zamena pozadinskog osvetljenja).

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Pozdrav! :
:: Imam monitor koji od jutros signalizira da je na samrti (treperenje pozadinskog svetla i uznemiravajući zvuk koji je između zujanja i šuštanja). Postoji li neka ustanova, tj servis kome bi se vredelo obratiti? S jedne strane, monitor je starudija (nisam trenutno kod kuće, ali je neki stari BenQ sa CCFL pozadinskim osvetljenjem), sa druge, ne daju mi se baš pare za nov ako ne mora, a deluje mi da bi moglo biti nešto trivijalno,
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Re: Servis monitora 25.08.2021. 14:35 #672088

status: user
broj poruka: 1261
Svaka popravka preko 2000 dinara ti nije isplativa. Imaš polovnih ispravnih monitora za 3000 kakvih hoćeš i verovatno su noviji i bolji od tog tvog.

Intel i7 3770K @4.6GHz, Gigabyte Z77X-UD5H, Kingston HXS 32GB 2400MHz, Gigabyte GTX1070 8GB, AOC 24 1080p 144Hz, LG 25 Ultrawide 2.5k, Samsung 40 HDR 4k, Samsung NVMe SSD 970 EVO 250GB (Win10), Crucial BX100 250GB (Win7), Storage 9TB
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
muff Re: Re: Servis monitora 25.08.2021. 17:44 #672093

status: user
broj poruka: 440
Info: nekada

https://kselectronics.rs/

je sad

https://owlpro.rs/

:: Slicno iskustvo je imao burazer bas sa Benq-om, uputio sam ga na servis: https://kselectronics.rs
:: Platio je oko 20eu popravku (zamena pozadinskog osvetljenja)
::
:: “La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.
::
:: :: Pozdrav! :
:: :: Imam monitor koji od jutros signalizira da je na samrti (treperenje pozadinskog svetla i uznemiravajući zvuk koji je između zujanja i šuštanja). Postoji li neka ustanova, tj servis kome bi se vredelo obratiti? S jedne strane, monitor je starudija (nisam trenutno kod kuće, ali je neki stari BenQ sa CCFL pozadinskim osvetljenjem), sa druge, ne daju mi se baš pare za nov ako ne mora, a deluje mi da bi moglo biti nešto trivijalno,
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Hvala! 27.08.2021. 17:30 #672112

status: user
broj poruka: 449
Hvala, kolege! Da, znam da mi se ne isplati da dam previše na popravku, ali za 2-3000 bi mi imalo smisla. Verovatno ću iskoristiti preporuku. :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Izgubices vreme i novac... 12.10.2021. 12:34 #672717

status: user
broj poruka: 7761
Mani se corava posla...
Ja sam imao slicno iskustvo sa LG-204W...

Na kraju sam ga pretvorio u farmu mrava sto i tebi preporucujem...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 12.10.2021. 15:08 #672721

status: user
broj poruka: 18930
Vala u pravu si, ima monitor od 27` za 16.900din, ne isplati se ni dinar ulagati u servis.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs