Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Logi M720 Triathlon & BT 4.0
STRANA 1 OD 1
Xecutor Logi M720 Triathlon & BT 4.0 22.09.2021. 14:59 T68384

status: user
broj poruka: 188
Ovako, na laptopu je bluetooth 4.0 jelte sta vec, ono malo vnugo unutra sto mi zraci mozak, pa eto kad ovaj fenomenalni periferni uredjaj - mis - povezem sa istim preko bluetootha ima ``malecni`` lag, e sad posto su mi kroz shape prosli mnogi uredjaji sa raznim bt standardima sve do 5.0 od ne znam ni ja kog, 6310i nokia na stolu ima verovatno bt 1.0 jel onda se s pravom pitam jel da razlupam misa kada uzme da laguje po sekundu ipo - dve iz mirovanja ili da promenim raspali hp laptop iz 2016.-te godine ili eventualno da apdejtujem drajver za bt+wifi?

Zao mi je misa, odlicno lezi u ruci, sav je po mojoj volji i za moju shaku, ali jedino preko dongle-a tj. usb unify receiver-a radi kako treba koliko mi se cini.

Mrzi me da isprobavam na telefonu sa bt 5.0 standardom jer sam poprilicno odvec star i corav.

Hvala unapred, laptop je Hjulit-Pekar (svaka slicnost sa burekom je slucajna) 450 G4 sa mocnim hardverom iz prosle decenije aka i3 7100U (svaka slicnost sa komsijama je slucajna - mislim na ovo U) , 8 GB DDR4 2133 itd.

Touchpad ne umem da koristim, debeli su mi prsti a i shuntav sam u ruke

Evo vec lazem, na fonu ekstra radi, nema laga, ako ima neke veze raspali laptop je za ruter vezan na 5GHz WiFi, mozda da oborim na 2.4GHz pa da tek bude interferencije ili da ``uzivam`` ovako kako mi je.

Ukratko - iritira mozak i cini mi se da malo nije 1000dpi kao sto je preko unify risivera, oseti se da ``preskace``.

... Isprobano na fonu posle duzeg mirovanja, odma ``kreshe``,,, Mislim da ce lapsi shljapsi morati da ide ... a i nece biti prvi. Isprobacu na jos jednom laptopu sa bt4.2 standardom da vidim do cega je a vi drage i uvazene kolege ako imate neki konstruktivan predlog ajte pomozite nervoznom Xecutoru.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Tako je, KOLEGA. 22.09.2021. 21:58 #672396

status: user
broj poruka: 6643
:-)

Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: Tako je, KOLEGA. 24.09.2021. 13:47 #672420

status: user
broj poruka: 188
Ko ga hebe, ne dotice me vise glupavi lag


:: :-
::
:: Budale računaju na sreću.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lllest Laptop 24.09.2021. 17:51 #672422

status: user
broj poruka: 46

prebacuje misa u S-L-E-E-P mod, nije to problem ni do laptopa ni samog uredjaja


lllest

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: Laptop 24.09.2021. 19:30 #672424

status: user
broj poruka: 188
Hvala na odgovoru


::
:: prebacuje misa u S-L-E-E-P mod, nije to problem ni do laptopa ni samog uredjaja
::
::
:: llles
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646072.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs