Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
God Of War PC
STRANA 1 OD 2  
Dexter013 God Of War PC 25.10.2021. 15:10 T68439

status: user
broj poruka: 17084
Dakle stize igra na pc zvanicno.
Ja je odigrao par puta na ps4 pro, svaka preporuka,
jedna od najboljih igara koje sam igrao.

https://www.youtube.com/watch?v=snoXnOo63xQ&ab_channel=IGN

Cpu:Ryzen3600 4ghz+CM v8GTS
GPU:RTX 2070 Gigabyte
Ram:16 Gb
SSD:Crucial 500gb+HDD500gb
MBO:Asus b350F
Case:MASTERCASE H500
PSU:Corsair 850w
Keyboard: NatecRX22
Mouse:Logitech Hyperion
Screen:ViewSonic 32
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 25.10.2021. 17:23 #673033

status: user
broj poruka: 12785
Naracija je super, kao i priča ali gameplay mi je bio malo generic, ništa što nisam video pre.
Dobra igra svakako, 8 od 10.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - - 25.10.2021. 21:39 #673042

status: user
broj poruka: 1470
Tokom lockdown-a sam nabavio ps4 i uplatio psnow, i polako za mesec dana odigrao svaku moguću GoW igru, svakome bih preporučio ovo ako voli hack and slash :)
Što se tiče četvorke, dobra je igra, ali nije dobra GoW igra, mislim skroz su je promenili, da se glavni lik ne zove Kratos, nikada ne bih pomislio da je GoW nastavak.
Ali svakako preporuka, skroz fina avantura.
Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasa007 re: God of War PC 25.10.2021. 23:11 #673045

status: user
broj poruka: 456
Ovi kažu masterpiece ... će da probamo.

http://t.ly/6dHk

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
HITMAN re 26.10.2021. 18:01 #673066

status: user
broj poruka: 23
Samo da ponovo nešto ne uprskaju
https://www.hcl.hr/vijest/god-of-war-pc-ne-radi-se-sonyjevoj-kuhinji-sto-mozda-zabrinjavajuce-178453/


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 27.10.2021. 00:10 #673072

status: user
broj poruka: 4740

Svaki put kad čujem da nešto stiže na PC zahvalim Bogu i Prirodi što imam konzolu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 27.10.2021. 00:34 #673074

status: user
broj poruka: 2998
Svakako lepa vest i radujem se smanjivanju ekskluziva, koliko god mislio da su konzole super stvar.


Informaciona pismenost

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 27.10.2021. 00:56 #673076

status: user
broj poruka: 4740

Ali što manje ekskluziva, manje dobrih igara. Mada i nije to neko smanjenje ekskluziva, posle tri godine, upitnog kvaliteta, na ljuljašci od hardvera... To je više ovako... virtuelno smanjenje ekskluziva.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 27.10.2021. 23:32 #673102

status: user
broj poruka: 1958
Drago mi je da cu igrati ovo na PC iako mislim da je ovo igra za konzolu, ipak kao i last of us to su igre za konzolu iako bih voleo da ga igram mozda je bolje da i ostane za konzolu

a isto tako kao sto hoce da naprave rpg tj Gothic 1 remake za pc vidi se da je prave i za konzolu po meniju izbora kada pricas, samim tim i limitiranje igre rpg koji je napravljen za pc treba da ostane za PC konzola ogranicava dosta

Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re: re 28.10.2021. 01:40 #673103

status: user
broj poruka: 2998


:: Drago mi je da cu igrati ovo na PC iako mislim da je ovo igra za konzolu, ipak kao i last of us to su igre za konzolu iako bih voleo da ga igram mozda je bolje da i ostane za konzol
::
:: a isto tako kao sto hoce da naprave rpg tj Gothic 1 remake za pc vidi se da je prave i za konzolu po meniju izbora kada pricas, samim tim i limitiranje igre rpg koji je napravljen za pc treba da ostane za PC konzola ogranicava dost
::
:: Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani
::
::
::
::

Opasna spika. Tako je bre, zatvaraj kapiju! Iz inata sada nemoj da igras GoW.

Inace, Last of Us, mi je bio onako... meh, mogu da razumem zasto se toliko dopao ljudima, vidim kvalitete, ali bas mi nije legao. Nisam mogao da ga zavrsim, mozda pokusam da nastavim nekada.

A sto se tice ekskluziva generalno, kapiram da ako se razvija samo za jednu platformu mogu da se posvete samo njoj i da iskoriste neke stvari koje su samo na toj platformi dostupne, ali opet, sa druge strane, mislim da je to mnogo vise bilo istina pre recimo 10-15 godina, jer su sada konzole manje vise iste, a kvalitet same igre lezi u gameplay-u, prici, i mnogim ostalim stvarima a ne samoj platformi na kojoj se igra, a smatram da ekskluzive, posebno sada, ne postoje zato sto neka igra moze da radi na samo jednoj platformi, vec je ta odluca iskljucivo finansijske prirode, kao krajnji korisnik, smatram da softver treba da bude dostupan svima i da treba da imamo izbor da ga koristimo na kojoj god platformi zelimo. Moram reci da sam jako srecan sto je MS/Xbox resio da gotovo sve ekskluzive prebaci i na PC, i smatram da je to super potez. Sony i Nintendo i dalje vrte tu pricu o ekskluzivnosti i kultu koji brani tu platformu ali ono... Smoric je malo. I ovo kazem kao fan sony-ja i trenutni vlasnik jedne od njihovih konzola.

Apsolutno mi je nebitno na kojoj platformi igram igru sve dok u njoj uzivam. Smatram da igre treba da budu multiplatformske a multiplayer crossplatform.

Ne razumem da neko moze da se raduje sto neka igra nece biti dostupna na drugim platformama ili da se buni sto je dosla na druge.

That being said... Neki PS5 bi mi bas fino legao kada se smire cene iskljucivo zbog prakticnosti.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 28.10.2021. 03:32 #673105

status: user
broj poruka: 4740

Zavisi dal misliš odmah ili kasnije.

Stvar je nagrađivanja vernosti. Ako kupim nečiji proizvod zašto ne bih samo ja uživao u njemu, bar neko vreme? Kupovinom sam zaslužio neki benefit valjda. Zato sam i kupio jer ima nešto specifično što postoji samo tu. Na kraju, i arhitekura diktira ekskluzivu jer nisu baš sve tako iste kako ti kažeš.

Drugo, da izdaju odmah za sve odjednom i da svi povuku pirate, ne znam ko bi kupovao što bi srozalo kvalitet. Ja lično bih jer mi platforma itekako definiše uživanje, ali eto vidim da ima onih kojima je svejedno. Naravno da je odluka i finansijske prirode ali tako mora ako ćemo išta da imamo.

A ovo posle tri godine nek prebacuju, to ne smeta. To čak i nije ista igra iako jeste.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro Re: Re: re 29.10.2021. 17:20 #673112

status: user
broj poruka: 1958
Ne mislim da igra ne treba da izadje ja kad sam cuo da ce alan wake da izadje za pc 2010 bio sam presrecan, imam sony 1,2,3,4 i igram igre na konzoli i na pc ali moras da razumes da neke igre kao napr kada sam naveo primer pionira i jedan od najboljih RPG igara Gothic izadje na konzoli sama konzola ga ogranicava dosta

ono na sta ciljam pogledaj ovaj video ja se sa ovim slazem 100% to je problem kod danasnjih igara BAS OVO pogledaj od 10og min

https://www.youtube.com/watch?v=qvyzjFfxiXo


Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani



::
::
:: :: Drago mi je da cu igrati ovo na PC iako mislim da je ovo igra za konzolu, ipak kao i last of us to su igre za konzolu iako bih voleo da ga igram mozda je bolje da i ostane za konzol
:: ::
:: :: a isto tako kao sto hoce da naprave rpg tj Gothic 1 remake za pc vidi se da je prave i za konzolu po meniju izbora kada pricas, samim tim i limitiranje igre rpg koji je napravljen za pc treba da ostane za PC konzola ogranicava dost
:: ::
:: :: Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
::
:: Opasna spika. Tako je bre, zatvaraj kapiju! Iz inata sada nemoj da igras GoW
::
:: Inace, Last of Us, mi je bio onako... meh, mogu da razumem zasto se toliko dopao ljudima, vidim kvalitete, ali bas mi nije legao. Nisam mogao da ga zavrsim, mozda pokusam da nastavim nekada
::
:: A sto se tice ekskluziva generalno, kapiram da ako se razvija samo za jednu platformu mogu da se posvete samo njoj i da iskoriste neke stvari koje su samo na toj platformi dostupne, ali opet, sa druge strane, mislim da je to mnogo vise bilo istina pre recimo 10-15 godina, jer su sada konzole manje vise iste, a kvalitet same igre lezi u gameplay-u, prici, i mnogim ostalim stvarima a ne samoj platformi na kojoj se igra, a smatram da ekskluzive, posebno sada, ne postoje zato sto neka igra moze da radi na samo jednoj platformi, vec je ta odluca iskljucivo finansijske prirode, kao krajnji korisnik, smatram da softver treba da bude dostupan svima i da treba da imamo izbor da ga koristimo na kojoj god platformi zelimo. Moram reci da sam jako srecan sto je MS/Xbox resio da gotovo sve ekskluzive prebaci i na PC, i smatram da je to super potez. Sony i Nintendo i dalje vrte tu pricu o ekskluzivnosti i kultu koji brani tu platformu ali ono... Smoric je malo. I ovo kazem kao fan sony-ja i trenutni vlasnik jedne od njihovih konzola
::
:: Apsolutno mi je nebitno na kojoj platformi igram igru sve dok u njoj uzivam. Smatram da igre treba da budu multiplatformske a multiplayer crossplatform.
::
:: Ne razumem da neko moze da se raduje sto neka igra nece biti dostupna na drugim platformama ili da se buni sto je dosla na druge
::
:: That being said... Neki PS5 bi mi bas fino legao kada se smire cene iskljucivo zbog prakticnosti.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eliot jeeej 14.01.2022. 19:58 #674240

status: user
broj poruka: 161
izasao na steamu


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Auuuuuu 15.01.2022. 11:47 #674255

status: user
broj poruka: 17084
Radi odlicno kod mene na 2k u 75 fps-a custom detalji naravno.

Cpu:Ryzen3600 4ghz+CM v8GTS
GPU:RTX 2070 Gigabyte
Ram:16 Gb
SSD:Crucial 500gb+HDD500gb
MBO:Asus b350F
Case:MASTERCASE H500
PSU:Corsair 850w
Keyboard: NatecRX22
Mouse:Logitech Hyperion
Screen:ViewSonic 32


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: Auuuuuu 15.01.2022. 23:20 #674258

status: user
broj poruka: 4659
i kod mene dobro radi, ultra texture i modeli ostalo na high FHD.
Dobra je igra inace, mada malo je ovaj slabasan Kratos, mnogo ga lako ubijaju, pogotovo kad te napadaju otpozadi dok si u animaciju napred protiv nekog. Nisam bas fan ovakvog gameplaya, gde se sumanuto samo pretiska levi desni klik i povremeno block/parry. Takodje uvek sam mrzeo ovakve linearne igre gde su polja na neki nacin blokirana jer nemas neki specificni weapon/item ili nesto sto tek treba da uradis pa se posle vracas po collectables.

Od mene 7/10 ocena.




Ryzen7 2700x 4,2Ghz
Asus Tuf Gaming B450 Plus II
G. Skill Aegis 2x8gb 3200mhz
WD20PURZ 2TB
WD1003FZEX 1TB
Biostar SSD 480gb
Zotac 1080 8gb
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 10 Pro 64-bit


:: Radi odlicno kod mene na 2k u 75 fps-a custom detalji naravno
::
:: Cpu:Ryzen3600 4ghz+CM v8GTS
:: GPU:RTX 2070 Gigabyt
:: Ram:16 Gb
:: SSD:Crucial 500gb+HDD500g
:: MBO:Asus b350
:: Case:MASTERCASE H50
:: PSU:Corsair 850
:: Keyboard: NatecRX2
:: Mouse:Logitech Hyperio
:: Screen:ViewSonic 32
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
eliot bilo bi lepo 15.01.2022. 23:40 #674259

status: user
broj poruka: 161
da ubace i uncharted seriju na pc. Uncharted 4 na primer :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: bilo bi lepo 16.01.2022. 03:32 #674260

status: user
broj poruka: 4659
Ove godine izlaze 2 dela>https://store.steampowered.com/app/1659420/UNCHARTED_Legacy_of_Thieves_Collection/

Ali na zalost prvi, drugi i treci nema nikakvih informacija.



Ryzen7 2700x 4,2Ghz
Asus Tuf Gaming B450 Plus II
G. Skill Aegis 2x8gb 3200mhz
WD20PURZ 2TB
WD1003FZEX 1TB
Biostar SSD 480gb
Zotac 1080 8gb
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 10 Pro 64-bit


:: da ubace i uncharted seriju na pc. Uncharted 4 na primer :
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 18.01.2022. 01:02 #674275

status: user
broj poruka: 4740

Bez referenci za piratizovan materijal.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee ja samo 01.05.2022. 08:13 #675483

status: user
broj poruka: 570
Moram da kazem da sam odusevlje...nisam igrao igrice zadnjih godina al sad sam se ponovio masinom i naravnom da probam nesto uzmem ovaj GOW i odusevim se ..svaka cast autorima igrice em dugacka em drzi paznju...milina
CPU : Ryzen 5 5600x
MB: MSI x570 A PRO
RAM: 2 x 16gb @3600 Kingston Furry RGB
DISK : 1x 500gb m.2 NVME + 1tb m.2 SSD + 500gb SSD kingston
VGA: XFX RX580 8gb
CASE: MS black widow
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
Monitor : 22 incha jos to

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: ja samo 01.05.2022. 12:57 #675484

status: user
broj poruka: 4659
Nije losa, kasnije od pola igre negde pa nadalje postaje zanimljivija. Mada ja takav tip linearnih igara ne volim gde moram da se vracam nazad da bi otvorio chest ili neki colectable, i plus vise puta zbog story-a sam morao skroz natrag da se vracam. Ali generalno je dobra. Cekam Ragnarok da posetimo ostale realme :)






:: Moram da kazem da sam odusevlje...nisam igrao igrice zadnjih godina al sad sam se ponovio masinom i naravnom da probam nesto uzmem ovaj GOW i odusevim se ..svaka cast autorima igrice em dugacka em drzi paznju...milin
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Gare87 02.05.2022. 14:48 #675486

status: user
broj poruka: 17084
Zar nije linearno samo napred bez vracanja ili istrazivanja?

Niko te ne tera da se vracas po bila sta/dakle nije obavezno,
a ako i prodjes negde boze me sacuvaj vise od 1x je los game dizajn?

Igra je realno jedna od boljih koje sam igrao ikada. Svaka preporuka.

Cpu:Ryzen3600 4ghz+CM v8GTS
GPU:RTX 2070 Gigabyte
Ram:32 Gb
SSD:Crucial 500gb+HDD500gb
MBO:Asus b350F
Case:MASTERCASE H500
PSU:Corsair 850w
Keyboard: NatecRX22
Mouse:Logitech Hyperion
Screen:ViewSonic 32


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ja samo 02.05.2022. 17:09 #675487

status: user
broj poruka: 18940
Nisam igrao GOF, ali sve igre unazad jos od Sega-e, u kojima moras da se vracas ako si nesto zaboravio, obicno ispadnu najzanimljivije avanture. Kad razmislim, sta vise ne znam ni jednu avanturu da ne mozes da se vracas negde. Ne mora da uvek bude tako, ali linearne igre obicno budu dosadne.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Nije losa, kasnije od pola igre negde pa nadalje postaje zanimljivija. Mada ja takav tip linearnih igara ne volim gde moram da se vracam nazad da bi otvorio chest ili neki colectable, i plus vise puta zbog story-a sam morao skroz natrag da se vracam. Ali generalno je dobra. Cekam Ragnarok da posetimo ostale realme :
::
::
::
::
::
::
:: :: Moram da kazem da sam odusevlje...nisam igrao igrice zadnjih godina al sad sam se ponovio masinom i naravnom da probam nesto uzmem ovaj GOW i odusevim se ..svaka cast autorima igrice em dugacka em drzi paznju...milin
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: @Gare87 02.05.2022. 19:17 #675488

status: user
broj poruka: 4659
Obavezno je zato sto daleko kad sa zagazi u igru tek se onda dobija onaj bow sa onim strelama i tek onda mogu da se otkljucavaju neke prostorije i slicno. Takodje daleko napred tek onda moze da se ide fast travel izmedju onih kapija, pre toga moze samo do mosta. A vracanje nazad tacno je da te `ne tera niko` ali to je privid samo, ko zeli da pojaca health ili slicno MORA da se vrati nazad zbog onih chestova koji ti daju upgrade, isto i jaki armori se dobijaju dosta kasno, dizajn igra mi unistava uzitak da imam full legendary armor. Sve je to po meni bad game design, zastarelo iz doba PS 2 3.

@Imarkovic ja sam mislio na `obavezu` ko je collector kao ja pa mora da dodje na primer do 70 80% game story da bi mogao nesto da otkljuca. Igra kao na primer Fallout 3 skoro uopste ne moras da dodjes do nikakvog `story turn pointa` da bi na primer unistio Magaton grad.

Od mene 7/10, zbog price i dobrih karaktera mogao bih da dam mozda i 8/10, uz Ragnarok ce verovatno biti 8ca od mene ako ne bude nesto zasrano.



Ryzen7 2700x 4,2Ghz
Asus Tuf Gaming B450 Plus II
G. Skill Aegis 2x8gb 3200mhz
WD20PURZ 2TB
WD1003FZEX 1TB
Biostar SSD 480gb
Zotac 1080 8gb
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 10 Pro 64-bit


:: Zar nije linearno samo napred bez vracanja ili istrazivanja
::
:: Niko te ne tera da se vracas po bila sta/dakle nije obavezno,
:: a ako i prodjes negde boze me sacuvaj vise od 1x je los game dizajn
::
:: Igra je realno jedna od boljih koje sam igrao ikada. Svaka preporuka
::
:: Cpu:Ryzen3600 4ghz+CM v8GTS
:: GPU:RTX 2070 Gigabyt
:: Ram:32 Gb
:: SSD:Crucial 500gb+HDD500g
:: MBO:Asus b350
:: Case:MASTERCASE H50
:: PSU:Corsair 850
:: Keyboard: NatecRX2
:: Mouse:Logitech Hyperio
:: Screen:ViewSonic 32
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Gare87 02.05.2022. 21:13 #675489

status: user
broj poruka: 17084
gow poslednji od tebe 7, ok, sta je po tebi 10, koje igre?

Cpu:Ryzen3600 4ghz+CM v8GTS
GPU:RTX 2070 Gigabyte
Ram:32 Gb
SSD:Crucial 500gb+HDD500gb
MBO:Asus b350F
Case:MASTERCASE H500
PSU:Corsair 850w
Keyboard: NatecRX22
Mouse:Logitech Hyperion
Screen:ViewSonic 32


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: @Gare87 02.05.2022. 21:31 #675490

status: user
broj poruka: 4659
Od ove igre su mi bolje ME trilogija, Skyrim, Fallout 3 4 NV, AC zadnje 3 igre, W3...i jos po neke...ne mogu sada da se setim. Manje su restriktivne ali i drugaciji tip donekle. Ni jedna mi nije za 10, jer svaka ima neke mane, neke imaju vece neke manje.



Ryzen7 2700x 4,2Ghz
Asus Tuf Gaming B450 Plus II
G. Skill Aegis 2x8gb 3200mhz
WD20PURZ 2TB
WD1003FZEX 1TB
Biostar SSD 480gb
Zotac 1080 8gb
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 10 Pro 64-bit


:: gow poslednji od tebe 7, ok, sta je po tebi 10, koje igre
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: @Gare87 02.05.2022. 22:08 #675492

status: user
broj poruka: 18940
Ja sam tako nesto doziveo sa Oblivion, tek kada sam dobio onaj mac koji se nalazi na dnu jezera, jedva se pronalazi, tek onda dobijes ozbiljno mocno oruzje da ne moras previse da se mucis, to je koliko se secam na pola story-a, ali opet ta igra je ostavila poseban utisak na mene, ne bih mogao da dam ocenu ispod 10, mozda 9 zbog puno bagova, ali sustina je definitivno 10.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Od ove igre su mi bolje ME trilogija, Skyrim, Fallout 3 4 NV, AC zadnje 3 igre, W3...i jos po neke...ne mogu sada da se setim. Manje su restriktivne ali i drugaciji tip donekle. Ni jedna mi nije za 10, jer svaka ima neke mane, neke imaju vece neke manje
::
::
::
:: Ryzen7 2700x 4,2Gh
:: Asus Tuf Gaming B450 Plus I
:: G. Skill Aegis 2x8gb 3200mh
:: WD20PURZ 2T
:: WD1003FZEX 1T
:: Biostar SSD 480g
:: Zotac 1080 8g
:: OCZ MXS-PRO 600
:: Windows 10 Pro 64-bit
::
:: :: gow poslednji od tebe 7, ok, sta je po tebi 10, koje igre
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs