Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Huawei i bezobrazno skupi flagship telefoni
STRANA 1 OD 1
Xecutor Huawei i bezobrazno skupi flagship telefoni 07.10.2021. 20:36 T68406

status: user
broj poruka: 188
1. Mate Xs 2400 eur
2. P50 Pro 1450 eur
3. Mate 40 Pro 1000 eur
4. P40 Pro+ 5G 800 eur

A s druge strane najjaca sprava koju sam ikad dobio a da je kineske proizvodnje Huawei Smart Watch GT2 Pro i to jos na rate - 29.999 RSD cca 250 eur.

Ko koga ovde zaebava? P50 Pro ima 8 GB rama svega, pa jbt ludnica od telefona (isto proveren kinez za tradicijom nista manjom od Huaweija) - ZTE Nubia Red Magic 6 Pro i 16 GB rama evo ga normalnih 800 eur... Prokurcio se Huawei samo tako, boli me bas k.... za ove napucane apple-L-I-K-E seljacke kamere pozadi, za 1500 eur se uzme TOPINA od dslr fotoaparata sa minimum jos jednim objektivom i kolje ovu igracku po svakom pitanju vezanom za kameru.

Ok, neko ce reci ZTE je gejmerski telefon, bla bla, ali ljudi moji za cenu raspalog P50 Pro koji na oko stvarno kida se uzmu dva ZTE-a... Uzasni su. Postadose hebeni Apple.....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 08.10.2021. 10:28 #672637

status: user
broj poruka: 1992
ako ne smeta IPS displej:

http://www.telekoplus.com/mobilni-telefoni/huawei/

ima da se probere svasta nesto

_____________________________________________________________
@kriger
https://budesonideworks.com/got-covid/
inace, ovo bi trebali istrazivati nasi lokalni `strucnjaci`, a ne IT orijentisane osobe:
https://docdro.id/N4u2Emq
mada nesto mi govori da su izucili sve sto su mogli izuciti .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lllest Re: ... 08.10.2021. 13:53 #672638

status: user
broj poruka: 46
Svaka roba ima svog kupca. Bas bih voleo da vidim kako neko uparuje apple watch sa zte ili huawei sat sa samsungom ili slusalice, kao jedna devojka free buds 3 sa iphone se i cudi se sto nema AI life aplikaciju


lllest

:: ako ne smeta IPS displej
::
:: http://www.telekoplus.com/mobilni-telefoni/huawei
::
:: ima da se probere svasta nest
::
:: ____________________________________________________________
:: @krige
:: https://budesonideworks.com/got-covid
:: inace, ovo bi trebali istrazivati nasi lokalni `strucnjaci`, a ne IT orijentisane osobe
:: https://docdro.id/N4u2Em
:: mada nesto mi govori da su izucili sve sto su mogli izuciti .
::
:: `The aim of public education is not to spread enlightement at all. It i
:: simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level
:: to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: Re: ... 08.10.2021. 14:10 #672639

status: user
broj poruka: 188
Kolega, ja Apple Watch (7) ne bih kupio sve i da sam rokfeler 14h autonomije... To vredja inteligenciju naspram 14 DANA AUTONOMIJE kod Huawei Watch GT2 Pro (i Huawei Watch GT2 bez Pro)...

Uparivao sam GT2 Pro i sa Galaxy S5 krkljavim krshem i sa OnePlus 7 telefonom, samo je potrebno skinuti AppGallery i Huawei Health aplikaciju, nadogradio da ne kazem apdejtovao softver u satu vec 4 puta uspesno, prebacio mali milion pesama na sat, sa aplikacijama za sat nisam hteo da se bakcem jer mi je to bez veze, jedino koja ikonica fali a imaju je Huawei vlasnici je za slikanje tj. upalis kameru na Huawei telefonu i stisnes slikanje preko sata i kao VAU Glasovni pozivi fenomenalno rade, cita mi mejlove, poruke u Telegramu, obavestava o pristiglim Viber porukama ali ih ne cita (kontroverzni sukob Huaweija i Vibera ...) i to je to, ja sam igrackom prezadovoljan.

Radi mi vremenska prognoza (sad ce svi da skoce i viknu dbqp jebala te vise ta prognoza sektashu jedan prognozerski), radi mi merenje pulsa, radi SpO2, radi bas sve, jedino nisam jos za Workout pa da mi nacrta rutu po kojoj sam setao/brzo hodao/trckarao ali ko ce sad sa 140 kg (imao 155 pre 6 nedelja) da se bakce i hebe ionako naceta kolena .

Da se razumemo kako bismo se bolje shvatili, ja bih vrlo rado kupio P50 Pro jer je stvarno BOMBA ali ne po ceni od 1500 evra. Za te pare ... imam precih kupovina...

ZTE ... sta reci osim Snapdragon 888 i 16 GB i UFS 3.1

Dace Bog pa ce izaci P60 / P60 Pro pa cu biti u zaostatku jedan model ... a i sto patiti od toga da se ima najnovije po svaku cenu...

E da, kutija od GT2 Pro sata, zlatna slova i sve to, crna lepa, ja sam odusevljen bio kad mi je urucena... Ozbiljno se trude ljudi iz Huaweija da se ne postidis toga sto nosis smartwatch... Neko ce reci vidi ga debil no mene bas briga, safirno staklo i titanijumsko telo i plus pregrst funkcija a ja cu reci mentol za svakog ko se isprsi da ne proba smartwatch a ima recimo neku Omegu ili Breitling u kolekciji... Jer... Covek koji ima sve ovo je prso ali bukvalno prso kad mu je predoceno sta sve ima od FREE skinova (Watch faces) za njegov GT2 (celik/ojacano staklo) i nije vise stavljao na ruku nista osim smartwatcha... Custom-izabilnost ako mogu takvu kovanicu da sklopim je zakon kod ovih igracaka, sta ima da gledam u isti cifer 15 godina, sta ima da gledam u istu boju, lepo odaberem watch face koji mi se dopada i pa pa, ne moram u BP:M da lecim novcanik od viska para.

:: Svaka roba ima svog kupca. Bas bih voleo da vidim kako neko uparuje apple watch sa zte ili huawei sat sa samsungom ili slusalice, kao jedna devojka free buds 3 sa iphone se i cudi se sto nema AI life aplikaciju
::
::
:: llles
::
:: :: ako ne smeta IPS displej
:: ::
:: :: http://www.telekoplus.com/mobilni-telefoni/huawei
:: ::
:: :: ima da se probere svasta nest
:: ::
:: :: ____________________________________________________________
:: :: @krige
:: :: https://budesonideworks.com/got-covid
:: :: inace, ovo bi trebali istrazivati nasi lokalni `strucnjaci`, a ne IT orijentisane osobe
:: :: https://docdro.id/N4u2Em
:: :: mada nesto mi govori da su izucili sve sto su mogli izuciti .
:: ::
:: :: `The aim of public education is not to spread enlightement at all. It i
:: :: simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level
:: :: to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Jbg 08.10.2021. 14:24 #672640

status: user
broj poruka: 452
Jbg, ako nećaš da zauvek nosiš etiketu `marke za sirotinju`, moraš da koštaš koliko i uporedivi modeli drugih proizvođača.

Spakuješ isti HW kao drugi i prodaješ ga za 30% manje para: 5x si smanjio profit => manje para za dalji razvoj i ulaganja, manja zarada, a hvala ti je to što te široke mase smatraju telefonom za one koji bi voleli najnoviji Apple ili Samsung, ali nemaju dovoljno para.

To koliko ZTE-ova se kupi za Huawei flagship me podseća na ono: `Koji telefon da uzmem za 1200€ ili malo višeš? - Brate, uzmi 4 Šaomija, nećeš se pokajati, vreruj mi!` P. S. Ponosni vlasnik Šaomija. :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg... 08.10.2021. 14:32 #672641

status: user
broj poruka: 17084
Ljudi telefon?!
Ono, pozivi, poruke, nesto slikas, viber skype, malo surfujes netom...

Kome `treba` telefon od 2500 eura nek ga kupi, zar ne?

Cpu:Ryzen3600 4ghz+CM v8GTS
GPU:RTX 2070 Gigabyte
Ram:16 Gb
SSD:Crucial 500gb+HDD500gb
MBO:Asus b350F
Case:MASTERCASE H500
PSU:Corsair 850w
Keyboard: NatecRX22
Mouse:Logitech Hyperion
Screen:ViewSonic 32


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: Jbg 08.10.2021. 14:43 #672642

status: user
broj poruka: 188
Aman druze moj ja se secam Huaweija jos kad sam tamo pre 100 godina, pa mozda i 10 godina uzimao njihov 3G USB modem... Smesni su bili, neki plavi cvetic, te oce kaki te nece kaki pa onda fleshnem firmware i cita sve (plavi cvetic je bio Telenorov logo, Huaweijev se krio iza poklopca gde se gura SIM kartica) jbt... Smesna firma bila, a sada EBENI PLANETARNI GIGANT aka APPLE... Pa evo S21 Ultra sve najjace ne kosta 1500 eur... evo upravo cu da vidim kod istog tog prokletog prodavca... : Da, S21 Ultra kosta 1000 ebenih eura... Sta je to natrpano u famozni P50 Pro osim tih ludackih sociva... Pa jbt ovde ima ljudi koji se ozbiljno bave / profesionalno bave fotografijom a ima i tona amatera... Pa nek mi neko od njih kaze samo 2 stvari KOJE TELO I KOJI OBJEKTIV i to nece kostati NOVO vise od 1000 evra a polovno mozda i 400... I da mi ne dosadi narednih 10 godina... A ovaj P50 Pro zgazice ga P60 Pro, pa P70 Pro, i svi ti naslednici... Bezobrazno jako...

Inace isto tako se plasim i za pomenuti Xiaomi da ne poblesavi i ne krene da odvaljuje sa ciframa...

Za sada best buy OnePlus po meni iako mi se zgadio UI i sam OxygenOS... Ruzan do bola...

:: Jbg, ako nećaš da zauvek nosiš etiketu `marke za sirotinju`, moraš da koštaš koliko i uporedivi modeli drugih proizvođača
::
:: Spakuješ isti HW kao drugi i prodaješ ga za 30% manje para: 5x si smanjio profit => manje para za dalji razvoj i ulaganja, manja zarada, a hvala ti je to što te široke mase smatraju telefonom za one koji bi voleli najnoviji Apple ili Samsung, ali nemaju dovoljno para
::
:: To koliko ZTE-ova se kupi za Huawei flagship me podseća na ono: `Koji telefon da uzmem za 1200€ ili malo višeš? - Brate, uzmi 4 Šaomija, nećeš se pokajati, vreruj mi!` P. S. Ponosni vlasnik Šaomija. :

______________________________________________________________________

Dodao autor poruke (08-10-2021 12:49:44):

 Re: E jbg...:
To se stvarno i ja pitam. Inace konkurent tom telefonu od 2500 eur je Samsung od 1900. Pa ljudi valjda je taj Samsung takmac protiv Apple-a a ne kineski rodoljubivi mentalni antisklop...


:: Ljudi telefon?!
:: Ono, pozivi, poruke, nesto slikas, viber skype, malo surfujes netom..
::
:: Kome `treba` telefon od 2500 eura nek ga kupi, zar ne
::
:: Cpu:Ryzen3600 4ghz+CM v8GTS
:: GPU:RTX 2070 Gigabyt
:: Ram:16 Gb
:: SSD:Crucial 500gb+HDD500g
:: MBO:Asus b350
:: Case:MASTERCASE H50
:: PSU:Corsair 850
:: Keyboard: NatecRX2
:: Mouse:Logitech Hyperio
:: Screen:ViewSonic 32
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lllest Re: Re: Jbg 08.10.2021. 15:39 #672643

status: user
broj poruka: 46
Pa dobro, mlad si shvatices vremenom sta je to sat, cemu služi a sta dslr, laptop, tablet ili pc. Pogledaj nekad negde titoni seascoper 600, obidji neko more, a pre svega treba da naucis poentu ram memorije i to 8 12 16 varijante.


Zte se ne mrda iz mesta jos iz onih blade telenor modela a huawei je posebna prica za sebe i za ono sto nude mogu da traze koju god cifru zele i uvek ce funkcionisati bolje od zte od 600evra ili samsunga od 1500evra.

Ti menjaj skinove na saticu do punoletstva ili neke dvadesete godine pa kad odrastes poceces da menjas nacin na koji posmatras tehniku. Sto bi ljudi nekad govorili GL^HF get life, have friends.


Pozdrav, lllest

:: Aman druze moj ja se secam Huaweija jos kad sam tamo pre 100 godina, pa mozda i 10 godina uzimao njihov 3G USB modem... Smesni su bili, neki plavi cvetic, te oce kaki te nece kaki pa onda fleshnem firmware i cita sve (plavi cvetic je bio Telenorov logo, Huaweijev se krio iza poklopca gde se gura SIM kartica) jbt... Smesna firma bila, a sada EBENI PLANETARNI GIGANT aka APPLE... Pa evo S21 Ultra sve najjace ne kosta 1500 eur... evo upravo cu da vidim kod istog tog prokletog prodavca... : Da, S21 Ultra kosta 1000 ebenih eura... Sta je to natrpano u famozni P50 Pro osim tih ludackih sociva... Pa jbt ovde ima ljudi koji se ozbiljno bave / profesionalno bave fotografijom a ima i tona amatera... Pa nek mi neko od njih kaze samo 2 stvari KOJE TELO I KOJI OBJEKTIV i to nece kostati NOVO vise od 1000 evra a polovno mozda i 400... I da mi ne dosadi narednih 10 godina... A ovaj P50 Pro zgazice ga P60 Pro, pa P70 Pro, i svi ti naslednici... Bezobrazno jako..
::
:: Inace isto tako se plasim i za pomenuti Xiaomi da ne poblesavi i ne krene da odvaljuje sa ciframa..
::
:: Za sada best buy OnePlus po meni iako mi se zgadio UI i sam OxygenOS... Ruzan do bola..
::
:: :: Jbg, ako nećaš da zauvek nosiš etiketu `marke za sirotinju`, moraš da koštaš koliko i uporedivi modeli drugih proizvođača
:: ::
:: :: Spakuješ isti HW kao drugi i prodaješ ga za 30% manje para: 5x si smanjio profit => manje para za dalji razvoj i ulaganja, manja zarada, a hvala ti je to što te široke mase smatraju telefonom za one koji bi voleli najnoviji Apple ili Samsung, ali nemaju dovoljno para
:: ::
:: :: To koliko ZTE-ova se kupi za Huawei flagship me podseća na ono: `Koji telefon da uzmem za 1200€ ili malo višeš? - Brate, uzmi 4 Šaomija, nećeš se pokajati, vreruj mi!` P. S. Ponosni vlasnik Šaomija. :
::
:: _____________________________________________________________________
::
:: Dodao autor poruke (08-10-2021 12:49:44)
::
::  Re: E jbg...
:: To se stvarno i ja pitam. Inace konkurent tom telefonu od 2500 eur je Samsung od 1900. Pa ljudi valjda je taj Samsung takmac protiv Apple-a a ne kineski rodoljubivi mentalni antisklop..
::
::
:: :: Ljudi telefon?!
:: :: Ono, pozivi, poruke, nesto slikas, viber skype, malo surfujes netom..
:: ::
:: :: Kome `treba` telefon od 2500 eura nek ga kupi, zar ne
:: ::
:: :: Cpu:Ryzen3600 4ghz+CM v8GTS
:: :: GPU:RTX 2070 Gigabyt
:: :: Ram:16 Gb
:: :: SSD:Crucial 500gb+HDD500g
:: :: MBO:Asus b350
:: :: Case:MASTERCASE H50
:: :: PSU:Corsair 850
:: :: Keyboard: NatecRX2
:: :: Mouse:Logitech Hyperio
:: :: Screen:ViewSonic 32
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: Re: Re: Jbg 08.10.2021. 16:21 #672644

status: user
broj poruka: 188
A sta to toliko nude kad svi placu za Google-om kroz godinu, dve, tri, pet? Evo bas u toj prodavnici devojka koja radi ima P30 Pro i ne moze da ga proda za vise od 100 prokletih eura!!!

Jel ce tako i P50 Pro da za 2-3 godine vredi zelenu novcanicu?

Moj OP7 sa 12 GB (znaci malo jaci od obicnih) vredi bednih 150 eur polovan...

Sta dalje da pricamo? Da ulazem u nesto sto gubi cenu enormno brzo? Neka hvala, ili stavite normalnu cenu pa da razgovaramo ko ljudi ili nek vam trziste budu kineski tajkuni u Narodnoj Republici Kini.

Sa Smart satom su napravili pun pogodak, bio e 42.999 spusten na 29.999 rasprodat ko alva, ko ce da im kupi P50 Pro? Sheik Muhamed? Ma ajte molicu...

Koji to analogni rucni sat sa safirnim staklom i titanijumskim telom kosta 250 evra ganc nov sa racunom i garancijom? Nijedan.

Kraj price. Telefoni - preskupi, satovi i te kako mocne sprave za jako korektne pare. To je Huawei.

Samo bojim se da GT3/GT3 Pro ne odlete put P50 Pro sistema za obracun trgovinske marze/proizvodjacke specifikacije/udaranje po dzepu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Huawei je oduvek bio bezobrazno skup... 08.10.2021. 18:59 #672645

status: user
broj poruka: 10985
koliko se sećam... To je kao sa šljamsungom: on bi da bude soni umesto sonija... ovi bi da budu šljam umesto sunga, prelazno i zarazno, kao doktor konj...
Pazi, to je taktika tipa ``bezobrazno i bahato ću nastupiti na tržištu - Šćepanovič sam, najvisočiji, najpametniji, najljepši - zaceniću, pa ko se uhvati, e velju, `vala ti k`a bratu, ko neće, a da jebe oca, i nije morao``...

Ja se na te udice više ne hvatam (ajoj, kad je to bilo kada sam imao ``flagship`` telefon, poslednji put...?). A prošlo je i vreme kada sam smatrao normalnim da u kompu moram da imam naj-naj grafičku kartu, vrh CPU, HDD max kapaciteta, monitor najduže dijagonale u aktuelnoj ponudi... Trenutno, za običnu raju (gde i sebe računam) velika i lepa ponuda, a za umerene pare, nalazi se u srednjim segmentima nokije i motor-drolje. Tu ćemo pazariti sledeći fon...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Ma, i moj šukunđed potiče od Radovića, pa je pobjego... 08.10.2021. 21:25 #672648

status: user
broj poruka: 10985
preko Ercegovine u Bosnu jer je, budući ajdukom, posjekao nekakvoga agu... Utječe od krvne osvete... A pola Vojvođana su iiz Rijeke Crnojevića oklen ih je Arsenije preveo, jope bježeć ispred ``nekrsta``...

Nego, ovi nokijaneri od 25k-30k rsd, sas batareye od 5 amper-časova su bombonjere, što se mene tiče...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: Ma, i moj šukunđed potiče od Radovića, pa je pobjego... 08.10.2021. 21:39 #672649

status: user
broj poruka: 188
Jel ovo zahebavancija ili stvarno Zeiss optika u Nokijama? Lepe mi ove 8.3 i 7.2, 8.3 cak podrzava i 5G(ej) mrezu

A jebo mater svaki jaci tel gazi 400-450-500-600-you.name.it evra... Drz se ti 7.2-ojke, ko 72-uga brigada za specijalne operacije al ona ima batareju (nisam znao da Rusi kazu batareja do pre nekih 2 dana) od svega ``svega`` tacnije 3.5 Ah


:: preko Ercegovine u Bosnu jer je, budući ajdukom, posjekao nekakvoga agu... Utječe od krvne osvete... A pola Vojvođana su iiz Rijeke Crnojevića oklen ih je Arsenije preveo, jope bježeć ispred ``nekrsta``...
::
:: Nego, ovi nokijaneri od 25k-30k rsd, sas batareye od 5 amper-časova su bombonjere, što se mene tiče..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Ene, u modelu G20, Andra 11, bata od 5 Ah ... 08.10.2021. 23:16 #672651

status: user
broj poruka: 10985
i: Četvorostruka 48 MP, f/1.8, (wide), PDAF 5 MP, (ultrawide) 2 MP, (macro) 2 MP, (depth) glavna kamera.
23 tisuće dinarića...

PDAF iliti ``fejz ditekšn auto fokas``, to jest ``fazna detekcija`` prilikom fokusiranja (umesto standardne ``detekcije kontrasta``), je, inače, sistem koji se ugrađuje u profi fotoaparate.




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: Ene, u modelu G20, Andra 11, bata od 5 Ah ... 09.10.2021. 08:18 #672652

status: user
broj poruka: 188
ma hebo PDAF, 3 DANA BATERIJA... bokte mazo sta napravise to, pa kako jojfonu i Shmug-shmugu te Havajima (Hulja-wei-ju) u oci da pogledaju!

Sram ih bilo, bagra! Odma` softverski da su to spustili na 3 sata! Ko one stare cigle iz 70tih, ah ta zlatna vremena... Bez baznih stanica, drKonja IDF militariste i ostale pikanterije...

Meanwhile in Romania (granici se sa Banatom koliko mi se cini, velika zemlja) are running rallies against... dok brojke ``kao`` lete u nebo...

TkoTkogaOvdijeZahebava[drot]Kom


:: i: Četvorostruka 48 MP, f/1.8, (wide), PDAF 5 MP, (ultrawide) 2 MP, (macro) 2 MP, (depth) glavna kamera
:: 23 tisuće dinarića..
::
:: PDAF iliti ``fejz ditekšn auto fokas``, to jest ``fazna detekcija`` prilikom fokusiranja (umesto standardne ``detekcije kontrasta``), je, inače, sistem koji se ugrađuje u profi fotoaparate
::
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed E, ovo ti zlata vredi: Huljavei. Hulja k`o Velja. 09.10.2021. 11:42 #672656

status: user
broj poruka: 10985
Hvala za info o Rumuniji. Na komsije treba da se ugledamo, pa doktor-konjoslave u three pizze materine sas gownjivu motku...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lllest Re: Re: Ene, u modelu G20, Andra 11, bata od 5 Ah ... 09.10.2021. 14:08 #672659

status: user
broj poruka: 46

Da baterija kompenzuje sve ostalo sto fali da bi bar podsecalo na iphone i huawei
lllest

:: ma hebo PDAF, 3 DANA BATERIJA... bokte mazo sta napravise to, pa kako jojfonu i Shmug-shmugu te Havajima (Hulja-wei-ju) u oci da pogledaju
::
:: Sram ih bilo, bagra! Odma` softverski da su to spustili na 3 sata! Ko one stare cigle iz 70tih, ah ta zlatna vremena... Bez baznih stanica, drKonja IDF militariste i ostale pikanterije..
::
:: Meanwhile in Romania (granici se sa Banatom koliko mi se cini, velika zemlja) are running rallies against... dok brojke ``kao`` lete u nebo..
::
:: TkoTkogaOvdijeZahebava[drot]Ko
::
::
:: :: i: Četvorostruka 48 MP, f/1.8, (wide), PDAF 5 MP, (ultrawide) 2 MP, (macro) 2 MP, (depth) glavna kamera
:: :: 23 tisuće dinarića..
:: ::
:: :: PDAF iliti ``fejz ditekšn auto fokas``, to jest ``fazna detekcija`` prilikom fokusiranja (umesto standardne ``detekcije kontrasta``), je, inače, sistem koji se ugrađuje u profi fotoaparate
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: Re: Re: Ene, u modelu G20, Andra 11, bata od 5 Ah ... 09.10.2021. 16:14 #672661

status: user
broj poruka: 188
More dok je ta Nokia razmazivala Siemens, Sagem, Alcatel i sve zivo po podu, pa cak i Ericsson, mnogi ovdasnji clanovi ovog foruma nisu ni prohodali a kamo li bili rodjeni.

Evo ga 6310i, 2003. kupljen, 350 eura placen u Njegosevoj, stoji na stolu i drzi bateriju 7 dana.

Baterija nikad zamenjena nije. Originalno sve na njemu i u njemu.

Havaji/Huljawei nije postojao a Narodna Republika Kina odnosno roba iz nje smatrana bofl robom i prodavana po buvljacima sirom Jugoslavije... Poznata po specificnom smradu koji nije iscezavao jer su Kinezi potapali sve to u formaldehid da se ne bi ubudjalo...

Ja ozbiljno razmisljam da do kraja godine uzmem taj G20, lepo radi fluidno a i kamerica/kamerice su mu simpaticne. Dosta mi je vise te jurnjave za najjacim/najbrzim/naj-ovo/naj-ono, boli me glava vise, ne zivim u Svajcarskoj gde se gadjaju jojfonima i S21 Ultra-ma...

Gratis pitanje: Koji to bezicni/mobilni telefon star 18 godina izgleda kao da je koriscen 2 meseca i uopste radi posle 18 godina sa istom baterijom itd., itd.? A po svemu sudeci radice jos toliko minimum
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Ružičaste naočare 10.10.2021. 12:53 #672674

status: user
broj poruka: 452
Svi ti matori telefoni su imali super baterije, pod uslovom da ih samo ostaviš da leže na stolu nakon punjenja. U suprotnom, ako uzmeš da pričaš na njima (a drugih funkcija nešto i nije bilo) legendarna Nokia 3310 je mogla da izgura 3-4 sata i to je to. Random savremeni Kinez će izgurati 10x toliko. A to kako će telefon da izgleda posle 18 godina pre svega zavisi od korisnika. Nećeš verovati, ja znam ljude koji su svoje Nokie uspeli da razbiju (i to ne zato što su se trudili). A i one koji su menjali baterije.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lllest Re: Ružičaste naočare 10.10.2021. 15:10 #672675

status: user
broj poruka: 46
Ovde se radi o jedva koriscenom telefonu i jos verovatnije ne potpuno ispravnom.
lllest

:: Svi ti matori telefoni su imali super baterije, pod uslovom da ih samo ostaviš da leže na stolu nakon punjenja. U suprotnom, ako uzmeš da pričaš na njima (a drugih funkcija nešto i nije bilo) legendarna Nokia 3310 je mogla da izgura 3-4 sata i to je to. Random savremeni Kinez će izgurati 10x toliko. A to kako će telefon da izgleda posle 18 godina pre svega zavisi od korisnika. Nećeš verovati, ja znam ljude koji su svoje Nokie uspeli da razbiju (i to ne zato što su se trudili). A i one koji su menjali baterije.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 10.10.2021. 16:18 #672678

status: user
broj poruka: 2998
Srecom pa niko nikoga ne primorava da kupuje flagshipove. Ali super je da postoje zbog onih ljudi koji su spremni da izdvoje vise novca, a svakako nove funkcije jako brzo dolaze do mid-rangera i to je segmet gde vlada value.

Ne kapiram sta je problem ovde.


Informaciona pismenost

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: re 12.10.2021. 01:21 #672708

status: user
broj poruka: 188
Niko, pa ni ti nije skopcao sta sam hteo da kazem. Evo primer taj famozni P50 Pro. On se kolje sa Xiami Mi 11 Ultra i S21 Ultra... S21 Ultra je 1000 eur. Vise rama, jaci CPU. Ovo ima kineski Kirin krsh i manje rama al zato bode oci sa ``socivima`` u okviru kojih su prava mala ruzna sociva... Boli me tuki sto moze kao da slika mesec, meni je bitno da je fluidan u radu, brz, pouzdan, itd., i da ima Google. A koliko vidim oni ce prestati i da razvijaju Android kao Android... Ali nece prestati da traze 1500 evra za brod sa zastavom. Budale.


:: Srecom pa niko nikoga ne primorava da kupuje flagshipove. Ali super je da postoje zbog onih ljudi koji su spremni da izdvoje vise novca, a svakako nove funkcije jako brzo dolaze do mid-rangera i to je segmet gde vlada value.
::
:: Ne kapiram sta je problem ovde.
::
::
:: Informaciona pismenost
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs