Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
ESET Smart Security 3 - III put
STRANA 1 OD 1
MaliAbner ESET Smart Security 3 - III put 05.12.2007. 10:21 T6846

status: user
broj poruka: 7760
Ajmo malo da predjemo na domace teme i AntiViruse umorise me price o HDD-ovima...
Buduci da je proslo skoro mesec dana od pojave i poslednjeg posta o najnovijem cedu ESET firme, interesuje me kako se pokazao i da li vredi truda...

Skinuo sam obe verzije i SS i AV pa cisto da vidim iskustva ostalih i odlucim koji da instaliram.

Unapred zahvalan...

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Stavi full ESS 05.12.2007. 10:45 #34980

status: user
broj poruka: 5696
sa firewallom. Program je odlican, sve radi, ne gusi, nista losiji od NOD32 v2.x Ako hoces mogu ti poslati kriptu koju importujes da ne bi mlatio podesavanja, posto sam vec sve setovao kako treba. Cesto se desi da se neka opcija omasi...


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ..... 05.12.2007. 11:16 #34987

status: user
broj poruka: 4506



odlican je ALI nijedna verzija koju sam probao , nijedan crack, serial ne radi kako treba, jos uvek ne mogu da updatujem ....machine jeli radi to kod tebe?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: ..... 05.12.2007. 13:32 #35003

status: user
broj poruka: 5696
Pa, ne...ali ja obicno jurim UN i SN: na https://www.9down.com, pa search NOD32, pa prvi thread, pa poslednji key, probas da li radi, ja sam sada ubo neki koji radi vec mesec dana. Ja sam uvek tako jurio, nije zahtevno a dovoljno ti je 1 nedeljno da azuriras. Ovako te ESS ne smara za key


- R a v e n L o r d -

::
::
::
:: odlican je ALI nijedna verzija koju sam probao , nijedan crack, serial ne radi kako treba, jos uvek ne mogu da updatujem ....machine jeli radi to kod tebe?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Re: ..... 05.12.2007. 14:14 #35007

status: user
broj poruka: 4506



:: Pa, ne...ali ja obicno jurim UN i SN: na https://www.9down.com, pa search NOD32, pa prvi thread, pa poslednji key, probas da li radi, ja sam sada ubo neki koji radi vec mesec dana. Ja sam uvek tako jurio, nije zahtevno a dovoljno ti je 1 nedeljno da azuriras. Ovako te ESS ne smara za ke
::
::
:: - R a v e n L o r d -
::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: odlican je ALI nijedna verzija koju sam probao , nijedan crack, serial ne radi kako treba, jos uvek ne mogu da updatujem ....machine jeli radi to kod tebe

tnx, `ce da probam .)

ajd uzdravlje :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nvidia8800 probao 05.12.2007. 17:38 #35026

status: user
broj poruka: 168
Probao sam ga ali je sa preciznim podesavanjima i detaljnim setovanjima pustio brdo virusa i trojanaca da je to neverovatno. Po ko zna koji put sam se razocarao u Eset-ove proizvode. Doduse, meni Anti-Virus sluzi za serversku upotrebu, ne za kucnu, sto znaci za ozbiljne stvari, ne za igru. Odlucio sam se za Kaspersky, licenca nije skupa a imam perfektnu zastitu. Neki ce se sad javiti govoreci da gusi sistem i slicno ali sa Xeon procesorom i 4GB RAMA, nista ne gusi.

POZDRAV


:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 Probajte i ovo 05.12.2007. 17:40 #35027

status: user
broj poruka: 1492
Nisam se igrao sa ovim programcetom, ali mnogo ga hvale. Navodno je za `apdejtovanje` NOD-a, pregledanje svih servera i pronalazenje najnovijih UN i SN. Ne znam Ruski, pa ovo samo otprilike nabadam.

Zove se NOD32 update Viewer v2.15.0.0. Ovo je direktan link za Rapid:
http://rapidshare.com/files/74454391/nod32.update.viewer.v2.15.0.0.final.rar
Pass za rar fajl: https://www.2baksa.net

A ovo za site ruskog programera koji je uradio ovaj program, na kome su jos neke alatke za NOD. Ko zna Ruski, nek pogleda pa nek vam prevede.
http://nodview.net.ru/

Ja i dalje ostajem na kombinaciji NOD32 2.70.39 + ZoneAlarm, do daljeg.

Pozdrav.

Nightbird

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ljuki Extra 05.12.2007. 21:48 #35046

status: user
broj poruka: 324
Koristim ESET Smart Security 3 + AVG Free vec mesec dana i nisam imao problema sa gamadima sve radi extra a updade radi neki programcic NodLogin8.0a koji odradjuje posao do max


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Extra 05.12.2007. 22:43 #35052

status: user
broj poruka: 7760
Uh covece sta je ovo, pa ovaj programcic ima da se nadje samo na ruskim i iranskim sajtovima, meni je to nesto sumnjivo.
U svakom slucaju hvala na informacijama.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: Koristim ESET Smart Security 3 + AVG Free vec mesec dana i nisam imao problema sa gamadima sve radi extra a updade radi neki programcic NodLogin8.0a koji odradjuje posao do ma
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60282. Broj poslatih odgovora: 646159.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs