Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Ps4 save data
STRANA 1 OD 1
Gpumanijak Ps4 save data 30.08.2021. 21:05 T68361

status: user
broj poruka: 48
Imao sam ps4 pro i uradio sam backup i restore.. Tj backup ali samo save data bez aplikacije na usb flash fat32...

Trenutno sam uzeo ps5 i sada te fajlove ne vidi, jer ps5 ima samo ps5 restore, toje snimljeno kao archive.dat... Da li mi je potreban opet ps4 da vratim save game ako moze pomoć...

Ovo dole u linku sam odradio... Samo što sada nemam ps4, nego ps5..
https://youtu.be/HyQ0iYHT4ok

P. S. Znam da sam trebao drugačije da snimim, ali šta ću..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 31.08.2021. 00:08 #672138

status: user
broj poruka: 12785
Koliko me sećanje služi zar se to ne radi direkt kroz setup za PS5, gde traži da ti PS4 bude na istoj mreži i tako ti odradi backup?

Mislim da sam tako prebacio sve na PS5, mada imam i cloud save.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gpumanijak Re: ... 31.08.2021. 05:32 #672142

status: user
broj poruka: 48



:: Koliko me sećanje služi zar se to ne radi direkt kroz setup za PS5, gde traži da ti PS4 bude na istoj mreži i tako ti odradi backup?
::
:: Mislim da sam tako prebacio sve na PS5, mada imam i cloud save
::
::
:
Radi se, ali ja sam odradio ovako.. Sad ne znam kako da izvučem taj save... Ne znam da li ako bih nabavio neki ps4 i odradio restore da li bi save vratio tako.. Pa da posle upload na cloud uradim
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646089.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs