Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
telenor opticki internet
STRANA 1 OD 1
Xecutor telenor opticki internet 22.11.2021. 00:31 T68483

status: user
broj poruka: 188
Zapocinjem ovu temu 10 puta i svaki put je obrisem jer bespotrebno ispolitizujem pricu a to se kosi sa pravilima naseg foruma.

Mene puno ne zanima jer koristim mts-ovu optiku kako to radi i koliko to bolje (moze) da radi od mts-a nego preko cije oni ``grbace`` sprovode taj famozni opticki internet odnosno ko je ono bese ukopavao opticke kablove pre koju godinu sirom gradova Srbije?

Da ne bese to mozda Telekom Srbija?

Hvala unapred na odgovorima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 22.11.2021. 02:54 #673442

status: user
broj poruka: 4739

Pa šta preko čije grbače? Preko svoje. Uložiš pare pa radiš. Probaj i sam. Jedino ti trebaju nedosanjane svote koje nije sigurno da bi vratio ni da ih imaš. To je za optiku a možeš za selendre da probaš da valjaš ADSL, možda bi nešto i zaradio. Ako je poenta pitanja da li Telenor ima svoju optiku ili ide preko Telekoma, ovo drugo je u pitanju, ali ne znam šta je tu zanimljivo kad je sve poznato (te verovatno ispadam trolovska zabava što kao odgovaram na pitanje).

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: 22.11.2021. 03:41 #673443

status: user
broj poruka: 188
Apsolutno nista drugo nije poenta mog pitanja na ciji odgovor cekaju verovatno mnogi buduci korisnici telenora i gledaoci izvikanih reklama kako oni jelte nude nesto drugo i revolucionarno da bi znali da nude bele bubrege za ove jelte regularne itd., itd.

Mozes misliti, daju 2:1 protok, vauuuuu, zivi nismo bez 2:1 protoka. Da ne lajem puno, zna se cemu i kome to treba (torrenti, torrenti i samo torrenti).

Znaci koriste se resursi Telekoma Srbije za stranu firmu. Lepo, lepo, prelepo. Divnost sto bi rekao gosn @vexlord.

::
Ako je poenta pitanja da li Telenor ima svoju optiku ili ide preko Telekoma, ovo drugo je u pitanju, ali ne znam šta je tu zanimljivo kad je sve poznato (te verovatno ispadam trolovska zabava što kao odgovaram na pitanje).
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 22.11.2021. 03:51 #673444

status: user
broj poruka: 4739

Ne vidim problem ako su cene manje usled konkurencije, gosn vexlord.

Nego, možete li vi ovo https://www.youtube.com/watch?v=qyJomdyjyvM&ab_channel=Chimponaughty

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: 22.11.2021. 04:47 #673446

status: user
broj poruka: 188
Nisu, na zalost. Usluga ista ili cak gora a cene vece = ne svidja mi se ta prica nikako.

::
:: Ne vidim problem ako su cene manje usled konkurencije, gosn vexlord
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Mozda se novine 22.11.2021. 11:34 #673450

status: user
broj poruka: 1043

I vremenska prognoza i youtube brze ucitavaju preko provajdera na T

Vrlo je bitno ako koriste kablove a imaju bolju reklamu pa eto privlace paznju. Kad shvate ljudi da ce im brze raditi drustvene mreze i gugl pretrazivac ko sta sa kim u rijalitiju onda ce imati osecaj da su u 22 veku

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Re: Re: 23.11.2021. 10:19 #673460

status: user
broj poruka: 1389

::
:: Znaci koriste se resursi Telekoma Srbije za stranu firmu. Lepo, lepo, prelepo. Divnost sto bi rekao gosn @vexlord
::

Pa ne daje im Telekom optiku za lepe oci... zarade oni fino od toga... zato ovi i jesu skuplji sa cenama :)
Ni ADSL niko nije imao svoj vec je sve odrzavao Telekom...

Sto napisa neko - marketing - pa smislis kao nesto novo (2:1)... pa uvijes, pa zakitis... a ovce bleju...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman a kako ce raditi.. 30.11.2021. 18:57 #673564

status: user
broj poruka: 1111
ako prave svoju, cekas da im se uisplati da dovuku do tebe, pa ako je zgrada, dal ce vise od pola stanara dozvoliti, bla, bla
drugi nacin, mnogo verovatnije, je iznajmljivanje od drugog, koga, pojma nemam, ja u zgradi imam i sbb optiku i mts i parice i optiku..
..zgrada preko puta ima isto plus kablovsku preko koaks bivseg kopernikusa, sad one supernove(telekoma)
stas tu vise desava ko ce ga znati
iskreno i dalje nez dal vip, tj a1 ima svoje bazne ili i dalje iznajmljuje

ulsi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Ima a1 svoje 30.11.2021. 19:11 #673566

status: user
broj poruka: 1043

I kad su ih montirali i ispadalo im po lokaciji da je na necijem placu, basti, njivi, vocnjaku, placali su ljudima lepo za to ili pravili dilove da racun za struju bude na njih, koliko god da kuća troši :)

Bio upoznat sa dve takve situacije

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs