Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Brzi online youtube downloader... ovde!
STRANA 1 OD 1
gustav Brzi online youtube downloader... ovde! 15.10.2021. 17:03 T68420

status: user
broj poruka: 88
Naglašavam BRZI jer svi postojeći online servisi za koje znam (pa čak i jdownloader) poslednjih dana skidaju očajno polako (60-100kbps). Danas mi dok***ilo i iskopah ovaj sajt. Brz i pregledan. Ne znam u čemu je caka ali radi kako je zapoveđeno...

https://yt5s.com/en12
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: Brzi online youtube downloader... ovde! 15.10.2021. 19:58 #672785

status: user
broj poruka: 188
Danke.


:: Naglašavam BRZI jer svi postojeći online servisi za koje znam (pa čak i jdownloader) poslednjih dana skidaju očajno polako (60-100kbps). Danas mi dok***ilo i iskopah ovaj sajt. Brz i pregledan. Ne znam u čemu je caka ali radi kako je zapoveđeno..
::
:: https://yt5s.com/en12
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Re: Brzi online youtube downloader... ovde! 11.01.2022. 22:34 #674188

status: user
broj poruka: 1043
1mbps brzina skidanja u mp3 ali visecasovni fajlovi pa neka samo izgura do kraja i dobro je :)

Hvala za link


:: Naglašavam BRZI jer svi postojeći online servisi za koje znam (pa čak i jdownloader) poslednjih dana skidaju očajno polako (60-100kbps). Danas mi dok***ilo i iskopah ovaj sajt. Brz i pregledan. Ne znam u čemu je caka ali radi kako je zapoveđeno..
::
:: https://yt5s.com/en12
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: Re: Brzi online youtube downloader... ovde! 12.01.2022. 18:08 #674190

status: user
broj poruka: 188
Prijatelju dragi, mili brate moj, gustav se malo zeznuo...

Ne prijatelju dragi i mili brate moj sto je dao ovaj fenomenalni link vec ovo /en12 u linku.

DAKLE, POSTO JA NIKOGA NE MRZIM KAO TI STO MRZIS PRIJATELJU MILI, BRATE DRAGI MOJ,

U SVOM WEB PRETRAZIVACU OTKUCAJ SLEDECE:

yt5s.com i samo ce te odvesti gde treba i skidaces FULL brzinom... Evo upravo sam skinuo set (nije Brejcha u usta mu se popisam i mom i pravom Borisu Brejchi) nego Xenia iz Ukrajine, prelepa devojka koja razmazuje kako miksuje... I voala...

Download complete. Dok sam ovo kucao. Celih 2 minuta za 500 MB klip.

yt5s.com bez ovoga iza slasha, radi na telefonima, na windowsima, na ovome na onome

Svako dobro prijatelju dragi i brate mili moj ti zelim!

Ziv bio i nemoj napradati ljude, nemoj bez razloga. Los je to trip.

Jos jednom svako dobro od V.V. Putina.

EDIT:

Bitno je napomenuti da osim mp3 mp4 ogg moze i VIDEO ali DO 720P da se skine!!! Ne znam zasto nema 1080P i vise ali je i to VISE NEGO DO VO LJNO!!!

Jos jedna napomena: NE KUCA SE yt5s.com/bilosta nego samo yt5s.com DAKLE IPSILON PET TE ES TACKA CE O EM

TO JE TO. Fala vi na paznji.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nbkom pitanje 26.01.2022. 18:54 #674401

status: user
broj poruka: 321
Kako se dolazi do ciste adrese,do skoro je radio kako treba sada ne-vidi on yt falj ali ne zeli da skida nego vraca na poc stranu-start-odab rezolucija-get link-converting-download i nista a do skoro je radilo....brzina nije bitna-resenje..idem da probam sa 3dyd mada je prestao da radi pre 1 god


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Re: pitanje 26.01.2022. 19:37 #674402

status: user
broj poruka: 1043

odes na youtube.com

kliknes dva puta na adresu kad otvoris neki video/pesmu
mozes ctrl+L da ti odmah oznaci sve

desni klik copy
ili ctrl+C na tastaturi

odes onda na
https://yt5s.com/en44

u polje za pretragu ili za adresu desni klik paste ili ctrl+V i skines fajl kako hoces video/audio

:: Kako se dolazi do ciste adrese,do skoro je radio kako treba sada ne-vidi on yt falj ali ne zeli da skida nego vraca na poc stranu-start-odab rezolucija-get link-converting-download i nista a do skoro je radilo....brzina nije bitna-resenje..idem da probam sa 3dyd mada je prestao da radi pre 1 go
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nbkom pitanje 26.01.2022. 20:56 #674404

status: user
broj poruka: 321


Proradilo je,ne znam zasto mozda je nesto u vezi web pretrazivaca,-kako stavis cistu adresu on sam doda nastavak-konkretno en44 ili neki drugi nastavak...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Desava se da 26.01.2022. 21:18 #674405

status: user
broj poruka: 1043
Brljavi sa klot yt5s tacka com

Meni sa en44 uglavnom radi.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner JD2 29.01.2022. 06:24 #674443

status: user
broj poruka: 7761
Kad JD2 uhvati link dobijes mogucnost da skines:
Sliku,
Video,
Audio,
Desctiption u vidu tekst fajla.

Sve to ide punom brzinom tvoje internet veze...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs