Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Umrežavanje i mrežna oprema
Supernova apk
STRANA 1 OD 1
shortee Supernova apk 10.10.2021. 18:05 T68410

status: user
broj poruka: 570
Drugovi, danas pokusao da instaliram supernova tv po tvom aplikaciju na TV marke Philips. i nema sanse nece da je skine sa app stora, kaze samo ne moze za ovaj nalog ?? ( regularan GMAIL nalog stavljen na store ) i cao..skinem ja sa apkkure i probam da prebacim ma nema sanse nista da se uradi.
isti gmail nalog sve radi bez problema na LG televizoru , sa istim interentom dakle u istom stanu samo druga marka TV.
probao sam regionalna podesavanja, sve prebaceno na srpski pa milion raznih stvari i nece
da me ubijete ovo jos nisam video, ako neko jeste nek pomaze
pozdrav,
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Pa to nisu isti OSovi 10.10.2021. 18:59 #672683

status: user
broj poruka: 5696
Ne znam sta ti je ovde AppStore, obicno je asocijacija za Apple a PlayStore za Android. Lima WebOS retpostavljam a Philips Ima Saphi? LG WebOS je posle AndroidTV najpopularniji i podrska je veca kao i kompatabilnost. Za ostale i ne bas, pa ni sami pandani iste aplikacije nisu nekad ni blizu jedne druge. Ali ti kazes da si pokusao sa apk paketom sto lici da je neki Androidoliki OS na Philipsu?

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee uh pa 10.10.2021. 19:04 #672684

status: user
broj poruka: 570
ja sam skapirao da je ovo sve android OS na njima i da nema veze koji je TV vec samo instaliras apk, kad ono medjutim..dakle PLAYSTORE sam isao na TV , ima on i Philips store ali tu tek nema nista pametno

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE mozda 10.10.2021. 21:45 #672686

status: user
broj poruka: 5696
ti pricas o onim smart boxovima/setovima koji idu uz paket pa zapravo preko te Android masine i hdmi kabla povezujes TV. U tom slucaju je skorz nebitno koji je TV, jer sliku koju dobija dolazi d tog set top boxa koji je na Androidu. Da li je u pitanju identican uredjaj sa stom verziju OSa samo razliciti TV na njemu ili ipak ima nekih razlika?


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 10.10.2021. 22:37 #672688

status: user
broj poruka: 2998
Mislim da bi model televozora malcice pomogao trablsuting :)


Informaciona pismenost

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee hehe 10.10.2021. 23:10 #672690

status: user
broj poruka: 570
Jeste izvinjavam se dakle ovako..
Tv je philips 65` a model je 65PUS8545/12. Povezan je preko wifi na ruter dakle poenta je zaobici razvlacenje kablova koliko je moguce..kolko sam gledao na supernova sajtu podrzavaju samo Samsung TV i LG tv sa aplikacijom sto je meni potpuno suludo..ne budem lenj probam na sve nacine na tom Philips TV i nece..ok onda uzmem LG tv i isto povezan na isti wifi sve radi...dodjem kuci pa probam na mom android boxu od SBB i opet nece , skino sam app na box nekako i instalirao ali nece nista da radi..dakl debilizam sta drugo da kazem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ante nije isto android-tv i npr. telefon android 11.10.2021. 09:02 #672692

status: user
broj poruka: 24
Iako je to praktično isti OS, razlikuju se baš u dostupnim aplikacijama.
Sve te android smart boxove i smart televizore pokreće uglavnom android tv OS,
i on `vidi` na PlayStore-u one aplikacije koje su mu dostupne i koje rade na njemu.
Ako aplkaciju ne vidi, nećeš je moći koristiti ni ako skineš apk.
Druga priča je telefon/tablet...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee jeste 11.10.2021. 09:04 #672693

status: user
broj poruka: 570
tako je al nisam se susretao sa ovime pa mi zato bilo cudno,
pisao sam i podrsci pa cekam odgovor valjda ce da mi kazu da razvicemo i za philips tv, mada mrka kapa znajuci njih

CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 11.10.2021. 12:33 #672694

status: user
broj poruka: 9460
A da pokusas software upgrade?

https://www.philips.rs/c-p/65PUS8545_12/8500-series-4k-uhd-led-android-tv-sa-trostranom-ambilight-funkcijom/support

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee gile gile 14.10.2021. 15:42 #672775

status: user
broj poruka: 570
pokusao to odmah kao i svaki krsteni ITjevac, prvo upgrade pa ostalo i jok
dobio sam odgovor od podrske da app radi na tel i tablet, a od TV podrzavaju samo NEKE modele LG, Sony i samsung i tacka, da razvijaju nece dalje a mozda i oce al ne znaju kad ce i cao zdravo
degeni,..
pozdrav,

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646090.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs